Přejít na obsah

O1 81kw dotaz k turbu a vykonu


Hans1980

Doporučené příspěvky

zdravim vsechny. mam O1 r99 81kw.

1.chtel bych zvysit vykon na 140-150 koniku

2.chci zacit turbem a tryskama spojka a cip casem. zvladne vubec turbo 81kw tuhle zatez nebo budu muset dat vetsi? pokud vetsi musi se jeste neco menit?

3.s jakym navysenim vykonu muzu tak pocitat jen pri vymene trysek a turba bez cipovani

4.hledam nekoho seriozniho kdo prodava turba rozumi tomu a zaroven i namontuje jsem ze zap cech ale nebyl by problem nekam dojet pokud to nebude morava ale po cechach se klidne projedu kdyz budu vedet ze za to bude dobre odvedena prace s dobrym turbem :-)

5. kolik by tak priblizne stalo turbo na 81kw plus prace a kolik vetsi turbo plus prace aby mel clovek predstavu co to tak bude stat a za jak dlouho se to da tak udelat (vyndat stare dat nove upraveni rj a nevim co jeste)

6. kdyz ma auto jiny trysky turbo a cip a da se potom vetsi intercooler musi to pak clovek nechat znovu cipovat nebo ne?

Tak co kluci poradite doporucite nekoho? diky vsem za kazdou radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vsechny. mam O1 r99 81kw.

1.chtel bych zvysit vykon na 140-150 koniku

2.chci zacit turbem a tryskama spojka a cip casem. zvladne vubec turbo 81kw tuhle zatez nebo budu muset dat vetsi? pokud vetsi musi se jeste neco menit?

3.s jakym navysenim vykonu muzu tak pocitat jen pri vymene trysek a turba bez cipovani

4.hledam nekoho seriozniho kdo prodava turba rozumi tomu a zaroven i namontuje jsem ze zap cech ale nebyl by problem nekam dojet pokud to nebude morava ale po cechach se klidne projedu kdyz budu vedet ze za to bude dobre odvedena prace s dobrym turbem :-)

5. kolik by tak priblizne stalo turbo na 81kw plus prace a kolik vetsi turbo plus prace aby mel clovek predstavu co to tak bude stat a za jak dlouho se to da tak udelat (vyndat stare dat nove upraveni rj a nevim co jeste)

6. kdyz ma auto jiny trysky turbo a cip a da se potom vetsi intercooler musi to pak clovek nechat znovu cipovat nebo ne?

Tak co kluci poradite doporucite nekoho? diky vsem za kazdou radu :)

Zeptej se Bazze ten má tak nějak pěkně upravenou Octu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky dotaz!

Mám 81KW a je to nějaký slabý. Brácha má 66 KW a ujíždí mi. Celkem hlasitě mu píská turbo a mě slyšet moc není, tak nevím co s tím. Jinak spotřebu mám do 5l. Co s tím můžu udělat nebo jak zhruba zjistím kde může být problém??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vsechny. mam O1 r99 81kw.

1.chtel bych zvysit vykon na 140-150 koniku

2.chci zacit turbem a tryskama spojka a cip casem. zvladne vubec turbo 81kw tuhle zatez nebo budu muset dat vetsi? pokud vetsi musi se jeste neco menit?

3.s jakym navysenim vykonu muzu tak pocitat jen pri vymene trysek a turba bez cipovani

4.hledam nekoho seriozniho kdo prodava turba rozumi tomu a zaroven i namontuje jsem ze zap cech ale nebyl by problem nekam dojet pokud to nebude morava ale po cechach se klidne projedu kdyz budu vedet ze za to bude dobre odvedena prace s dobrym turbem :-)

5. kolik by tak priblizne stalo turbo na 81kw plus prace a kolik vetsi turbo plus prace aby mel clovek predstavu co to tak bude stat a za jak dlouho se to da tak udelat (vyndat stare dat nove upraveni rj a nevim co jeste)

6. kdyz ma auto jiny trysky turbo a cip a da se potom vetsi intercooler musi to pak clovek nechat znovu cipovat nebo ne?

