Přejít na obsah

Palubní PC


Čočkyn

Doporučené příspěvky

Zdarec, párkrát jsem četl, že F1 nemaj pal. PC je to vůbec možný? že to nemá (dojezd,spotřebuj atd..) právě chci kupovat F1 zatím koukám po netu jen po bazarech ale jen u pár je napsáno Pal.PC já si totiž myslel, že to je už u takovích aut samozřejmost. např tyto ...http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/skoda a http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/sko...8/fabia/6954015 je nějakej fígl podle čeho to poznám nebo bych tu musel osobně vidět? díky za rady.

Editováno: , autor: Lukáš F.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není pravda, že F1 bez pal. počítače bylo málo.

Starší fabie se dělaly nejčastěji klasik, které PP neměly ani za příplatek (jen si je někteří majitelé dodělávaly), později se prodávaly více vyšší výbavy (ambiente a lepší), kde se dával PP.

Stejně tak to bylo s klimatizací, cca do roku 2003 až 2004 jelo více auto s topením, od roku 2005 byla velká většina vyrobených aut s klimatizací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však Larsi nikdo netvrdí, že MFA mít nemůžeš. Záleží jakou máš "výbavu". Kupoval jsi auto "jako nové"? Jaký stupeň výbavy to byl z výroby? Mimochodem, prodával jsem Fabii I Clasic+ a "dával jsem to" s klima, pal. PC, maxidot, tempomat, loketní opěrkou, symfonii MP3 a kdoví čím ještě... :-) (ale to nebylo z výroby...)

Editováno: , autor: norton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že většina fabií PP má. Nejlépe se to pozná podle páčky na stěrače - je na ní ovládání počítače :) . Na dálku (třeba podle ostatní výbavy) se to asi na 100 procent poznat nedá.

Jak již bylo řečeno, palubní počítač měly Fabie I od výbavy Comfort/Ambiente výše. Na dálku se to pozná tak, že tyto stupně výbav mají lakovaná zrcátka v barvě vozu. Z výroby nebylo možné objednat do Classicu palubní počítač samostatně, ale pouze s klimatizací, kde PP zde byl "jakýmsi" bonusem navíc. Dále měly PP téměř všechny akční modely (které rovněž vycházely z verze Classic), které však neměly vzadu označení svojí motorizace.

PP samozřejmě šel dodělat (pouze "kutilským" způsobem), ale takových vozů je v autobazarech naprosto zanedbatelné množství...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak již bylo řečeno, palubní počítač měly Fabie I od výbavy Comfort/Ambiente výše. Na dálku se to pozná tak, že tyto stupně výbav mají lakovaná zrcátka v barvě vozu. Z výroby nebylo možné objednat do Classicu palubní počítač samostatně, ale pouze s klimatizací, kde PP zde byl "jakýmsi" bonusem navíc. Dále měly PP téměř všechny akční modely (které rovněž vycházely z verze Classic), které však neměly vzadu označení svojí motorizace.

PP samozřejmě šel dodělat (pouze "kutilským" způsobem), ale takových vozů je v autobazarech naprosto zanedbatelné množství...

díky ;)

Editováno: , autor: Lukáš F.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 roky později...

Dobrý den, 

nedávno jsem koupil Škodu Fabia Junior 1.4 MPi 44Kw AZF. 
Zajímá mě jedna věc. Zvykl jsem si na to, že automobil nemá žádnou výbavu, akorát bych se chtěl zeptat jestli má tento model ve výbavě tzv: "vícefunkční ukazatel" (MFA) co jsem koukal do návodu, tak má být na pravé páčce (ovládání stěračů) nějaký měnič a tlačítko reset právě pro tuto funkci. Ale v mém voze ta pravá páčka je holá, bez těchto tlačítek. Tyto hodnoty jako je průměrná spotřeba atd. mi tedy vozidlo není schopno ukázat? Nebo je nějaká jiná možnost jak tyto hodnoty zobrazit. Klasicky mám pod tachometrem celkový stav km, a stav km, Dále pak pod otáčkoměrem jsou hodiny. 

Děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...