Přejít na obsah

vrzání zadních tlumičů?


Vlasatec

Doporučené příspěvky

Ahoj, při vystupování z auta mi strašně vržou zadní tlumiče (jakobych vylejzal ze starého křesla...:( ). Mám na nich přetrhané takové ty krycí gumy, nastříkal jsem na ně WD-40, ale pomohlo to tak na dna dny. Dá se s tím něco jiného udělat, krom výměny tlumičů? :) A když už jsme u toho vrzání, tak mám problém taky se sedačkou, co kde promazat u ní? Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud už jsou staršího data zašel bych si nechat udělat test tlumičů, ja tam byl včera a zadek je v háji. Auto má najeto 51 tis. na hlavně na dálnicích, pokud na tom budeš stejně, vyměnit a bude po vrzání. Asi jsem moc nepomohl, ale každý svou troškou do mlýna. Ve Škodovce mění oba zadní tlumiče za 4125,- Kč. Nevím, jestli to je zrovna nejlepší cena nebo jestli originál tlumiče jsou dost dobré na to, abych je tam házel znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, při vystupování z auta mi strašně vržou zadní tlumiče (jakobych vylejzal ze starého křesla...:( ). Mám na nich přetrhané takové ty krycí gumy, nastříkal jsem na ně WD-40, ale pomohlo to tak na dna dny. Dá se s tím něco jiného udělat, krom výměny tlumičů? :) A když už jsme u toho vrzání, tak mám problém taky se sedačkou, co kde promazat u ní? Díky ;)

Jak víš že to sou tlumiče?Není to něco jinýho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...