Přejít na obsah

zasekly brzdovy pist (zadni kotouce)


t.wistt

Doporučené příspěvky

Pri vymene brzd.desticek jsem narazil na problem u zadniho kola. Kdyz uz se mi podarilo povolit celisti, "vysekat" stare desticky a nasunout tam nove, tak tam za boha nemuzu zpatky dostat celisti - brzdovy pistek je vysunuty podle sirky starych desticek. Klepanim zelezneho klinu mezi zadny stranu stare desticky a pistku nepomaha a navic se bojim zkriveni kotouce. zkousel jsem i striknout trochu silikoveho oleje pod manzetku pistu, nepomaha. Muzete mi nekdo poradit jak povoli a stahnout ten pist? vypustenim brdove kapaliny? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri vymene brzd.desticek jsem narazil na problem u zadniho kola. Kdyz uz se mi podarilo povolit celisti, "vysekat" stare desticky a nasunout tam nove, tak tam za boha nemuzu zpatky dostat celisti - brzdovy pistek je vysunuty podle sirky starych desticek. Klepanim zelezneho klinu mezi zadny stranu stare desticky a pistku nepomaha a navic se bojim zkriveni kotouce. zkousel jsem i striknout trochu silikoveho oleje pod manzetku pistu, nepomaha. Muzete mi nekdo poradit jak povoli a stahnout ten pist? vypustenim brdove kapaliny? diky

No ještě tak kladivem a pak už to můžeš vyhodit. Musíš při stlačování zašroubovávat proti směru hod. ručiček.

Kdybys pohledal tak to tu několikrát už bylo. Tady to máš z DP

post-1028-1203366994_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak po tydnu na spalkach se mi konecne podarilo ty zadni celisti uvolnit a desticky vymenit... radim vsem, kteri se na tuto "trivialni"vymenu chystaji, at si nejdriv sezenou ten specialni stahovak, pokud ma vzadu kotouce.

Pri vymene, jsem take pohledl na stav prednich kotoucu, na kterych se nove desticky dotykaji jenom hran a zajimalo by me jaky je rozil mezi kotouci 1J0615301C / E / K, teda krome ceny? (viz: http://www.prondo.cz/cenik/cenikcz.php?Pod...z=&Poz=300)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...