Přejít na obsah

Boční polepy Fabia II


PMA

Doporučené příspěvky

VladoFII-moc pěkný,co autorská práva v případě že bych to v budoucnu použil na svou FI. :rtfm:

Tak tuto vec vôbec neriešim lebo je to nekonečný príbeh....ja by som rad videl ako by to v skutočnosti bolo na fábií II to by som rád videl..... No ja tiež rozmýšľam nad tým, že si dám to vyrobiť ale musím mat € lebo splacam :p a ine veci.... Ale rád to uvidím aj inde......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa ta nalepka celkom pozdava. Z tych dvoch ktore si navrhol sa mi viac paci nalepka na tej modrej fabci. Co sa tyka realizacie, neviem ti poradit kde v BA by ti to mohli urobit, ale myslim si, ze v neakej reklamnej agenture v ktorej sa zaoberaju tiez vyrobou polepou, nalepiek .... by to mohli zvladnut.

Editováno: , autor: markoke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když to dobře dopadne tak na jaře se to pokusím spáchat.Už jsem tam chtěl origo sport line z FI,ale tohle je hezčí.

Čau na ja s tým problém nemám len to mám doma na počítači. V práci to nemám ale ak prídem dnes domov tak ti návrh č.3 pošlem aj s rozmermi. Je to robené v Auto Cade. Budem rád ak to uvidím na inom aute aspoň to uvidím naživo a daj potom aj nejaké foto. Potom mi môžeš napísať aj cenu koľko to stálo. Ja by som si chcel dať urobiť tiež také ale biele reflexné no uvidíme. Caf :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No opäť ma trafila múza a niečo som spáchal co poviete???? Nevie z Vás niekto o nejakej firme v Bratislave ktorá také veci robí??? Díky..... ;)

Já si myslím že by Ti to meli udělat v každé reklamce?? na plotteru to nejni problém vyřezat. da to do compu a compjúúúter do uděla... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...