Přejít na obsah

hromadný chiptuning


Josef Novák

Doporučené příspěvky

No pokud by byla cena příznivější a bylo by možný, že by Cimbu třeba dojel i někam blíž (což prej dělá, po dohodě), tak jsem nad tím taky uvažoval. Tím blíž, myslím třeba Brno, nebo záleží, odkud by bylo kolik zájemců, ale Praha je dost daleko :feve: Určitě toto téma budu sledovat, abych měl přehled ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no taky bych o tom uvazoval.. s tim, ze by mohli prijet napr do brna bych taky soulasil.. pac na morave vseobecne nikdo toto nedela v takovem meritku..

ale navic mam asi problem s jednotkou motoru, mam mr2007 a mam tuseni, ze je to ta nova, kterou zatim cipovat neumi?

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj takže také bych měl zájem.... a pro kolegu co má MR2007 FI 47Kw viz email co jsem psal Mr.Jandovi.... 34KS za den myslím že by nás stihl všechny:) jak vyplývá tak pravděpodobně asi ve čtvrtek,ale možná když nás bude víc přijede i v sobotu+nějakou slevičku nepočítám :) jinak pro mě Brno no problem..

Dobrý den pane Janda,

měl bych zájem si u Vaší firmy nechat nachipovat Fabii 1generace,MR 2007

Motor 1,2HTP-47Kw.

Chci se Vás zeptat jaká by byla cena úpravy, a jaké máte zkušenosti s

úpravou ŘJ tohoto motoru.

RE>>> Dobrý den,

není problém, dostatečné, rekord je 39 ks za den, celkový počet neevidován.

Cena úpravy je 4 400 Kč + DPH, každý čt jezdím na Moravu, není problém to

udělat např. ve Zlíně, ev. i na Vsetíně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 1,2HTP/47kw, r.v. 2006...ale odvíjelo by se to od ceny, jakou by udělal...jak psal xtrack 4400,-- bez DPH bych zato nedal, to mi přijde moc...někomu tento motor prej nachipoval i kolem 3000Kč, což by šlo.

Ahoj ta cena je co mi poslal Janda v emailu a byla by pro jednotlivce...od toho se bude odvíjet nějaká slevička...Motor 1,2-12V 47Kw Fabia I..Jak píšete do 3500Kč s DPH jdu do toho taky..taky jsem zde někde na foru četl že mu načipoval 1,2 za 3000Kč ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj právě, jen nevím kde jsem to četl. Ale Janásek to byl určitě. Myslím, že tahle cena už je aspoň trochu přijatelnější, za nějakou pulhodinu práce :)

Njn... :feve: možná i 500Kč je moc lol Tak je něco nového???

PS: jak to tak počítám asi by nás bylo 9lidí....

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl bych dalsi zajemce, zalezi na cene...i tady se dela chip, napr.abctuning je primo z brna ale po morave to udelaji kdekoliv, akorat ze na 1.2 to u nich stoji myslim 9 litru a deklauji hodnoty u slabsi 1.2 az 130 Nm coz si myslim ze je kec...cimbu mi prijde realny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...