Přejít na obsah

Navigace


Luke288

Doporučené příspěvky

koukám,žes ssebou hodil. já zatím mám kastlík na vyvaření u kamaráda,takže čekám,až bude mít čas a trochu mi tu díru pěkně vyvaří plastem.

kupovals novou tu horní schránku? kolik stojí origo ve škodovce? protože co jsem koukal,raději bych dělat otvor na dráty skr ten rámeček kolem rádia než piloval právě roh té schránky....plast okolo rádia vyjde jen na 150 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kastlík se musí koupit jako celek novej a stojí 1600Kč, přičemž nepočítám, že bych ten držák někdy vyndaval, takže mě to moc nepálí, když to zas někdo vytrhne, tak to zaplatí pojišťovna. navíc k tomu držáku je taková docela velká krabička a nevim, jestli by se k rádiu někam vlezla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas ten kastlík zahlídnu i na Aukru..a za ceny příjemnější..

no já bych taky za něj 1600 nedal.pořídil jsem tady z bazaru použitý za 400,- ;) no teďka akorát čekám na kámoše,než mi tam plastem vyvaří tu úpravu na navigaci a pak budu pokračovat v přebastlování navigace.samo sebou,že jsem hodím foto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a na aukru mi ten dotyčný vystaví fakturu pro pojištovnu? asi ne přátelé, že?

v tvém případě bych to neřešil. pokud vše zacvakne pojišťovna,tak to koupit přímo ve škodovce a o ničem dál nepřemýšlet.

co spíš byla poznámka pro ty,kteří si tam kastlík chtějí dodělat a nebo do něj plánují nějaký zásah.

jak ti naviguje navigace? já zjistil maličký problém s dálkáčem,nějak ukrutně rychle vybíjí baterie (cca den a půl a jsou mrtvý).jakou máš ty zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je divný, mě funguje pořád. máš to správně spárovaný? mě spíš na dálkáči vadí, že občas docela dlouho trvá než se spojí a že musíš hrábnout na nějaký tlačítko, aby začal párovat. že to není po startu hned operativně připravený.

btw budeš si shánět jack konektor pro propojení s rádiem nebo jak to budeš řešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a na aukru mi ten dotyčný vystaví fakturu pro pojištovnu? asi ne přátelé, že?

Proč pro pojišťovnu? Jinak tuším, že škodu lze řešit dvojím způsobem..nechat opravit v autorizovaném servisu a nebo si nechat odhadnout škodu, tu proplatit a opravit kde člověk chce a jak chce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč pro pojišťovnu?

asi každej mluvíme o něčem jiným a nerozumíme si navíc pro mě je jednodušší dát auto do servisu a vyzvednout si ho hotový než shánět odhadce a pak někde levnější kastlík...

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi každej mluvíme o něčem jiným a nerozumíme si navíc pro mě je jednodušší dát auto do servisu a vyzvednout si ho hotový než shánět odhadce a pak někde levnější kastlík...

Ale mluvíme o tom samém, jen jsi byl rychlejší..v případě kastlíku to asi tak nevyzní, ale mám v okolí pár lidí, kteří takhle řeší plechařinu..i na OII a celkem slušně na tom ušetří..a ještě mají oproti škodováckému servisu záruku kvalitnější práce.

Jinak původní zmínka o kastlíku a Aukru byla myšlena spíš k ostatním, co si ho chtějí nějakým způsobem upravovat kvůli navi...v takovém případě by to byl za 1600 docela drahý experiment

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš bych řekl, že vydělají než ušetří, protože odhadce jim to odhadne na cenu v aut. servisu a oni si to pak nechaj udělat jinde, levnějc. v mým případě mám snazší to řešit takhle. kdyby se jednalo o nějaký velký peníze, možná, ale i tak mam ve škodovce záruku na práci, navíc mě tam znají a mám, řekl bych, nadstandradní přístup, takže to řeším takhle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
to je divný, mě funguje pořád. máš to správně spárovaný? mě spíš na dálkáči vadí, že občas docela dlouho trvá než se spojí a že musíš hrábnout na nějaký tlačítko, aby začal párovat. že to není po startu hned operativně připravený.

