Přejít na obsah

Škoda sraz Přerov


juris

Doporučené příspěvky

hele klid , u nás tady je toho prd a pořád jezdime takové dálky když chcem někám jit

takže proto bychom si měli toho važit tady někdo začína něco dělát co začiná mit tradici

Já osobně se tam chci taky mrknout,jen moje dráhá polovička se tvářila trochu kysele když sem jí zdělil,že potřebuju trojku na výlet.Ale snad jí ještě navnadím(holt cestou budu muset zmáknout ještě nějaky památky pro ní)..... :feve:

raco:

dej mi tvou mladou na skajpa a já jí vysvětlím, jak je tvá účast na škoda srazu důležitá! Při tom jí nabídnu menší výlet do nedalekého nákupního střediska Olympia, tam je hafol butiků, kde si na sebe nakoupí pěkný luxusní hadříky!!! Pokud vezmeš o litr víc, tak si najde i nóbl botičky. :kol-142:

Než všechny ty butiky obejde, my si zatím dáme :kol-35:

Teda Milane, ty dokážeš člověku vymyslet program! :palec2:

Myslím, že po tvých nápadech by jela každá ženská. Třeba se jich nakonec sejde v Olympii víc a kluci pak můžou pokračovat dál do Přerova a pak si je zase vyzvednout. :)

Jestli jim Milan půjčí zlatou kreditku tak beru i tu svoji :D

:smich::smich::smich:

Milan to dokáže celkem naplánovat každýmu, ani já nejsem vyjímka, co jsem komu udělal?? kol101:smich:

Ještě dám vědět, jestli ano, či ne, záleží na termínu mé dovolené ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v loni se vyved až na počasi tak snad letos i to počasi vyjde :)

...už se pomalu začínám modlit ;)

počasi nadšence neodradí ;) , je dobře že někdo něco takového dělá a navíc hned takhle kousek :palec2:

to jo mám to 400km to je hned za rohem.......... :(:(

...já jsem byl ted v Týnci a myslím že ta cesta není tak hrozná i když je to fakt kus cesty ale dá se to zvládnout a když to odjela ta moje stará potvůrka........ :specool:

.....jak dlouho si jel??a kolik km to bylo?....mě to podle map vychází něco kolem 370km a 4hod.jízdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v loni se vyved až na počasi tak snad letos i to počasi vyjde :)

...už se pomalu začínám modlit ;)

počasi nadšence neodradí ;) , je dobře že někdo něco takového dělá a navíc hned takhle kousek :palec2:

to jo mám to 400km to je hned za rohem.......... :(:(

...já jsem byl ted v Týnci a myslím že ta cesta není tak hrozná i když je to fakt kus cesty ale dá se to zvládnout a když to odjela ta moje stará potvůrka........ :specool:

.....jak dlouho si jel??a kolik km to bylo?....mě to podle map vychází něco kolem 370km a 4hod.jízdy

...jj je to kolem 360 a jel jsem tam asi 6 hodin ale to jsem zabloudili u Slaného a jeli jsem cca 110km/h,ale zpátky jsme jeli přesně 4 hod. asi ze 3-4 zastávkama a asi 140-150 km/h(samozřejmě rychlost až na dálnici)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak potvrzuji svoji účast, na 90% jedu :)

Tak si nezapomeň zabalit nádobíčko :):palec2:

neboj, operace podsvit proběhne ;)

Možná ti seženu další kšeft na podsvit budíků. Chceš? :)

To už je na jinou debatu, já měl az to, že je to sraz a né nucené nasazení :smich:

Ale nějak se dohodneme, hlavně, abych na to měl matroš ;)

Písni kdyžtak PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ještě bych měl dotaz, kde mi chudáčci seriový budeme :help: to moje LX ve skoro plné výbavě MR98 mi nikam nezapadá :D

:smich::smich::smich: prej sériový...

No newim stihacko taky to nemas zrovna v serii taxe nesmej :)

Taky nevim Rolbe kde budeme... - asi nekde zastrceni na kraju :)

Editováno: , autor: Planeta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dorazim take, muzete me drzet misto=))

Hoooj tak ja asi pojedu taky no.Sice nic moc nobl na mem aute neni ale aspon se podivam.Nejede se sprint??? Ze bych prohnal saze z vyfuku?

tak zrovna o tomhle tento sraz není, bude jízda zručnosti na malým plácku, jinak žádný kraviny s autama :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dorazim take, muzete me drzet misto=))

Hoooj tak ja asi pojedu taky no.Sice nic moc nobl na mem aute neni ale aspon se podivam.Nejede se sprint??? Ze bych prohnal saze z vyfuku?

tak zrovna o tomhle tento sraz není, bude jízda zručnosti na malým plácku, jinak žádný kraviny s autama :p

heh o tomhle jsem ani nemluvil.Ja autem jezdim max jen sprint.Z kravin jsem uz vyrostl. :p jen jsem se zeptal, nic vic. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci plašit, ještě je 10 dnů čas, ale už se teda ví, jestli budeme mít svůj flek, kdy a kde se srazíme apod.?

flek?? areál je dost velkej - neboj vlezeš se a vloni se stálo taky pohromadě

minulý rok byl odjezd brzy ráno a sraz na D1 na posledním Mekáči u Prahy a pak se svištělo rychlostma cca 160 až 180 km/h a cca každých 45 minut se stavělo na benzínce na čůrání a kakání :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro moraváky navrhuji sraz u Globusu v Olmíku, na čase se pak domluvíme ;)

Od Bolky přijede Stihacka a já od Uničova, Matys06 z Olmíku a další, kdo se přidá

4VitaP: jestli pojedeš přes Olmík, tak by jsi se mohl přidat ;)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...