Přejít na obsah

TEST Letních pneu


Palo

Doporučené příspěvky

Velice zajímavé srovnání! Není tam sice Pirelli PzeroNero, ale i tak pro výběr pneu užitečné info, hlavně co se týká valivého odporu a opotřebení.

Ale právě jsem zjistil, že všechny testované pneu jsou jen v malých rozměrech na koloběžky.

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice zajímavé srovnání! Není tam sice Pirelli PzeroNero, ale i tak pro výběr pneu užitečné info, hlavně co se týká valivého odporu a opotřebení.

Ale právě jsem zjistil, že všechny testované pneu jsou jen v malých rozměrech na koloběžky.

Doufám, že sis všiml i druhé části toho hodnocení alá 205/55 R16 ;)

Já na tomto rozměru jezdím :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice zajímavé srovnání! Není tam sice Pirelli PzeroNero, ale i tak pro výběr pneu užitečné info, hlavně co se týká valivého odporu a opotřebení.

Ale právě jsem zjistil, že všechny testované pneu jsou jen v malých rozměrech na koloběžky.

Jojo, prave me osobne by taky zajimalo prime srovanani s Pirelli ZeroNero...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice zajímavé srovnání! Není tam sice Pirelli PzeroNero, ale i tak pro výběr pneu užitečné info, hlavně co se týká valivého odporu a opotřebení.

Ale právě jsem zjistil, že všechny testované pneu jsou jen v malých rozměrech na koloběžky.

PZeroNero neni v R16 az az R17tusim... a tam vede spolu s Bridgestzone ER50tusim...

Test letních pneumatik ADAC 225/45 R17 W/Y (03/2006)

Testovaná pneumatika:

Doporučení Sucho Mokro Hlučnost Valivý odpor Opotřebení

Bridgestone Potenza RE050A Obzvláště doporučujeme

*** 1,1 1,8 2,2 3,3 2,0

Pirelli Pzero Nero Obzvláště doporučujeme

*** 1,3 1,9 2,1 3,3 2,2

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice zajímavé srovnání! Není tam sice Pirelli PzeroNero, ale i tak pro výběr pneu užitečné info, hlavně co se týká valivého odporu a opotřebení.

Ale právě jsem zjistil, že všechny testované pneu jsou jen v malých rozměrech na koloběžky.

PZeroNero neni v R16 az az R17tusim... a tam vede spolu s Bridgestzone ER50tusim...

Test letních pneumatik ADAC 225/45 R17 W/Y (03/2006)

Testovaná pneumatika:

Doporučení Sucho Mokro Hlučnost Valivý odpor Opotřebení

Bridgestone Potenza RE050A Obzvláště doporučujeme

*** 1,1 1,8 2,2 3,3 2,0

Pirelli Pzero Nero Obzvláště doporučujeme

*** 1,3 1,9 2,1 3,3 2,2

Podle me se PirZeroNero dela i v rozmeru druheho testu...tzn. 205/55 R16...Ale aktualne tam mam ty Bridgestony Turenza, ale i pres to, ze maji cca 2mm vzorek, stale drzi, tak nevim, jestli tam nedat radsi ty Potenzy (na novych fotkach F1 monopostu je maji vsichni :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtělo by to srovnání pneu rozměru 195/65 15, což je určitě nejpoužívanější rozměr u Octávek (nepočítaje tunerů). To bych si rád někde pročetl, neb mám letní už sjetý, tak přemýšlím, co dál.  :(

Ja mam vzorek jeste dobry, ale diky uzasne konstrukci Barum Bravuris fuck , musim menit nebo znicim auto (hrozny hluk + pri jizde jakoby to skakalo - TADY JSEM TO RESIL ). Nechapu, jak mohli vyrobit takovy smejd. Ted jsem sel do Bridgestone Turanza ER300 195/65 R 15 91 H (TADY ZA 1660), dle testu od ADACu by mohli byt celkem dobre. Doufam, ze se nezklamu. :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtělo by to srovnání pneu rozměru 195/65 15, což je určitě nejpoužívanější rozměr u Octávek (nepočítaje tunerů). To bych si rád někde pročetl, neb mám letní už sjetý, tak přemýšlím, co dál.  :(

Ja mam vzorek jeste dobry, ale diky uzasne konstrukci Barum Bravuris fuck , musim menit nebo znicim auto (hrozny hluk + pri jizde jakoby to skakalo - TADY JSEM TO RESIL ). Nechapu, jak mohli vyrobit takovy smejd. Ted jsem sel do Bridgestone Turanza ER300 195/65 R 15 91 H (TADY ZA 1660), dle testu od ADACu by mohli byt celkem dobre. Doufam, ze se nezklamu. :huh:

Uz mas obute tie turanzy ?

