Přejít na obsah

Stahovaní el. oken pomocí DO


Martinoslav

Doporučené příspěvky

No ja som to dnes skúšal s Bobíkovým návodom a je pravda že po facelifte to nejde resp mi šli zmeniť len adresy

4361 - 4363, iné mi už VDSPRO nevedelo prečítať.

prečítal som hodnoty 0, 4100 po 4499 a viac sa mi nechcelo skúšať resp napríklad 8224 alebo 12320 mi vyhlásilo chybu akoby tam nič nebolo.

ten rozsah od 4100 do 4499 mám v exceli tak keby nbiekto vedel čo tam zmeniť...bolo by pekné

taktiež ma na passatworld-e zaujalo ako na pole (bolo tam video) sa nemusí držať klúčik a vylezú samé tie okná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Hlavne uder aký maš MR :) :)
Prosím , mohl by někdo shrnout co je k tomu zapotřebí za věci?SOFT,KABEL...Nějak mi to nejde do hlavy.Mám pal.pc orig centrál +DO

ja mam 2000, mam tam alarm ktory mi ovlada origo central, origo klucik je bloknuty, ak by som to chcel tak nechat, bude mi to fachat?? momentalne to s alarmom facha ze musim tlacidlo na alarm ovladaci drzat pokial sa okna nezavru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S alarmom META mi to asi fachčiť nebude,čo?Všetko ostatné mám origo.Okná (aj ked len predné sú elektrické) sa mi vyťahujú aj sťahujú s podržaním kľúčika v niektorej z polôh.Po aktivácii alarmu sa mi samé vytiahnu.Len ma zaujíma či by to nešlo alarmom aj stiahnuť.MR 2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela mě překvapilo, že pro stahování oken přes DO musím být poměrně blízko u auta (řádově metry). Otevření dveří je přitom možné na podstatně větší vzdálenost. Je to normální?

Robi to aj mne,ale strasne ma zaujma preco je to tak.

Odomykam napr. z 20metrov a ked chcem zavret okna musim byt o hodne blizsie.

Cim to je?

Mam ale dojem,ze mi to predtym slo z vetcsiej dialky ale to sa mi asi len zda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Nezlob se,ale nebudu to rozvíjet.Máme s Vagusem nějaké vztahy a musíme ještě něco vyřešit.Jsou určití lidé,kteří si prostě nepřejou právě u 433E tohleto zveřejit a uvidí se, co a jak dál.Jinak program pro toto je dávno hotov a je vyzkoušen,ale funguje a bude fungovat pouze s jednotkami 433E které komunikují s dveřními jednotkami po Canu a né po Linu.U této jednotky totiž nestačí přepsat data pouze v komfortce,ale i v dveřních jednotkách.

I u 1J0.. se musí přepsat dveřní jednotky..... :)

Vím.Myslím,že nebude dlouho trvat a i 433E bude venku.Číňani už to nabízejí.Můžete si koupit jednorázový adaptér,který umí na jednom autě aktivovat dojezdy.Umí to pouze ale jen jednou.Poté si sám smaže obsah(taková samodestrukce).Ten umí i 433E.Jak jsem psal,433E umím já a snad ještě 3-5 lidí v CR,ale já dal slib,že to nepustím dál.

komfort 46

login 11 - 19283

27 - zápis do eeprom

4361 - v ní odečíst 8

4362 - v ní odečíst 8

4363 - v ní odečíst 8

----------------------------

řidičovy dveře

8224 - přičíst 16

8269 - přičíst 16

8314 - přičíst 16

-----------------------------

spolujezdec

12320 - přičíst 16

12365 - přičíst 16

12410 - přičíst 16

----------------------------

L zadní

16416 - pričíst 16

16461 - přičíst 16

16506 - přičíst 16

-----------------------------

P zadní

20512 - přičíst 16

20557 - přičíst 16

20602 - přičíst 16

odzkoušeno na Bobíkovi 05/02... funguje bezvadně :p

No ještě že tě tady máme, Ty jsi slib a ani přísahu určitě nedával, jinak by jsi to tady nemohl takhle pustit. Ještě jednou díky, protože ti zapřisáhli s nás by na tomhle stále rejžovali tisíce.... :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som to dnes skúšal s Bobíkovým návodom a je pravda že po facelifte to nejde resp mi šli zmeniť len adresy

4361 - 4363, iné mi už VDSPRO nevedelo prečítať.

prečítal som hodnoty 0, 4100 po 4499 a viac sa mi nechcelo skúšať resp napríklad 8224 alebo 12320 mi vyhlásilo chybu akoby tam nič nebolo.

ten rozsah od 4100 do 4499 mám v exceli tak keby nbiekto vedel čo tam zmeniť...bolo by pekné

taktiež ma na passatworld-e zaujalo ako na pole (bolo tam video) sa nemusí držať klúčik a vylezú samé tie okná...

co sa tyka toho rozsahu, tak komfort 46 je procesor 68hc08az32 - eeprom 512 bit,

VDS-om ide citat od adresy 4096 ($1000) az po 4598 ($11F6) co je sposobene tym, ze VDS zobrazuje po 10 a nie po 16 bajtoch,

prikladam dump z mojej (stolovej ) komfortky 6Q0 959 433A

6q0959433A_komfort_eeprom.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...