Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...

Chtěl jsem se zeptat zda lze nějak zjistit pin kód na navigaci Amundsen. Je v autě z výroby, ale v žádných dokladech jsem nic nenašel. Ani při výměně baterie jsem ho nemusel zadávat. Ale i tak by mě to zajímalo. Ještě mám dotaz, když se kódují navigace, tak se to provádí pouze přes kabel VAG nebo lze konkrétní kódování zadat např. v navigaci? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Když jsem zmáčkl tlačítko NAV , tak na mě vyskočila hláška něco ve stylu "Vložte navigační CD s mapovými podklady" a vlastně do navi jsem se ani nedostal. Ale už jsem ty mapy našel, vypálil na CD a krásně funguju. Teď musím jen vyřešit duální anténu (nehraje to tak dobře) , sehnat GPS anténu a rozjet parkovací senzory. No to už jsou snad maličkosti :)

Ahoj, prosímtě kde si stáhl ty mapy? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj všem,

 

pročetl jsem všech 23 stánek a stále nejsem rozumnej :-( tak prosím:

 

Chystám se koupit svůj Superb ll Elegance 03/2010, je tam Amundsen.

 

Musím mít a potřebuji BT Handsfree.

 

Bral jsem to jako automatické když jsem se byl na autě podívat a na rádiu je tlačítko PHONE, ale jak tady čtu a koukám na fotky toho auta že na multifunkčním volantu není tlačítko "telefonku" ale nějaký kruh a po dekódování výbavy tam nevidím nic o handsfree nebo GSM. To Vážně ve variantě Sll Elegance z roku 2010 s Amundsenem nemusí být automaticky BT Handsfree v základu???

 

K autu se bohužel už nedostanu až rovnou při nákupu.

Editováno: , autor: casshern
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem... tak finále,

 

A ) Pokud bych měnil Amundsena za Amundsena plus který má zabudované HF tak:

Mikrofon není součástí Amundsena plus? Kde a jaký sehnat a kam se dá aby nebyl viditelný?

Půjde to tedy ovládat z multifunkčního volantu bez "telefonku"? Výběr čísla, přijetí a ukončení hovoru když tam nemám "telefonek"?

Bude vidět info na Maxidotu?

Máte doporučení na někoho odtud kdo by dokázal přehodit Amundseny, instalovat mikrofon a nastavit aby to šlo na volantu?

 

 

B ) Mám ještě vybrané jedno auto, to má Vše co potřebuji včetně automatického parkování ale má bohužel COLUMBUSE :-(

Columbusu jsem se vyhýbal protože parkuji ve městě venku každý den přes noc. Hledal jsem auto v nejhorším s Amundsenem kde jsem se dočetl že není pro zloděje zajímavý. Taky ale hledám Eleganci a černou kůží a tam je bohužel většinou Columbus:-(

 

B.1 - Lze vyměnit Columbus za Amundsena tak aby mi vše fungovalo tj. automatické parkování, park. senzory, ovládání telefonu na volantu apod?

Je tam potřeba ještě nějaký zásah krom přehození autorádií? Opět, máte doporučení na někoho odtud kdo by to dokázal?

 

 

Je lepší řešení A nebo B?

 

Opravdu se Amundsen krade výrazně méně nebo vůbec oproti Columbusu?

Editováno: , autor: casshern
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 mikrofon není součástí Amundsena+ ani Columbuse - ke Columbusu nutné připojit HF jednotku stejně jako ke stávajícímu Amundsenu...  mikrofon se dává pouze origo a kabeláž s konektorama vyrobit...

 

Amundsen + by měl jít vidět a ovládat na maxidotu...

 

Vyměnit Columbus za Amundsen není žádný problém, nutné vše správně nakodovat..

 

I po výměně za Amundsen + je dobré zkontrolovat kodování a případně ho upravit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, myslel jsem že koupím auto s Columbusem, ale protože parkuji ve městě venku a Columbus se krade tak bych tam místo něho dal Amundsena který se (tolik) nekrade.

 

Tedy pokud by mi i s Amundsenem fungovalo vše jako s Columbusem, tedy automatické parkování, telefonování na volantu, park. senzory apod. a 100 tam pasuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chtěl jsem se zeptat zda lze nějak zjistit pin kód na navigaci Amundsen. Je v autě z výroby, ale v žádných dokladech jsem nic nenašel. Ani při výměně baterie jsem ho nemusel zadávat. Ale i tak by mě to zajímalo. Ještě mám dotaz, když se kódují navigace, tak se to provádí pouze přes kabel VAG nebo lze konkrétní kódování zadat např. v navigaci? Děkuji.

Chtěl jsem se zeptat, zda v plastovém štítku, který jsem dostal k autu, nemůže být PIN kód k navigaci? Neví někdo?

 

Editováno: , autor: Domm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sháním krycí rámeček k navigacím Škoda Octavia II. facelift s aut. klimatizací - Carbon. Nezná někdo dobrý obchod?

Moc se mi nedaří ho sehnat pod 2000Kč. Když někam volám nebo píšu, tak ho vůbec nemají. Googlím, ale zatím blbě!

 

!!!! Díky !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potřeboval bych poradit. Mám OII Elegance 10/2008, jednu z posledních před FL. Mám v ní zabudovanou starou navigaci RNS 300 ( stará pouze ČB ), koupil jsem nyní RNS 310 Amundsen. Nemáte někdo zkušenosti, jak moc náročná je výměna a co vše budu potřebovat, abych to zabudoval a rozjel?

 

Výbava: Zadní parkovací senzory, aut.clima, vyhřívaní sedadel, multidot, MF volant

 

Moc děkuji . . .

Editováno: , autor: Mikysek007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...