Přejít na obsah

Motor 1.9 TDI PD 77 kW


milano205

Doporučené příspěvky

Můj názor je, že pokud chiptuning (přehrání novým softwarem) udělá odborná firma s dlouholetou praxí tak se nemá majitel čeho bát. Pokud si chce koupit něco mobilního jako je RACECHIP či podobné přídavné "jednotky", tak ať si to koupí, ale v jistém smyslu připouští možnost selhání, a tím i rychlou demontáž a uvedení do sériového stavu. :kol-32: Alespoň toto je můj názor. Jsem rád, že jsem svůj vůz svěřil odborným rukám, a nemusím řešit takovéto dilema. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Sniper_2003 Tvoj odhad byl správnej :)

Ja mám jednu takú "krabičku". Aj ju používam. Celkom vyhodne som sa k nej dostal. Používam ju. Aj sme ju raz testovali, ked sa odpojila, auto bolu skutočne lenivejšie, po jej napojení zase "oživlo" Skúšali sme to viackrát, aby sme vylúčili nejaký placebo efekt. Ale žiadne relevantné merania nemám.

Editováno: , autor: jaydoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mám čtrnáct dní po chipu a velká spokojenost. Dal jsem na rady, vykašlal jsem se na racechip a zajel do Českého Těšína do TDIFun( http://www.tdifun.cz/).Podle mého velice profesionální přístup, prostě kapacita v oboru a můžu jedině doporučit. Ze 105PS udělal 137PS a spotřeba klesla cca o 0,9l.

(Oll 1.9TDI PD 77Kw 4x4)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec škodováci

mám problém když jedu a sešlápnu spojku takto tak divně zahučí.... děje se to i když prudce pridám plyn a hned ho pustim.... už sem s tim byl 2x v servisu a když to projížděli tak to neudělalo ani jednou ( asi se auto nechce do servisu) tak kdyby vás něco napadlo co by to mohlo bejt tak mi dejte prosím vědět... setrák to neni ten by hučel pořád ale tohle je jen při sešlápnutí spojky a při prudkym přidání plynu.

dík za rady

ahoj,mám ten samý problém,také nevím co by to mohlo být,také se mi na to díval mechanik ze škodovky,říkal že to nic není,že to mám řešit až se to zhorší,tak uvidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mi to nešlo vložit. :kol-27:http://www.uloz.to/xJdJ7eg/oc-rar

Měl jsem z toho obavy, když dáš tolik peněz za auto a pak si ho sám necháš dodrbat, to by mě asi hodně mrzelo. Ale vyplatí se připlatit za kvalitu. :kol-47:

Parááááááááda... Mam tiez 4x4 a rozmyslam nad chipom. Skoda, ze mam Česky Tešín 280km daleko :kol-26: ... Zisla by sa mi nejaka rada a skusenosti s chipom zo Slovenska. Keby bola cena kvalitneho a overeneho chipu aj s meranim na brzde do 280€, neurazil by som sa :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suhlasim, ze cena 300€ je super a preto som sa pytal, ci nejakeho podobneho machra nenajdem na Slovensku. Je rozdiel prejst 600km a napr. 200km pri dnesnych cenach pohonnych latok. Chlapci z VW klubu dost vychvaluju http://www.diesel-technology.sk, jeho cena je teraz v akcii 240€, ale asi bez brzdy.

PS: Ale mas pravdu, aj podla mna je Tdifun najlepsia volba. Vidim to tak, ze si niekedy spravim vyletik a spojim prijemne s uzitocnym ;-D

Editováno: , autor: 11Petuldo11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...