Přejít na obsah

K N filter


mysterx888

Doporučené příspěvky

No před nějakým časem testovaly filtry KN v autosport tuningu a nejlepší výsledky dosáhli z tzv.přímím kitem sání (konusový filtr + trubka) testovaly to na golfu 1.6 MPI schodou okolností jsem měl tento motor ve feldě a také filtr KN ,ale jenom vložku a rozdíl? Žádný vložka je na nic je to jen o pocitu u konusu a přímého kitu je to něco jiného mohl jsem se svést ve feldě která tohle měla a je pravda že šla lépe do otáček ,ale samotný filtr ti moc nepomůže bylo by dobré tomu přispůsobit i jiné části motoru jenže to už jsme v jiné finanční rovině !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Jestli chceš dát jen konus, tak to ti spis ubere, než že ti to přidá výkon, bo to bude sát teplej vzduch z motorovýho prostoru. To už je lepší dát tu vložku. Pokud by si ale koupil ten konus a k tomu trubku, která ti to odvede do nárazníku, tak už to smysl má a přídá to. Ale je třeba mít kompletrní plasty pod nárazníkem, aby tam šel vzduch pouze mřížkou zepředu a nikoliv všude okolo. To se jinak zasere a spíš se zničí. Je blbost si tu trubku vyrábět, když stojí do 1100kč i s napojovací hadicí na váhu, motexkama a s nějakym béčkovym filtrem (ten se dá pak ještě prodat :) ) a padne tam jak ulitá. Přišroubuje se totiž na úchyty, co držely filterbox. Jinak ta trubka má průměr 76mm.

Jinak co se týče tý investice cca 8tis na takovejhle motor, tak o tom si myslim svoje, ale moje auto to neni.Takže pokud do toho majitel hodlá investovat a bude spokojenej, tak at si to užije :)

post-2276-1215867722_thumb.jpg

post-2276-1215867731_thumb.jpg

post-2276-1215867739_thumb.jpg

Editováno: , autor: Mustafa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ta tlusčí je odvětrávání klikové skříně tam se dává oddychový filtr a to druhé netuším ale tam bych taky dal oddychový filtr
Na ten oddychový filtr bych si dal pozor ja ho dával do golfa a furt mi šel divnej smrad s topeni do auta. nepozději jsem zjistil ze to je z toho filtru a topeni to přisávalo. upravil jsem to z patky do sani a byl pokoj.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...