Přejít na obsah

Navigace


Luke288

Doporučené příspěvky

Tak to mně se nechtělo kuchat celý kastlík, takže zůstal nakonec plně funkční..a navi v něm taky nakonec drží..a snad i vypadá

To mě se taky nechce.ale ve čtvrtek snad budu mít jeden kastlík navíc,tak se v klidu do toho můžu pustit. ;)

Editováno: , autor: black007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět schránka s úpravou pro závit, pak i vyrobený samotný držák, do něj mám zacvaknutou "vaničku" na MIO a na poslední fotce je držák přišroubovaný do schránky. podle mně je to celkem jednoduché řešení, když jedu bez navi, tak můžu držák nechat nebo se mi vejde do schránky v JumboBoxu, je to práce na 10 vteřin ho našroubovat..no a jinak je schránka plně funkční, nic jsem nemusel vyřezávat. podle mně jde takhle upravit libovolná navi..stačí si jen zkreslit tvar držáku z profilu, a je vystaráno. Finální fotka s celou navi je o něco výše v příspěvku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět schránka s úpravou pro závit, pak i vyrobený samotný držák, do něj mám zacvaknutou "vaničku" na MIO a na poslední fotce je držák přišroubovaný do schránky.

Díky za fotky, dobrá inspirace. :palec2: Mám taky MIO a už o tom nějakou dobu uvažuji, že jej nacpu na stejné místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně z místa řidiče to je paráda..podle mně lepší, než sklápět oči k origo navi

Teď to mám klasicky na stojanu, ale to příliš budí pozornost zlodějů, pokud je člověk líný jako já a stojan nechává v autě. :) Navigaci však poctivě beru s sebou.

post-15581-1206551939_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurvy a na výběr mi nedali. jinak nevíte někdo, jestli musí mít "výhled" i ten černej buřt s přísavkou nebo stačí jen konec antény?

Já mám odzkoušeno, že stačí ten konec..alespoň u MIA. A chodí to dobře, když ten kablík nechám stočený v té schránce a ven kouká opravdu jen ten konec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurvy a na výběr mi nedali. jinak nevíte někdo, jestli musí mít "výhled" i ten černej buřt s přísavkou nebo stačí jen konec antény?

Pokud se bavime o RDS/TMC adapteru u TT Go, tak je potrebne, aby ten vlastni kabel (anténa) byl nekde natazen podel okna/skla, nejlepe vertikalne, horizontalne to TT nedoporucuje. Ten "černej buřt" je vlastní přijímač, takže ten asi nemusí. Já mám anténu položenou vodorovně za hranou palubky mezi oknem a palubkou a funguje to...

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...