btw budeš si shánět jack konektor pro propojení s rádiem nebo jak to budeš řešit?

no tak jsem zjistil,že dálkáče maj nějakej problém,zničeho nic prý začnou odebírat v klidovém stavu 4x takový proud,než při používání.

zajímavá zkušenost s reklamací tomtoma.zavoláš jim na linku,popíšeš problém a pokud jsi registrovanej na tomtom tak ti na mail pošlou reklamační číslo a rovnou vyplněný list na spedici UPC. ty jen zabalíš danou část , v mém případě dálkáč a fakturu. za chvíli ti přijde další mail s registrací balíku na UPS.zavoláš tam na bezplatnou linku a domluvíš si,kde daný balík mají vyzvednout.pak to putuje do Holandska,kde to vyřizují.údajně to má trvat +- 5 dní. tak jsem zvědavej. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavá zkušenost s reklamací tomtoma.zavoláš jim na linku,popíšeš problém a pokud jsi registrovanej na tomtom tak ti na mail pošlou reklamační číslo a rovnou vyplněný list na spedici UPC. ty jen zabalíš danou část , v mém případě dálkáč a fakturu. za chvíli ti přijde další mail s registrací balíku na UPS.zavoláš tam na bezplatnou linku a domluvíš si,kde daný balík mají vyzvednout.pak to putuje do Holandska,kde to vyřizují.údajně to má trvat +- 5 dní. tak jsem zvědavej. ;)

Jen se neboj, funguje to zcela spolehlive, jiz jsem mel takto v Holandsku za posledni 4 roky sve ruzne Tomtomy asi 4x... (asi jsi u TT novacek ?). Trva to i s dopravou obvykle tak tyden.

A neni to UPC (to je kabelovka :-), ale UPS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se neboj, funguje to zcela spolehlive, jiz jsem mel takto v Holandsku za posledni 4 roky sve ruzne Tomtomy asi 4x... (asi jsi u TT novacek ?). Trva to i s dopravou obvykle tak tyden.

A neni to UPC (to je kabelovka :-), ale UPS.

Jasan UPS. :):):) nějak jsem asi myslel na něco jiného...uvidíme. včera ve tři jsem volal na tomtom a dneska po 12 už to odjíždělo pryč :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaká je ta infolinka? na jejich webu je online podpora a i když mám účet a jsem zaregistrovanej, tak dotaz mi to odeslat nepustí, že musím zadat ID uživatele a já aniboha nemůžu najít co to je a kam se to zadává. potřebuju zjistit, jak přes jack kabel dostanu zvuk do repráků v autě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jaká je ta infolinka? na jejich webu je online podpora ....potřebuju zjistit, jak přes jack kabel dostanu zvuk do repráků v autě...

Co chces resit na podpore TT k pripojeni zvuku z TT do auta ?

Mas v podstate 3 moznosti (jiz jsem to zde na tomto foru nekde psal) :

- linkovy vystup z TT pripojis na AUX (linkovy vstup) Tveho autoradia, pokud ho ma

- TT ma audio vystup rovnez pres BT, tzn. ke svemu auto audiosystemu (opet pres AUX) pripojis BT A2DP adapter, se kterym se pote TT sparuje a pres nej dodava audio do auto audiosystemu, nektera autoradia maji jiz podporu BT A2DP v sobe zabudovana

- pokud autoradio nema AUX, a ani BT A2DP podporu Ti jiz zbyva jen to nejhorsi a to dodavka audia pres integrovany FM vysilac do FM autoradia - v evropskych podminkach (natlacene kmitocty) je to skutecne ta nejhorsi varianta

A jinak nebud naivni, ze by Ti na podpore TT takoveto veci poradili :-) Jsou to bez urazky jen cvicene opice (mimoch. v Polsku !, i pres presmerovane CZ cislo), ktere umi max. zorganizovat tu zminenou opravu v Holandsku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...