Tak co kluci poradite doporucite nekoho? diky vsem za kazdou radu :)

Uprava na 155 koni Trysky 764, turbo z 130PD a chip na miru... delame vse.Pocitej ale i s vymenou spojky na jednohmotu. Kdyz das vetsi IC, tak to bude jn dobre, da se pak nastavit tlakna vetsi.

vse najdes na www.chipforum.cz nebo provedem komplet upravy u nas na morave :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky dotaz!

Mám 81KW a je to nějaký slabý. Brácha má 66 KW a ujíždí mi. Celkem hlasitě mu píská turbo a mě slyšet moc není, tak nevím co s tím. Jinak spotřebu mám do 5l. Co s tím můžu udělat nebo jak zhruba zjistím kde může být problém??

Píše Ti něco diagnostika????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky dotaz!

Mám 81KW a je to nějaký slabý. Brácha má 66 KW a ujíždí mi. Celkem hlasitě mu píská turbo a mě slyšet moc není, tak nevím co s tím. Jinak spotřebu mám do 5l. Co s tím můžu udělat nebo jak zhruba zjistím kde může být problém??

Pravděpodobně váha vzduchu. Diagnostikovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky vsem za prispevky. je tu nekdo nebo muzete nekoho z cech doporucit kdo turba prodava a zaroven by i po dohode namontoval a kolik tak mam priblizne pocitat za110konove turbo plus prace a kolik za 130konove plus prace a celkovy cas ktery je tak potreba na vymenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky vsem za prispevky. je tu nekdo nebo muzete nekoho z cech doporucit kdo turba prodava a zaroven by i po dohode namontoval a kolik tak mam priblizne pocitat za110konove turbo plus prace a kolik za 130konove plus prace a celkovy cas ktery je tak potreba na vymenu

jen samotne turba 81kw a 103kw 5-10t cz zavisis on toho jak je zajeto... nove tak 12-15t cz

co se tyce prace tak ti to tak udelaj v servisu za ~1000cz a vymena.. rano ho tam nechas a ked budu mit hodku dve tka to mas.. a vecer je zase auto tvoje :)

jestli se mylim klidne me oprafte

a kontatkty na turba? dieselpower forum tam najdes urco nebo na chiporum ja uz psal TDI-cko

celkova prestavba turno+trysky+chip(mapy) tak 20-30t. podla toho ako sezenes dili

ale nezabudaj ze neni vsetko jen vykon musis to aj ubrzdit a udrzat na ceste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen samotne turba 81kw a 103kw 5-10t cz zavisis on toho jak je zajeto... nove tak 12-15t cz

co se tyce prace tak ti to tak udelaj v servisu za ~1000cz a vymena.. rano ho tam nechas a ked budu mit hodku dve tka to mas.. a vecer je zase auto tvoje :)

jestli se mylim klidne me oprafte

a kontatkty na turba? dieselpower forum tam najdes urco nebo na chiporum ja uz psal TDI-cko

celkova prestavba turno+trysky+chip(mapy) tak 20-30t. podla toho ako sezenes dili

ale nezabudaj ze neni vsetko jen vykon musis to aj ubrzdit a udrzat na ceste...

diky za informace. mozna bych to turbo vymenil i doma ale radsi bych to nechal u toho od koho to koupim. myslim ze kdyz se da vetsi turbo tak se musi upravit i rj aby to nepadalo do nouzaku nebo nedelalo nejaky boredl. kdyz menim turbo za vetsi tak nejsis nevydam jen stary a dam novy ale bude tam treba jiny uchyceni nebo hadice...nevim. rad jezdim autem takze by nebyl problem nekam dojet pokud to nebude brno :-) jsem se zap cech. je tu nekdo kdo by mel ted turba skladem bud 81 ale radsi bych 103kw. a jeste mam dotaz ohledne klimatizace. v predu za naraznikem je pred chladicem vody chladit klimatizace nebo jak se mu rika. mimule jsem prolejzal auto a vsiml jsem si ze ta spodni vrstva toho zebrovani na chladici je jako odtrzena takze chladit v hajzlu. chci se zeptat co tak stoji novy nebo na vrakaci a jestli jen shodim predek vymenim chladic. nebo na me bude cekat nejaky prekvapko. po vymene chladice staci nechat jen doplnit napln nebo se musi jeste neco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupte si pořádné auta a je to ;) anebo se na to vyserte,stejně se chystá pořádné zpřísnění :huh: .Já už jsem z toho vyléčený,viděl jsem nedávno naživo 2 škaredé havárky a už mě přešlo jezdit jak čuně.

