Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

zvukova signalizacia otvorenych dveri sa zapne az ked je auto v pohybe (nepamatam presne tu rychlost). Ked stojis tak sa len zobrazia otvorene dvere (aj ked mas vypnute zapalovanie)

Ak su zapnute svetla a mas vypnute zapalovanie a otvoris vodicove dvere, tak by to pipat malo...

Editováno: , autor: fabka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvukova signalizacia otvorenych dveri sa zapne az ked je auto v pohybe (nepamatam presne tu rychlost). Ked stojis tak sa len zobrazia otvorene dvere (aj ked mas vypnute zapalovanie)

Ak su zapnute svetla a mas vypnute zapalovanie a otvoris vodicove dvere, tak by to pipat malo...

Ta rychlost je myslím 6 km/h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem právě viděl budíky (bez maxidotu), kde také po vyndání klíčku ze zapalování nefungovala signalizace rozsvícených světel a vypnulo se i podsvícení budíků. Na VAGu to hlásilo chybu v komunikaci s ŘJ komfortu. Když bylo ale zapalování zapnuté, tak se otevřené dveře normálně signalizovaly. Po výměně budíků za jiné to jelo všechno jak má, takže chyba byla v budících.

Editováno: , autor: rkonf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rkonf : tá signalizácia a podsvietenie nešlo preto, lebo budíky sú chybné. Máš pravdu. Mne sa to stalo teraz. Zohnal som si budíky s maxíkom, ale sú asi novšie neš soft v VAS, takže riadiaca jednotka s nimi nechce komunikovať. Nahodili sme naspäť moje staré budíky a už mi nefunguje zvuková signalizácia zap. svetiel pri otvorených dverách po vytiahnutí kľúča a ani podsvet pri zapnutých parkovačkách. Skonštatovali sme že, chyba nastala pri odpojení budíkov. Znova sme nahodili nové budíky s maxíkom a tam to funguje. Chyba ale nie je v bzučáku, ten je dobrý. Neviete niekto o niekom, kto by mi poradil ako nahodiť nové budíky ? cez VAS to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rkonf : tá signalizácia a podsvietenie nešlo preto, lebo budíky sú chybné. Máš pravdu. Mne sa to stalo teraz. Zohnal som si budíky s maxíkom, ale sú asi novšie neš soft v VAS, takže riadiaca jednotka s nimi nechce komunikovať. Nahodili sme naspäť moje staré budíky a už mi nefunguje zvuková signalizácia zap. svetiel pri otvorených dverách po vytiahnutí kľúča a ani podsvet pri zapnutých parkovačkách. Skonštatovali sme že, chyba nastala pri odpojení budíkov. Znova sme nahodili nové budíky s maxíkom a tam to funguje. Chyba ale nie je v bzučáku, ten je dobrý. Neviete niekto o niekom, kto by mi poradil ako nahodiť nové budíky ? cez VAS to nejde.

Přesně tak se to stalo i mně. Měl jsem tam původní plně funkční budíky a přehodil jsem tam nové s maxidotem. Pak jsem vrátil zpět původní a už signalizace nevypnutých světel nefungovala. U těch nových s maxíkem to bylo OK. :o

Jinak návod na instalaci nových budíků je tu o pár stránek zpět. Změnilo se to, že adresa imobilizéru už není 17, ale 25 a po vstupu do kanálu 50 se musí pět minut počkat, pak se zavolá znovu kanál 50 a zadá se PIN auta. Kilometry nastavuj až naposledy.

Návod je zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě jsem koupil maxík a hledám někoho kdo ho umí nainstalovat.Je tu někdo kdo je ochoten pokusit se o to.

Majk: čítaj čítaj, je tu viac ludí čo to zvládnu, záleží od toho odkial si -_-

Spíš čekám že se ozve někdo sám,nechci někomu psát a ,,otravovat'' ale už se těším až bude v autě a ne jen doma na polici.Jsem z Prahy ale zajedu kamkoli do okolí.

Editováno: , autor: Majk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rkonf : vďaka za návod. Už mi ho poslal aj Makov. Skúsim to v pondelok v inom servise. v tomto som bol už 2x a len tam tápali. Prečo si prehodil znova budíky, keď si dal s maxikom ? Nevie niekto ako aktivovať na škodováckom alarme aby mi po zamknutí zdvyhlo okná ? je to originál vo verzii Elegance, ale po držaní kľúča to nefunguje. Potrebujem nejaký dodatočný modul, alebo to stačí iba nakofigurovať ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě jsem koupil maxík a hledám někoho kdo ho umí nainstalovat.Je tu někdo kdo je ochoten pokusit se o to.

