Přejít na obsah

Uz mate prezuto na letni?


JasteR

Kdo uz prezul?  

163 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Nemám tyto pneu, ale asi je máš správně nasezené. Mrkni na bok pláště, na vnější straně by měl být nápis outside a na vnitřní inside, či podobně.

Out - vně, in - uvnitř (k náboji kola).

Taky mám zimáky (Continental TS810) tíšší jak letní (Goodyear Excellence)...

Máš pravdu jsou dobře nasazené ;), to outside a inside pasuje. Jinak to, že jsou hlučnější než zimní, už mi ani nepříjde, už jsem si na to zvykl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(((A bolí ho za krkem ztoho jak se otáčí))) lol

Jako vzít z kufru 4 obutý letní kola, převážit, sundat zimní, nasadit letní a zimní střcit do kufru za dvě kila ? Dost drahý né ? No pokud Ti přibilo tak kilo olova, tak potom ta cena snad i jo !

Já jsem psal, že mě přezutí bude stát dvě stě + vyvážení, a teď se podržte pánové - 174,-Kč za přezutí a 174,- za vyvážení = komplet i s daní 423,- a je to v autorizovaném servise škoda. Fakturu mám před sebou lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem psal, že mě přezutí bude stát dvě stě + vyvážení, a teď se podržte pánové - 174,-Kč za přezutí a 174,- za vyvážení = komplet i s daní 423,- a je to v autorizovaném servise škoda. Fakturu mám před sebou lol

174 x 2 = 348 , DPH 19%x 348= 66,12, Celkem 348 + 66,12 = 414,12Kč,,,, co je těch 9,-Kč????? :feve:

Kurva kde dělám chybu? :o

No a i já už přezul. Uskladnění pneu na alu(mám alu na léto a druhé alu na zimu) + vyvážení + montáž = 500,-Kč ( u kamaráda v pneuservisu)

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem psal, že mě přezutí bude stát dvě stě + vyvážení, a teď se podržte pánové - 174,-Kč za přezutí a 174,- za vyvážení = komplet i s daní 423,- a je to v autorizovaném servise škoda. Fakturu mám před sebou lol
Jak to tak teda vypadá asi i á se tam optám páč mě stálo na podzim komplet pžezutí s vyvážením a závažím taky 170 Kč ale x4 kola
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

174 x 2 = 348 , DPH 19%x 348= 66,12, Celkem 348 + 66,12 = 414,12Kč,,,, co je těch 9,-Kč????? :feve:

Kurva kde dělám chybu? :o

No a i já už přezul. Uskladnění pneu na alu(mám alu na léto a druhé alu na zimu) + vyvážení + montáž = 500,-Kč ( u kamaráda v pneuservisu)

¨

No těch pár kaček je na faktuře uvedeno jako drobný a pomocný materiál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak teda vypadá asi i á se tam optám páč mě stálo na podzim komplet pžezutí s vyvážením a závažím taky 170 Kč ale x4 kola

Tak já můžu jedině doporučit - je to u nás na Vsetíně (Bobrky). Sám jsem byl tou cenou překvapen, ale samozřejmě hned na mě, že mám sjeté dvě pneu a že to budu muset co nejdřív nechat (nejlépe u nich) vyměnit a taky brzdové destičky se jim nelíbily, no prostě hned by tam člověka obrali o další prachy. Ten vzorek na pneu se mi zdá dobrý, ale raději to přeměřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm hezký ceny..Já jsem byl minulou sobotu v libereckém pneuservisu přehození 2 kol ze zimních na letní+vyvážení=390,-Kč !!..a to mi je ubec nesundávali ani nenandávali na auto..jen z kufru do kufru....Docela pálka...taky sem čuměl..a trvalo to cca 15 min..dobrej výdělek...proč sem ubec študoval:)

Editováno: , autor: marejak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm hezký ceny..Já jsem byl minulou sobotu v libereckém pneuservisu přehození 2 kol ze zimních na letní+vyvážení=390,-Kč !!..a to mi je ubec nesundávali ani nenandávali na auto..jen z kufru do kufru....Docela pálka...taky sem čuměl..a trvalo to cca 15 min..dobrej výdělek...proč sem ubec študoval:)

tak to je uz prehnany :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera pred hospodou prezuto (dukladne zapito pak) dneska nablejskano

Hmmmmmmmmmmm, pěkně nablejskáno :palec2: . Já jsem přezouval před týdnem na chalupě, dělám to sám, disky mám zvlášť na letní a zimní obutí. Jinak teď léto jezdím 205/55 R16, myslím že to sou nějaký Bravuris, vypadaj pěkně, ale už maj poslední sezónu. Rád bych tam dal 205/60 R16 :aggressive: , kvůli pohodlí, tyhle mi připadaj hodně tvrdý, ale zas nevím, aby se tam v pohodě vešly při propérování :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...