I když taky kurvím,jak vidím měšťáky měřit 50,ale něco do sebo to má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupte si pořádné auta a je to ;) anebo se na to vyserte,stejně se chystá pořádné zpřísnění :huh: .Já už jsem z toho vyléčený,viděl jsem nedávno naživo 2 škaredé havárky a už mě přešlo jezdit jak čuně.

I když taky kurvím,jak vidím měšťáky měřit 50,ale něco do sebo to má.

A co treba zvednuti vykonu z duvodu bezpecnosti???Kazdej nemusi litat jak idiot,treba jsem hromade lidi delal soft hlavne z duvodu bezpecneho predjizdeni!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za informace. mozna bych to turbo vymenil i doma ale radsi bych to nechal u toho od koho to koupim. myslim ze kdyz se da vetsi turbo tak se musi upravit i rj aby to nepadalo do nouzaku nebo nedelalo nejaky boredl. kdyz menim turbo za vetsi tak nejsis nevydam jen stary a dam novy ale bude tam treba jiny uchyceni nebo hadice...nevim. rad jezdim autem takze by nebyl problem nekam dojet pokud to nebude brno :-) jsem se zap cech. je tu nekdo kdo by mel ted turba skladem bud 81 ale radsi bych 103kw. a jeste mam dotaz ohledne klimatizace. v predu za naraznikem je pred chladicem vody chladit klimatizace nebo jak se mu rika. mimule jsem prolejzal auto a vsiml jsem si ze ta spodni vrstva toho zebrovani na chladici je jako odtrzena takze chladit v hajzlu. chci se zeptat co tak stoji novy nebo na vrakaci a jestli jen shodim predek vymenim chladic. nebo na me bude cekat nejaky prekvapko. po vymene chladice staci nechat jen doplnit napln nebo se musi jeste neco?

Proc ale porad zhanis to turbo 81kw kdyz uz jedno mas? Najdi si normalni servis a udelaj ti to za 2 hodky .. ja soobne platim 300/1hod s dokladom.. je urcite dobre vymenit tma nejak testenia.. a pokial viem tak ziadne hadice nemusis menit (ne to 100pro) a chladic toz hold kup novej a nech vymenit a pocitaj k tomu novu kapalinu...

@COsby: ale vis neni prase ako prase... je rozdil kdyz vidim tych 18nastrocnych ktory maju tatinkove auto a proste idu do omezovaku aby mali pocit jak su super nebo lcovek ktory jede jak prase ale obezretne.. ale pravda nahoda je blbec.. ale stejne si myslim ze p**a co jede pomalsie kao je predpisane stejne spusoby vic dopravnych havarii ako ten co jede vic.. osobne jezdim ako prase ale nikdy nejdu na hranice auta a davam si bacha co sedeje na ceste... pravda uz mam nejake vazne havarky za sebou a nebolo to ani raz v doseldku mojej jizdy :) (myslim prasa jizdy)

a jinak videl som pre teba novy avatar :) len kvuli tobe som ho stahnul k sobe do komplu.. pak ho poslu kdyz si spomenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz je to docela aktual a chtel bych vymenit to turbo v nejblizsi dobe. nechci jen koupit ale zaroven i namontovat a upravit soft pokud je treba pri vymene za vetsi turbo. koho mi muzete ohledne turba doporucit? po turbu budou nasledovat trysky a spojkovy set od valea a pak chip. Jaky max vykonu se da dosahnout s 81 turbem a jakeho max s vetsim turbem. Nechci nejaky extrem aby mi neklekl motor. predstavu mam tak kolem 150kobylek. pokud by ale vetsi turbo a spojka zvladla vic a nejak by to extremne nezatezovalo motor tak bych bral i vyssi vykon :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...