Majk: čítaj čítaj, je tu viac ludí čo to zvládnu, záleží od toho odkial si -_-

Spíš čekám že se ozve někdo sám,nechci někomu psát a ,,otravovat'' ale už se těším až bude v autě a ne jen doma na polici.Jsem z Prahy ale zajedu kamkoli do okolí.

kludne napíš Bobik-ovi -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rkonf : vďaka za návod. Už mi ho poslal aj Makov. Skúsim to v pondelok v inom servise. v tomto som bol už 2x a len tam tápali. Prečo si prehodil znova budíky, keď si dal s maxikom ? Nevie niekto ako aktivovať na škodováckom alarme aby mi po zamknutí zdvyhlo okná ? je to originál vo verzii Elegance, ale po držaní kľúča to nefunguje. Potrebujem nejaký dodatočný modul, alebo to stačí iba nakofigurovať ?

a ty sa ozvi Cosby-mu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prečo si prehodil znova budíky, keď si dal s maxikom ?

To bylo ještě v době, kdy nebyl znám postup na instalaci těch modernizovaných budíků. Takže jsem testoval, neuspěl a vrátil tam zpět ty původní. Za pár dnů se návod objevil...

Majk: Pokud máš opravdu nové budíky se správným softem pro palivoměr, tak bych ti to udělal, jsem z Prahy. Kdyžtak napiš SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prečo si prehodil znova budíky, keď si dal s maxikom ?

To bylo ještě v době, kdy nebyl znám postup na instalaci těch modernizovaných budíků. Takže jsem testoval, neuspěl a vrátil tam zpět ty původní. Za pár dnů se návod objevil...

Majk: Pokud máš opravdu nové budíky se správným softem pro palivoměr, tak bych ti to udělal, jsem z Prahy. Kdyžtak napiš SZ.

....tak to neviem, či sú to také o akých hovoríš.... podľa dátumu výroby by už mali byť... vyrobené 1/2007.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to už jsou určitě ty nové. Zvlášť pokud je VAS "po staru" nepřizpůsobil.

...máš pravdu. Neprispôsobil budíky cez VAS. Vždy im na adrese 50 vyhodilo chybu, že RJ nekomunikuje s budíkmi. AJ som počkal podľa návodu 5 min., /čakal som 20 minút/, ale na maxíku vypisovalo imobilizer aktívny a nezhasol.... takže sa ďalej ani nedalo dostať. Už som z toho na nervy. V servie strašili, že to bude tým, že je to nejako kriptované a podobné hlúposti. Ala šak Vám to tu na fóre funguje. Je tu niekto z východu Slovenska kto to rozchodí ? :angry: , alebo všetci borci žujú len od Zvolena na západ ?....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu niekto z východu Slovenska kto to rozchodí ? :angry: , alebo všetci borci žujú len od Zvolena na západ ?....

Som to rozbehal v pohode... zober VAG-COM, nemusi byt ani registrovany, staci shareware. Som to robil myslim so 409.1. Postupuj podla toho odfoteneho navodu co je tu na fore. Davaj si pozor aby si robil presne to, co tam je napisane. vsetko rob na tom kanale 17 a hotovo... nie len ten prvy krok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu niekto z východu Slovenska kto to rozchodí ?  :angry:  , alebo všetci borci žujú len od Zvolena na západ ?....

Som to rozbehal v pohode... zober VAG-COM, nemusi byt ani registrovany, staci shareware. Som to robil myslim so 409.1. Postupuj podla toho odfoteneho navodu co je tu na fore. Davaj si pozor aby si robil presne to, co tam je napisane. vsetko rob na tom kanale 17 a hotovo... nie len ten prvy krok...

...odkiaľ si ?...ja nemám VAG... nemám nič.... chapandos ?...

...len budíky na ktoré sa pozerám jak kus dilina....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme dnes zapojili maxík,je to super.Jen mám problém s radiem.Přestalo svítit a nevypne se když vytahnu klíče ze zapalování.Předtím fungovalo v pohodě.Zkoušeli jsme ho nakodovat aby ukazovalo na maxidotu.Může to být tím že jsme změnili kodování?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...