Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Je to tak, potřebuješ si koupit novou gateway. Nákup doporučuju zde:

Maxi L s.r.o.
náhradní díly, vrakoviště Škoda
Ukrajinská ulice
Praha 10, Vršovice
Tel.:603 833 944

 

Po výměně to chce nakódovat. S obojím se pak obrať na rolbaře (Jarda Kočí).

http://cardiagnostik.cz/index.php/provozovny

 

Nejdřív ale Jardovi zavolej a zeptej se ho jakou máš koupit, pokud se nepletu, tak to bude 7N0907530M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím,mám octavii 2006,chci pořídit amundsena+ a mám dotaz ohledně zobrazeni parkovacího asistenta. Ve vozidle je říďící jednotka park systemu s číslama na konci 283B a čidla s kabeláží v nárazníku už jsou z nového modelu (2009),stačí pouze vyměnit jednotku s číslama 475B,nebo se musí ještě něco přepinovat?

V případě koupě budu potřebovat někoho s okolí na nakodování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem pořídil Amundsena+,proběhla zkouška výměnou za Nexus u známeho v autě a Amundsen něják nechce navigovat! Vůbec nejde zadat žádná adresa,prostě nic,ale polohu na mapě při jízdě autem ukazuje přesně,tim to ale končí... Prosím,nevíte co s tím je a co udělat aby to správně fungovalo??? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, hledal jsem nějakou diskuzi k Amundsenu a jak koukám, tady se diskutuje už několik let. Potřebuji radu nějakého zkušeného uživatele.

 

Pořídil jsem auto (r.v. 2011) s touto navigací a lehce bojuji s volbou cílů trasy. Jde nějak zobrazit cíl trasy v mapě = chci cestovat do malé vesnice a pokud ji zadám, nemám stopro jistotu, že dojedu právě do té, co potřebuji.

 

Vím, že jde zobrazit celá mapa trasy, ale pokud se nepletu, nejdou jednotlivé části trasy přibližovat.

 

Předem děkuji za pomoc, rady a zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě je ale nutné tyto informace porovnat s jinou mapou (papírovou a nebo v telefonu). Jiná možnost asi ale není.

 

Existují mapy z Amundsena online na internetu ?

 

Ještě jsem si vzpomněl na jeden problém - jak je možno na virtuální klávesnici zadat první písmeno s diakritikou (např. Ž)? Když je takové písmeno na jiné pozici, zobrazují se tyto znaky viditelně, u první je pouze např. u "Z" šipka dole. 

Editováno: , autor: Martin F.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na internetu jsou mapy pro Amundsen bezne k dostani v kazdem lepsim eshopu. :)

 

Pismeno s diakritikou na prvnim i jakemkoliv jinem miste zadas tak ze ho chvili pridrzis a objevi se nabidka vsech variant s diakritikou.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Před nedávnem jsme si pořídili Superb Combi (r.v. 2011), ve kterém je RNS 310. Když jsem se s přístrojem seznamoval, nechápal jsem, proč funguje tlačítko PHONE pouze pro vypnutí zvuku a nevidím nic, co se týká telefonu. Pak jsem zkusil aktualizovat firmware, ale ani to nepomohlo. Nakonec jsem pochopil, že chybí handsfree modul s bluetooth.

 

Můžete mi prosím poradit, co je třeba pořídit (s cca cenou), aby Amundsen komunikoval s telefonem a nabídka mobilu přibyla i v maxidotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, ze Scouta 6/2010 mě ukradli Amundsena. Jelikož je to lákadlo pro zloděje, chci tam dát Swing, který byl v základní výbavě Scouta dle tehdejších ceníků.

Bude Swing fungovat se vším co tam ve Soutu je - MAXIDOT, GSM II, CLIMATRONIC atd? Budu muset něco upravovat?

Máte nějaký tip na nekradený Swing.

Děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...