Přejít na obsah

Koupě Octavie I


galaher

Doporučené příspěvky

Už nikdo neporadí na co se zaměřit??? ;)

sám to nekupuj,vezmi si někoho,kdo tomu rozumí,nejlépe přijít hned ráno,po nočním stání,uvidíš jak to chytne,pak delší projíždka,pak źase vyzkoušet teplé starty,vyzkoušet tu spojku,jet někam na nerovnou cestu a testnout podvozek zda něco nebouchá,vyzkoušet elektriku komplet,zda to zamyká jak má,zda blika dioda ,okna atd,je toho hodně,já osobně bych ale při tomto narušenem počasí,kdy ted mrzne a v dubnu budou určitě 30teploty, auto bez klim.nevzal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o tom mi nemusíš nic říkat...mám felicii takže si v létě utírám pot a čuchám náklaďáky :) ....jde o to že se potřebuju co nejdřív zbavit felicie protože by potřebovala nějaký ty opravy a raději ty peníze vrazim do novýho auta než do starýho který pak prodám za směšnou cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dvousečné, jestli vzít teď bez klimy takový kup nebo počkat a došetřit. Mám asi jako Ty vlastní zkušenost s auty bez klimy a s klimou. A už bych si auto bez nedokázal představit. Dříve jsem si říkal, že to nepotřebuju, že jsem do teď jezdil bez a zvládnu to tak i dále. Ale až do doby, než jsem si vyzkoušel jízdu v pěkném pařáku... Člověk se necítí tak utahaný. A bylo rozhodnuto, že další auto musí být s klimou. Není to nic nového, co píšu, ale jen moje zkušenost. Tak přeju šťastnou ruku při výběru! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dvousečné, jestli vzít teď bez klimy takový kup nebo počkat a došetřit. Mám asi jako Ty vlastní zkušenost s auty bez klimy a s klimou. A už bych si auto bez nedokázal představit. Dříve jsem si říkal, že to nepotřebuju, že jsem do teď jezdil bez a zvládnu to tak i dále. Ale až do doby, než jsem si vyzkoušel jízdu v pěkném pařáku... Člověk se necítí tak utahaný. A bylo rozhodnuto, že další auto musí být s klimou. Není to nic nového, co píšu, ale jen moje zkušenost. Tak přeju šťastnou ruku při výběru! :palec2:

No právě to chci říct,ve felde to bylo jedno,tam má klimu jedno procento vozu a pařák a unava je pro každého stejná,ale v létě,kdy 3/4octavek ,které budou vedle tebe stát na "tom semaforu"pěkně v chládku,si kurna řekneš,neměl jsem raději došetřit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě to chci říct,ve felde to bylo jedno,tam má klimu jedno procento vozu a pařák a unava je pro každého stejná,ale v létě,kdy 3/4octavek ,které budou vedle tebe stát na "tom semaforu"pěkně v chládku,si kurna řekneš,neměl jsem raději došetřit.....

hlavní auto do rodiny bez klima už bych nechtěl, ale v situaci studenta asi není jedno dát 117 nebo došetřit třeba na 140 na auto o kterém nebude narozdíl od tohoto vědět vůbec nic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem za reakce.....už jsem taky jel s pár autama který měli klimu je to samozřejmě pohodlnější a cesta není tak unavná.Ale když to bude mít klimu tak jsem hned na jiné ceně....a už tak jsem rád že mám peníze aspoň na tohle auto. Mojí hlavní podmínkou je ta nafta jelikož za ten rok taky něco najedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na kolik to tak přijde to dodělání???Jinak auto bych chtěl mít tak dva roky možná víc záleží na spokojenosti

Pěkně hloupá rada dodělávat klimu. Montáž nové klimy do O1 40 - 50tis.připomínám,že dodatečná montáž je pěkná pakárna. Za ty prachy to auto vem,uvidíš co vlétě a za tu cenu ji za rok za dva každopádně prodáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně hloupá rada dodělávat klimu. Montáž nové klimy do O1 40 - 50tis.připomínám,že dodatečná montáž je pěkná pakárna. Za ty prachy to auto vem,uvidíš co vlétě a za tu cenu ji za rok za dva každopádně prodáš.

Co to plácáš, se vlezeš do 20 tisíc v pohodě za manual

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dodělávat klimu je pičovina jak stodola.

Tu octu kup, je za dobrej peníz, bez klimy se taky dá, alespoň nebudeš nachcípanej. Jdi do ní, lepší než nějaká vrána se 130tkm na tacho a ve skutečnosti 700tkm.

A super motor s minimem problémů.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dodělávat klimu je pičovina jak stodola.

Tu octu kup, je za dobrej peníz, bez klimy se taky dá, alespoň nebudeš nachcípanej. Jdi do ní, lepší než nějaká vrána se 130tkm na tacho a ve skutečnosti 700tkm.

A super motor s minimem problémů.

Ad1) Tak, tak. :palec2:

Ad2) Neváhej a kup to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co je na dodělávané klimě pí.... Hodně lidí tady z fóra to má dodělané a pokud sikoupíš nějaku starší origo, tak se vejde do těch 20 tisíc v pohodě. Dost lidí tady má i klimu Diavola, což je taková klima UNI a funguje jim taky dobře. Ale pokud chce mít auto jen dva roky, tak na to bych se taky vyprdnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oplati sa kupit TOTO auticko? Podla tych parametrov co su na tej stranke napisane? Ake chyby sa vyskytuju pri tomto modely? Mal by som sa snazit pozistovat viac info? Ake napriklad? Poradte mi prosim :help:

a este aka je cca priemerna spotreba? Kedze to je predsa len vacsi zrut ako 1.9TDi

Editováno: , autor: Skolacik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...