Přejít na obsah

Nestabilita auta


Leonin

Doporučené příspěvky

Hoši zda se me že když jedu rychlosti kolem 100km/h tak auto na menšich nerovnostech začne byt nestabilni a začne jako by plavat a když vjedu na menši diru tak me to s volantem cukne.Jinak kosti nove,tlumiče dle testu O.K. geometrie O.K.Mužou to delat čepy řizeni?jinak když jedu po panelce tak jdou slyšet divne zvuky od kol jakoby cvakani kov na kov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked su tlmice KO, tak to je veru citit na stabilite a to poriadne. Skusil by som zacat tlmicmi. 120 tkm a nase cesty je aj veru dost. Ja ked som menil tlmice-origo a to len predne pri 190 tkm (boli povodne) tak po vymene bol vozidlo ovela stabilnejsie. Ked som mal menit aj zadne, tak som vymenil vsetky 4 komplet z RSa aj s pruzinami a po tejto druhej vymene to bolo tak ako som si predstavoval. Do zataciek to je pekne stabilne. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši tak jsem dnes byl v servise at se me mrknou na tu nestabilitu auta a bouchani.Pak me volal a malem jsem žel do kolen vymena přednich tlumiču a je strhanej zavit od třmenu brzdiče tak že se musi vymenit i těhlica oprava vyjde na asi 18 000kč a malem me jeblo :huh: to bouchani dela pry to uloženi tlumiču.Jo a kdyby nekdo mel možnost sehnat použitou Levou předni tehlici a byl nekde od Brna at se ozve.Dikec.

Editováno: , autor: Leonin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši tak jsem dnes byl v servise at se me mrknou na tu nestabilitu auta a bouchani.Pak me volal a malem jsem žel do kolen vymena přednich tlumiču a je strhanej zavit od třmenu brzdiče tak že se musi vymenit i těhlica oprava vyjde na asi 18 000kč a malem me jeblo :huh: to bouchani dela pry to uloženi tlumiču.Jo a kdyby nekdo mel možnost sehnat použitou Levou předni tehlici a byl nekde od Brna at se ozve.Dikec.

Bouchání dělá jaký uložení tlumičů? Ty horní domky s ax. ložisky?

A po těhlici bych se podíval na vrakáči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc nevěřím tomu, že to bouchání dělá horní uložení, spíš ložisko v něm a to se dá vyměnit samostatně, osobně bych jim za 18.000 Kč poděkoval, za 6.000 to zmákneš sám, a už vůbec nechápu jak může být strženej závit na těhlici pro čep třmenu, spíš z tebe dělají blbce a tahají prachy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši dnes auto v servisu a jsou strhane 2 šrouby co drži ten brzdič.Takže tehliče z vrakaču 2500kč + nove ložisko a ta tehlice neni určena na abs takže ješte neco navic a to bouchani maji nastarost uloženi tlumiču-ložiska.Myslite že když je to uloženi špatny že to ma i vliv na stabilitu auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslite že když je to uloženi špatny že to ma i vliv na stabilitu auta?

To si nemyslím, protože moje stará R19 měla hodně vymlácené horní domky, které bouchaly i při pohoupávání na hezké silnici a na stabilitu to nemělo žádný vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši dnes auto v servisu a jsou strhane 2 šrouby co drži ten brzdič.Takže tehliče z vrakaču 2500kč + nove ložisko a ta tehlice neni určena na abs takže ješte neco navic a to bouchani maji nastarost uloženi tlumiču-ložiska.Myslite že když je to uloženi špatny že to ma i vliv na stabilitu auta?

Ahoj..mě auto na hrbatých cestách taky malinko poskakuje a je takové nejisté..příští víkend dělám GO předku..(tlumiče,ložiska uložení,silentbloky ramene,pružiny Rs) tak pak ti mužu napsat jaký je rozdíl,chování auta..

-_-

Jinak tlumiče Sachs,ložiska SKF,silentbloky cupra -3 700Kč B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši dnes auto v servisu a jsou strhane 2 šrouby co drži ten brzdič.Takže tehliče z vrakaču 2500kč + nove ložisko a ta tehlice neni určena na abs takže ješte neco navic a to bouchani maji nastarost uloženi tlumiču-ložiska.Myslite že když je to uloženi špatny že to ma i vliv na stabilitu auta?

Ahoj..mě auto na hrbatých cestách taky malinko poskakuje a je takové nejisté..příští víkend dělám GO předku..(tlumiče,ložiska uložení,silentbloky ramene,pružiny Rs) tak pak ti mužu napsat jaký je rozdíl,chování auta..

-_-

Jinak tlumiče Sachs,ložiska SKF,silentbloky cupra -3 700Kč B)

Tak to bych byl rád, kdybys napsal své zkušenosti... Mám stejný problém, v servise mi tvrdí, že vše je O.K. tzn. tlumiče, kosti (ty mi sice vyměnili, ale tvrdili, že nemusely být), stabík, silenbloky (taky výměna).....

Čau dattel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci tak klepani už je temeř pryč ale je zajimave že rano když jedu do prace a je tak 4 stupne tak to klepani se ješte ozve ale pokud jedu z prace tak to už je kolem 15 stupnu a to už vubec neklepne.Neni to jak už se to tu psalo to uloženi stabilizatoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci tak klepani už je temeř pryč ale je zajimave že rano když jedu do prace a je tak 4 stupne tak to klepani se ješte ozve ale pokud jedu z prace tak to už je kolem 15 stupnu a to už vubec neklepne.Neni to jak už se to tu psalo to uloženi stabilizatoru?

Ak myslis tie Gumy na stabiku, tak to moze robit aj to. medzi gumou a Tycou stabiku by malo byt take plastove puzdro. Ked som menil gumy som ho potlacil dovnutra a hodil som gumu priamo na tyc stabiku, no zacalo to KLEPAT. tak som to vratil spat a je klud. .....zatial.... HEH ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...