Přejít na obsah

Co rádi posloucháte v autě


Doporučené příspěvky

CD podľa nálady a podľa posádky, rádio (funradio, keď expres, tak kôli dopravným správam. Ozaj, exisuje v CZ ešte, myslím že to vysielali na Europe v stredu v noci a malo to názou SEXÍČEK LIVE. Niekedy pred piatimi rokmi , ked som jazdil cez CZ, tak to dávali a bolo to super :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak rádio pro mě nemusí existovat lol nechci poslouchat ten humus z éteru :p ale mám pár věcí, které si rád poslechnu.Já jsem vyrostl na Black Sabbath, Iron Maiden, Judas Priest.

Z těch mladších Iced Earth, Sonata Arctika, Hammer Fall...no ale toto asi není nic pro většinu z vás... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak rádio pro mě nemusí existovat lol nechci poslouchat ten humus z éteru :p ale mám pár věcí, které si rád poslechnu.Já jsem vyrostl na Black Sabbath, Iron Maiden, Judas Priest.

Z těch mladších Iced Earth, Sonata Arctika, Hammer Fall...no ale toto asi není nic pro většinu z vás... ;)

No tak to je dobrá inspirace . Já poslouchám všeho chuť ale občas si pustím Iron Maiden. Ted jsi jdu poslechnout tu jak ty píšež jednu z těch mladších Iced Earth , doufám že někde na netu seženu . Tak sehnal a je to docela dobrej tip už to sosám a hned stím do auta . Ty voe SONATA ARCTIKA to je tlačenka- už se vidím jak si to smažím po D1

Editováno: , autor: Roblon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak rádio pro mě nemusí existovat lol nechci poslouchat ten humus z éteru :p ale mám pár věcí, které si rád poslechnu.Já jsem vyrostl na Black Sabbath, Iron Maiden, Judas Priest.

Z těch mladších Iced Earth, Sonata Arctika, Hammer Fall...no ale toto asi není nic pro většinu z vás... ;)

Tak to si připadám jako u mě v práci na tohle všechno mě převychoval kolega :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...