Ja som ichc chcel kupit, ale ma odhovaraju od nich, lebo v rozmere 205/55/16 nedopadli moc dobre.

V 195/65/15 zase vyhrali, tak neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostej souhlas, ze by to chtelo test 15ek. Osobne pokukuju po Pirelli P7 protoze v tech 16kach vyhraly. Tak snad budou dobry i v 15kach.. Ale jestli mate nekdo jinou zkusenost / doporuceni, tak honem sem s nim - chci kupovat tak behem 1-2 tejdnu B)

Kup 16". Vyhneš se příští rok výměně z 15" na 16" B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostej souhlas, ze by to chtelo test 15ek. Osobne pokukuju po Pirelli P7 protoze v tech 16kach vyhraly. Tak snad budou dobry i v 15kach.. Ale jestli mate nekdo jinou zkusenost / doporuceni, tak honem sem s nim - chci kupovat tak behem 1-2 tejdnu B)

Nevím jak P7, ale P6 docela hořely... Nějsem žádnej divoch na silnici, nehrabu, zkrátka gumy netrápím a najel jsem na nich 26t Km Oproti michelinkám, nebo dunlop SP Sport 200E, je to úplný nic. Jak michelinky, tak ty Dunlopy SP200E zvládnou 60t Km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtělo by to srovnání pneu rozměru 195/65 15, což je určitě nejpoužívanější rozměr u Octávek (nepočítaje tunerů). To bych si rád někde pročetl, neb mám letní už sjetý, tak přemýšlím, co dál.  :(

Ja mam vzorek jeste dobry, ale diky uzasne konstrukci Barum Bravuris fuck , musim menit nebo znicim auto (hrozny hluk + pri jizde jakoby to skakalo - TADY JSEM TO RESIL ). Nechapu, jak mohli vyrobit takovy smejd. Ted jsem sel do Bridgestone Turanza ER300 195/65 R 15 91 H (TADY ZA 1660), dle testu od ADACu by mohli byt celkem dobre. Doufam, ze se nezklamu. :huh:

Uz mas obute tie turanzy ?

Ja som ichc chcel kupit, ale ma odhovaraju od nich, lebo v rozmere 205/55/16 nedopadli moc dobre.

V 195/65/15 zase vyhrali, tak neviem.

Tak jsem obul...cena za prezuti 720,- :prc: No ale oproti tem Barumkam rozdil obrovsky - hluk klesl tak o 30-50%. Nevim opravdu co s tema Barumkama je, ale ted je jizda opravdu pohoda. Nemel jsem moznost zkusit na dalnici apod., nicmene uz ted jsem vice nez nadseny. Jeste uvidime na mokru a opotrebeni, ale vypada to, ze mely plne pravo skoncit druhe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostej souhlas, ze by to chtelo test 15ek. Osobne pokukuju po Pirelli P7 protoze v tech 16kach vyhraly. Tak snad budou dobry i v 15kach.. Ale jestli mate nekdo jinou zkusenost / doporuceni, tak honem sem s nim - chci kupovat tak behem 1-2 tejdnu  B)

Nevím jak P7, ale P6 docela hořely... Nějsem žádnej divoch na silnici, nehrabu, zkrátka gumy netrápím a najel jsem na nich 26t Km Oproti michelinkám, nebo dunlop SP Sport 200E, je to úplný nic. Jak michelinky, tak ty Dunlopy SP200E zvládnou 60t Km.

Hehe... P7 205/55 R16 a po 15t skoro na vyhození...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to asi tak: když budeš chtít sportovní pneu, jako že P7 je sportovní, tak budou sedět jak přilepený, ale to že budou sedět je dáno měkčí směsí. Naprostej opak, to znamená tvrdá směs je taky na nic, pač znatelně kloužou, hlavně na mokré vozovce. Takže pokud nejsi vyloženě závodník, tak je lepší volit nějaký zlatý střed..... Jak říkám, ty Sp200E mám vyzkoušený, pokud nehodláš šetřit, tak Michelin třeba E3A ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...