Přejít na obsah

Silentbloky přední nápravy, vůle nápravy


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

novy prispevok? asi viem co myslis,mam dat odpovedat.musim sa priznat,toho tlacitka som si vsimnul az teraz :D

Ja som to cislo 6LL vedel lebo o inom sa tu nepise /okrem toho audi/.No volam do skodaservisu AUTOMAX v PB - tam my teta ked som jej povedal cielko povedala ze moc takeho nema.tvarila sa pritom tak ako by som si to cislo vycucnul z placa :palec2: .potom povedala "pozrem este do stareho seatu". .... aaa mate pravdu ale my vam to nemozeme objednat.no a najzlizsi servis zilina a trencin.riskovat to u neakeho lokalneho dealera nema cenu.ale tuto otazku budem riesit az o 3 roky,

lebo som naivny a myslim si,ze to co som tam narval to bydzia :smich:

celkom by ma zajimalo ako stek tim seatovym prisli vy.

Silentbloky ze Seatu jsem včera po dlouhém hledání objednal přes internet na www.mjeauto.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[Ahoj kluci,

nevím jestli to tu někdo už psal.....nechtělo se mi to číst celé. Někdo tu řešil , že chce sil. z cupry nebo tak....Koukal jsem na Audi A2 vypadá , že podvozek je schodný. Silentbloky (ASPON TY ZADNÍ) JSOU Z PLNÉ GUMY. ASI JE TO TÍM ŽE je A2 VYŠŠÍ TAK ABY SE NENAKLÁNĚLA...

Chtělo by to nejdřív oměřit.... mohlo by to být řešení.

Možná je můj postřeh neaktuální tak jinak čus. :p

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci kúpil som od Profora silentbloky a aj by som ich vymenil, ale... Je tu nejaky dobrovoľník, ktory by sa na to podujal? Prídem kde treba, výmenu samo platím, prípadne aj pomôžem, nie som ľavý. Len by to chcelo niekoho kto má prípravky, skúsenosti s výmenou a bol by aj ochotný. Momentálne riešim svoje pokrčené auto, ale ako sa to dorieši, vrhol by som sa na to.

Veci na nalisovanie mam ak chces mozem pooziciat. Robota je to kokotska dlha a spinava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem v sobotu také měnil.. Vyndaval jsem konsoli (pohoda, když nepočítám utrženej šroub, který v ní drží rameno) a lisoval ve svěráku (šlo to jako po másle ) ..

Jinak auto se chová lépe a přijde mi, že tolik netancuje ve vyjetých kolejích..

Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar chlapi.sehnal sem tyto silentbloky z noveho superba.rozmerove vse sedi ale trapi me ze jak jsou excentricke tak nepoznam jak je spravne namontovat do konzoly.podle tech starych nepoznam jak tam prijdou protoze jsou uz hodne unaveny.moje teorie je ze prijdou tou mensi vzdalenosti od ramena ke stredu auta protoze kdyz je auto na zemi tak se udela vsude stejna vzdalenost.tak nevim.prikladam obr.post-21459-1219073775_thumb.jpg.JPG]

post-21459-1219073746_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veci na nalisovanie mam ak chces mozem pooziciat. Robota je to kokotska dlha a spinava.

Diky Makov, pýtal som sa už aj JaKra, ale nakoniec sa mi podarilo prednedávnom zlomiť môjho mechanika a že mi to prehodí, len furt nemá čas. Hádam sa do jesene dočkám. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2labi: u Superba to bude asi klasika, výstupek na výstupek. (čudlík - druhá fotka vlevo nahoře)

Jen nevím, kde se ten výstupek na konzoli u Supa nachází. To by byla jistota. Výstupek ale asi nebude ve svislé ose, to je jasné.

Jinak dobrý objev! Je vidět, že se automobilce do toho plného fakt moc nechce. Tento by mohl být akorát něco mezi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za radu.tak nejak jsem to predpokladal.jinak ten cudlik je jen vtok po vstrikovani gumi do formy silentbloku.nic tam jinak neni.clovek to hold musi delat podle tech starejch.tyhle snad budou lepsi kdyz maji plnejsi vnitrek.preci jen ten superb je tezsi a ma vic energie na akceleraci a na brzdeni.v sobotu se do tohom pustim a pak poreferuju jak to slo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem v sobotu také měnil.. Vyndaval jsem konsoli (pohoda, když nepočítám utrženej šroub, který v ní drží rameno) a lisoval ve svěráku (šlo to jako po másle ) ..

Jinak auto se chová lépe a přijde mi, že tolik netancuje ve vyjetých kolejích..

Roman

Ahoj,

já měnil(za vydatné pomoci kamaráda-stejnýho blázna) na začátku tohoto týdne, volil jsem zlatou střední cestu, tedy silentbloky z A2-jky ... i když jsme to chtěli řešit cestou vyjmutí samotného spodního ramene, tak nakonec jsme rezignovali a musel ven i ten hliníkový díl. Geometrie mě nemine. Každopádně je to méně pracné v konečném důsledku i rychlejší, než-li ta zpětná montáž ramene do nového-tuhého silentbloku na autě.

Topolíno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...