Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

Superb combi 4x4 - až bude (jestli bude) to bude bomba

No taky jsem něco slyšel, že po tom úniku fotek se dělaly nějaké změny na designu. Jedná se jen o ty světla, nebo i něco jiného?

No… Ještě něco říkal o předních světlech a mlhovkách,ale nic konkrétního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Superba v kombíku (jako je v příspěvku výše) jsem potkal asi před měsícem v Hradci Králové. Akorát byl v modrý barvě a trošku více vymazlenej! Nejdřív jsem myslel, že mě šálí zrak, ale byl to Superb.

No ten kombík ti zrak nešálil, je to isté - kombík bude - som pri vývoji komponentu pre Combi.

Neviem či som totu na fóre prehliadol, ale nový Superb bude mať v predu niečo ako parkovacieho asistenta, ktorý zameria parkovacie miesto a pomôže zaparkovať. Ale netešte sa, na aute to vyzaré naozaj ohavne. Podľa komponentov, ktoré vyrábame asi bude aj verzia V8. Neviem, no použité materiáli sú stavané na extrémne teploty od výfukového systému a diel je dosť predimenzovaný. Uvidíme, povedal slepý :p:p:p

Editováno: , autor: Jozef
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

No mrkněte na ty fotky pohromadě, příjdou někomu reálné? Je tam nějak moc náhod, třeba ta druhá dlouhá anténa u Golfu a Superbu... Vsadil bych se, že jsou to retuše jednoho a toho samého umělce. Ale je dost možnýá, že to dělal podle poznatků lidí, co mají dobré zdroje a info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mrkněte na ty fotky pohromadě, příjdou někomu reálné? Je tam nějak moc náhod, třeba ta druhá dlouhá anténa u Golfu a Superbu... Vsadil bych se, že jsou to retuše jednoho a toho samého umělce. Ale je dost možnýá, že to dělal podle poznatků lidí, co mají dobré zdroje a info.

Zajímavéééé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mrkněte na ty fotky pohromadě, příjdou někomu reálné? Je tam nějak moc náhod, třeba ta druhá dlouhá anténa u Golfu a Superbu... Vsadil bych se, že jsou to retuše jednoho a toho samého umělce. Ale je dost možnýá, že to dělal podle poznatků lidí, co mají dobré zdroje a info.

1. fotky jsou zcela jistě upravené a to z důvodu, který jsem uvedl výše

2. Stejná anténa? Ale no tak - to mají pokaždé při testech používat jiné testovací náčiní?

3. Napadlo tě, že fotograf může mít třeba dobrý výhled na konkrétní místo na Eřře (test. okruh VW) a proto jsou ty auta vždy v podobné poloze?

Zkus nad tím pouvažovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mrkněte na ty fotky pohromadě, příjdou někomu reálné? Je tam nějak moc náhod, třeba ta druhá dlouhá anténa u Golfu a Superbu... Vsadil bych se, že jsou to retuše jednoho a toho samého umělce. Ale je dost možnýá, že to dělal podle poznatků lidí, co mají dobré zdroje a info.

1. fotky jsou zcela jistě upravené a to z důvodu, který jsem uvedl výše

2. Stejná anténa? Ale no tak - to mají pokaždé při testech používat jiné testovací náčiní?

3. Napadlo tě, že fotograf může mít třeba dobrý výhled na konkrétní místo na Eřře (test. okruh VW) a proto jsou ty auta vždy v podobné poloze?

Zkus nad tím pouvažovat...

Třeba to bude fakt stejný fotograf, ale že by se vždycky trefil do stejný pozice auta v zatáčce? Ten stín u A3 je nějak moc podle pravítka... Na druhou stranu jsem takovou fotku viděl jenom u aut koncernu VW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak vzpomeňte na loňský rok a nahánění FII, kdy škodovka nakonec pod tlakem uveřejnila první fotky již před vánocema. A SII už bude vyjíždět na cesty taky, takže oči na pozoru a foťte, foťte, foťte. :w00t1:

jasne no, sem na to zvedavej :palec2: jaka to bude honička.. čet sem někde že nejakej časak hodil odmenu za foty SII a docela velkou jen si nepamatuju jak velkou lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak vzpomeňte na loňský rok a nahánění FII, kdy škodovka nakonec pod tlakem uveřejnila první fotky již před vánocema. A SII už bude vyjíždět na cesty taky, takže oči na pozoru a foťte, foťte, foťte. :w00t1:

jasne no, sem na to zvedavej :palec2: jaka to bude honička.. čet sem někde že nejakej časak hodil odmenu za foty SII a docela velkou jen si nepamatuju jak velkou lol

Myslím, že to byl Svět motorů. 10 000 Kč za foto Superba Combi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...