Přejít na obsah

Stahovaní el. oken pomocí DO


Martinoslav

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

No ked sme uz pri tych okeniciach.

Kdosi to tu uz spominal co som pisal aj ja,

ze mi to stahovanie okien dakedy nejde.musim ist blizsie k autu.

Baterku som vymenil a ani neni poznat,ze je nova,takze ta stara bola dobra.

No poste ked dam povel otvorit a odomkne auto ale opkna neotvara az ked pridem blizsie a potom zmacknem.

Vam to tak nerobi??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mozno prave preto,ze to nefuguje jak ma ,tak skodovka nepouziva standarne ako napr WW.

Mozno sistili ,ze to blbne a tak to deaktivovali.Mne sa prave zdalo,ze mi to predtym fungovalo dobre a teraz uz nie,tak

preto som menil aj batrku v DO.Ale to je iba subjektivny dojem.Este sa mi podarilo ked som sa v zaciatkoch

s tym babral, zmenit dake pamatove miesto v komfortke a nebol som si isty ci som dal povodnu hodnotu lol .

No nic,podstatne je to ,ze to nerobi len mne.Mozno casom kdosi na to pride,co by tomu snad pomohlo .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Tak se mě to konečně povedlo taky juchuchu, díky ti Bobiku za cenne informace. Jenom jsem se chtěl zeptat, zda-li nevíte co se mění přepsáním těch tří prvních adres, protože mě to funguje i bez uprav. Naopak když jsem je přepsal, tak mi nefungoval dálkač a v komfortce byl kanál 2 pro přizpůsobení klíču nepřístupný. Jěště jednou díky :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
ještě doplním, že hodnoty jsou v 16kové soustavě

hodnota 4631 byla 8A a po odečtení 8 se hodnota přepsala na 83

tak se přepsaly všechny kanály, které se odečítaly

hodnota 8224 byla 4F a po přičtení 16 jsme zadali 5F a to i u ostatních... :)

Dnes se mi taky podařilo ... stahování oken pomocí D.O. už mně také funguje ... Velký dííík patří JaKrovi a Bobíkovi za cenné informace a radu

Jen mám trochu pochybnost ... Bobík uvádí, že hodnota 8A(hexadecimálně) se má odečtením 8-čky přepsat na 83, mně to ovšem vychází na hodnotu 82. Co si o tom myslíte???

Editováno: , autor: Topolíno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...