Přejít na obsah

Motor 1.9 TDI PD 77 kW


milano205

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Spotrebu treba porovnávať dlhodobejšiu a podľa tankovania. Pri 130 na dialnici je rozdiel, či je to kopec, alebo rovina.

Ja mám dlhodobu spotrebu podla tankovania / litre vs km// okolo 5,8l/100km. 77kw, čip, gumy 205/55 R16 Pirelli Cinturato

Jazda vačšinou okreska a mesto, trochu dialnica.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim lidi mam OII 1,9Tdi 77kw 4x4 dosud bez problemu,odstavim auto přijdu po 3dnech a start nic.nastartuje cca na potřeti,napočtvrte ,každy start cca 10sec.při plnem plynu,jedu třeba jenom do obchodu asi 1km pak už chyta jak nova,tak to je pokažde když stoji jeden a vice dnu poradte pls. ps:vstřiky jsou měněne loni na podzim,baterie mesic,palivovy filtr tyden kol100diky moc za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez chipu jsem se taky dostal jen na nějakých 190-195 maximálně. Po chipu jsem cca o 10-15 km výše, ale nemá to smysl to takhle honit. Ale jak píše Sniper, na těch rychlostech jsme díky chipování o poznání rychleji :kol-47:

A filtr pevných částic by se měl, podle mých poznatků z koncernových aut, čistit po určité době sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No popravdě se mi jestě nestalo aby mě za jízdy kontrolka čištěni filtru blikla,ale prěs emise na výbornou a spotřeba je excelentní. Takže to neřeším jen sem byl v nejistotě když škodovka udává maximalku tuším 193km/h a víc se tomu fakt nechce. Z jiných aut mám vyskoušeno že jde většinou o těch 10km/h více.Jinak v práci čas od času jezdím novým superbem 2,0 103kw a občas i s 2,0 125kw DSG a oba končí na 205-210 km/h ,ale je pravda že těch 200 je tam skoro hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...