Přejít na obsah

1.9 SDI octavia po 24h, zle startuje.


hijolem

Doporučené příspěvky

Zdravím chlapy už niekolko dni tu hladam podobnu temu z mojim problemom no marne.

Problem je vtom mam octu 1.9 SDI a ked postoji dlhsie cca.24hod tak horsie startuje toci asi 5 sek.Ale z vecera do rana v pohode.Padanie nafty by som vylučil lebo ked naskoci tak uz nezdochne.Tipoval by som nieco z elektrinou nejake rele ak mozte poradte."Ak som zalozil temu ktora tu uz bola tak sa ospravedlnujem" Vopred dik za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co si napisal, trosku straca logiku. Pises ,ze spadanie nafty vylucujes-"lebo ,ked to chyti, tak uz nezhasne". Tiez mam SDI a to iste som riesil(chytalo mi to vzduch pri palivovom filtri). Pokial by to bola zavada elektriky resp. RJ motora tak cas statia by nebol dolezity. Poriadne skontroluj palivovy system!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co si napisal, trosku straca logiku. Pises ,ze spadanie nafty vylucujes-"lebo ,ked to chyti, tak uz nezhasne". Tiez mam SDI a to iste som riesil(chytalo mi to vzduch pri palivovom filtri). Pokial by to bola zavada elektriky resp. RJ motora tak cas statia by nebol dolezity. Poriadne skontroluj palivovy system!

Teoreticky mas pravdu moze bit poruseny repektive vadny termo ventil na pal.filtri? Je pravda ze pred nedavnom som menil palivovy filter a daval som aj nove gumicky.No nejde mi dohlavy ked pada nafta tak pada od filtra smerom k nadrzi takze od filtra k vstrekom by sa nemal dostat vzduch ci nie a tak usudzujem ze pri starte by mala chytit ihned a potom zdochnut ale to je len moja uvaha.Inak dik za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...