Přejít na obsah

Stahovaní el. oken pomocí DO


Martinoslav

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
Nevíte někdo, jak je to s MKM2?

Mozno by to slo aj cez win,a mozno aj cez USB kabel.Ale inym softom.Myslim,ze to neni tajne :smich:

Kdesi sa to iste "vaaliii" na nete.Ak nie tak na dieseppoweri isto dakto pomoze.Pan Vagus mal kedysi taku utilitku,volala sa komfort dumper.... Ale zabava je aj s tym VDSkom :smich: Kdo hlada najde.

Kedysi,ked boli Adresy a ich hodnoty na stahovanie okien pri komfortke 433E,tabu tak jediny kdo bol ochotny komunikovat a nakoniec aj pomohol bol Cosby :palec2: a este jeden spominany Chlapik ktory pracoval zrejme na dakom multi projekte ale prave tabuizovane hodnoty pre spominanu 433E nevedel.

Teraz ked je vseto jasne a verejne je to parada.Kurat ,ze to slape iba na starych veteranoch.

Jednoducho elegantne riesenie. Easy said MAGIC and ORIGINALL lol

Editováno: , autor: Piaggio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, tak všem moc z tohohle tématu děkuju. Hlavně Andrejovi za pomoc a odpovědi.

Tak jsem to stahování též dnes rozchodil, jen mi to nastavilo nulový hodnoty na zamknutí dveří za jízdy a odemknutí při vytažení klíčku. To jsem potom nastavil znovu a vše OK zatim.

Ale mám nepopsatelnou radost jam malej Jarouš, no prostě jak melé děcko co dostalo svou milou hračku.

Ještě jednou všem děkuju a klanim se těm programátorů,m co na to přišli.

:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen doufám, že tu nebudu za debila...

Jak je patrné z mého podpisu mám MR07, tudíž nějaké nastavení eeprom přes vds či mkm u mě nepřichází v úvahu. :(

Spíš se zeptám, zda by to nešlo obejít nějakou "mezijednotkou". Vždyť jednotka ve dveřích pokud otočím a držím otočený klíč musí dostat signál, že más stáhnout, respektive vytáhnout, okna. A předpokádám, že komfortka, která příjmá signál z DO, pozná, že je to tlačítko na DO zmáčkuté dlouho.

Pak by ta "mezijednotka" přijmula signál od komfortky a dveřím by poslala signál, že je otočený klič. A voala, okna se otevřou/zavřou.

Teoreticky to asi jde, teď jen musí přijít někdo, kdo mi moji teorii rozcupuje na hadry... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MOment, to jako novější auta (u mě MR07) dostali "starší" nebo horší nebo jakou, prostě jinou sběrnici než auta předface vlastně..? komunikující po CANu..? (čili to, po čem komunikují všecky noěvjší auta..)

Jinak řečeno od MR05 víše to nejde pouze přeprogramováním, jestli chápu..?

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia1 do MR04, Octavia1 od MR02 a Superb1 komunikují v komfortu po CAN sběrně, což je dvoudrátové zapojení.

Fabia1 od MR05,Roomster a Fabia2 komunikuji už jen po LIN-bus, což jednodrátové zapojení. A Octavia2 se Suberbem2 mají už plnodnotný CAN-bus, počet komunikačních drátů nevím.

Jestli jsem to skonil, tak mě někdo opravte. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hoj, není tu někdo z okolí Liberce či na trase Liberec-Chomutov či Liberec-Praha?

Né že bych byl nemehlo, ale nemůžu nikde sehnat funkční komp se seriovým portem a DOSem :D

Nebo je tedy nějaká možnost jak to udělat kabelem OBDII pro USB port?

Editováno: , autor: Hymbajs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...