Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

lol  lol

celej včerejšek jsi tu nebyl a už vím proč, tak nějak jsem to očekával, ale je to fakt bomba, nechceš tu červenou vyzkoušet u mě? :D

tohle jsme kutili asi od peti odpoledne do pul devate a musim rict,ze to byl chvilema hukot, ale vse co je poprve je zahul. Ted uz vime jak na to, tak dalsi maxidot uz bude sranda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol  lol

celej včerejšek jsi tu nebyl a už vím proč, tak nějak jsem to očekával, ale je to fakt bomba, nechceš tu červenou vyzkoušet u mě? :D

tohle jsme kutili asi od peti odpoledne do pul devate a musim rict,ze to byl chvilema hukot, ale vse co je poprve je zahul. Ted uz vime jak na to, tak dalsi maxidot uz bude sranda :)

problém by to neměl být udělat :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roomsterky, myslis budiky z roomsteru ? Zeby pasovaly do Fabky ? To by byl ovsem luxus, pac z roomsteru jsou libove, libi se mi bily stred :palec2:

ano ako hovoríš, pasujú a tu je ďalší dokaz:-)

zas ta červena je iná, ale je to krasneeee. ešte rozmyšlam či ich nedam biele...

post-10-1159563117.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...