Přejít na obsah

Loketní opěrka - neoriginál - zkušenosti, montáž


Tamraton

Doporučené příspěvky

super fotky, díky to jsem potřeboval. Už jsem si udělal obr. vypadá to super. Myslím, že to může být docela pohodlné. Taky do ní jdu od Romana tady z fora. Ale mám černý elegance int. tak to snad nebude být do očí, ta šedá barva. Taky jsem myslel, že vyřežu menší díru, ale to je asi blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
spineshank - to je detail. Neboj drží super. Ja som ju pre istotu aj polepil navždy.... lol

Išlo mi hlavne o tvar lakťovky, nie o úchyt, ale aj povrch aj spracovanie je super, žiadna Čína. :palec2: Môžem len odporučiť a za 73 Eur, no coment. :smich:

no nevím,myslíš že by si na tu tvou opěrku mohlo sednout 4leté dítě??? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus Kubox,

teda co se týče kvality,funknčnosti a bitelnosti tam,po tom co jsi napsal,nějak nepochybuju....Ale to estetično,to je docela fekálek ;).Hele,to je loketka nebo malej kontejnér na odpadky?

A ten tunel přehoď určo,bude to hnedle vypadat tak jak má ;).

Tom

Editováno: , autor: Tomíno S.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je super. Dal si dôkaz ľudom, čo nechcú origo. Zlým zaobchádzaním pravdaže poškodíš všetko, aj keby bola zo železa. lol

Niekto proste vyslovene nechce origi, ako napr. ja. Mne sa proste nepáči. Každý má iný vkus, dnes je na výber všetkého dosť. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
ano loketka kterou jsem ti poslal je opravdu originál: krabice je pro FI bílá jen pro OI se dává s potiskem a pokd to chceš komplet s potiskem mohu ti poslat originál samolepku co se lepí na krabici :smich:

Originál je asi lepší, měl jsem spadeno na http://www.graficar.cz/10652/loketni-operk...97-05-2004.html , ale asi nee.

Editováno: , autor: j430
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam měl Milotec. Jednoduchá montáž-pod kolejničky sedaček,ale byl to jen "trubkovej rám" s plastovím kstlíkem a výkem. Sice výškově stavitelnej,ale jen pomocí imbus klíče. Teď mám origo a spokojenost,ikdyž řídí přítulka,která má o 30cm míň.

prosimtě kde seženu tu origo opěrku? za kolik je...můžeš ukázat foto? dik, ja bych jinak šel asi do tz od Martinka... akorat jsem se dočetl, že pak nejde dovřít yadni "popelnik" ... dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, taky jsem si kupoval tuto loketni operku http://www.graficar.cz/10652/loketni-operk...97-05-2004.html

i když levneji normalne v obchode s auto doplňky. Podobnou jsem mel i na fabii a byl jsem spokojeny tak jsem do toho sel znovu. Vypada skoro jako origo a snadna montaž.

Editováno: , autor: STANA81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...