Přejít na obsah

Koupě Octavie I


galaher

Doporučené příspěvky

Cena je opravdu dost nizka, ale castecne je to zpusobeny prave tim automatem a taky tim ze si nekdo mysli, ze 200 tisic km je uz moc kdyz 99% aut v bazarech maji od 100 do 150. Jestli je to opravdu od znamych tak bych do toho sel. Jo a cenu v bazaru za stejny auto bych videl tak 170 - 200 ale to jen hadam nedavno jsem taky schanel podobne auto, sehnal jsem zde na foru ale cenovka byla uplne jinde.(stejny motor stejny rok maual prevodovka a mene najeto snad)

170-200tis za LaK s r.v.2002???? To bych chtěl vidět. Leda tak za nějakou zvrakovanou vránu.

Ten automat je sice mínus, ale i tak super cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

170-200tis za LaK s r.v.2002???? To bych chtěl vidět. Leda tak za nějakou zvrakovanou vránu.

Ten automat je sice mínus, ale i tak super cena.

Pokud uz by tam bazar priznal 200k tak si myslim ze ta cena by sedela, ale spis by to bylo tak ze by ji v bazaru hned stocili na 90 000 km a stala by 300 000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen aby v tom nebyl zakopaný nebo zavařený pes, ta cena a vybava a rok, jenom se schválně podívej na net kolik stojí okty tohoto roku, nejlevnější 160tis a to bílá mrdka, slušná tak 180-190tis .

Ale tak zase každá hlava jiný názor

Asi bych se toho bál

ŠTĚSTÍ PŘEJE ODVÁŽNÝM, (ale né moc) spíš pak sou problémy, ale je to na tobě. jo a jak jsem psal že tchýně má 1.8 20v, sice to není T, ale má s tím jenom problémy a chce se toho střepat a to to má jen půl roku, převodovka se jí kousla za tu dobu už 2x, (nešlo vůbec nic zařaditú, po druhé šlo řadit jen s vyplým motorem, a celý se jí to pičí, mě se automat nějak nezamlouvá, ale kup jak myslíš ty, spíš se s tím ale pořádně projeď jaký budou dojmy

Editováno: , autor: OTDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen aby v tom nebyl zakopaný nebo zavařený pes, ta cena a vybava a rok, jenom se schválně podívej na net kolik stojí okty tohoto roku, nejlevnější 160tis a to bílá mrdka, slušná tak 180-190tis .

Ale tak zase každá hlava jiný názor

Asi bych se toho bál

ŠTĚSTÍ PŘEJE ODVÁŽNÝM, (ale né moc) spíš pak sou problémy, ale je to na tobě. jo a jak jsem psal že tchýně má 1.8 20v, sice to není T, ale má s tím jenom problémy a chce se toho střepat a to to má jen půl roku, převodovka se jí kousla za tu dobu už 2x, (nešlo vůbec nic zařaditú, po druhé šlo řadit jen s vyplým motorem, a celý se jí to pičí, mě se automat nějak nezamlouvá, ale kup jak myslíš ty, spíš se s tím ale pořádně projeď jaký budou dojmy

Treba zrovna tchyni nepralo stesti :p

Editováno: , autor: Planeta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo to je možný, protože každá oktáva je v podstatě jiný auto a je to individuální.Nechci radit co je lepší jen tu dávám můj postřeh.

A navíc tu nejde říct jo super ber to, ani fotky tu nejsou, nic. to chce vidět, zkusit. Akorát jenom nemám zkušenost s takovým motorem s 200 000 km a zajmalo by mě jak je na tom s tolika kilometry. přese jenom to není TDi

Editováno: , autor: OTDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvaž taky náklady na údržbu. Toto auto je docela složitá mašinka a udržovat ji v chodu může být hodně drahý. Teda jestli nemáš dílnu a nejsi od fochu, případně jestli nemáš známýho mechanika, kterej to umí a opraví to zalevno. Vzhledem k nalítanejm kilometrům se může stát, že tohle auto bude údržbu a opravy už tu a tam docela potřebovat. A ta údržba je hodně drahá.

Mám s tím blbý zkušenosti. Taky jsem nadšeně kupoval takhle ojetý auto a když se začaly množit opravy a pravidelný intervaly údržby a výměny různejch součástí, rval jsem si vlasy, kolik to stojí. Když jsem potom spočítal roční náklady na tyhle opravy, tak mě mohli omejvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvaž taky náklady na údržbu. Toto auto je docela složitá mašinka a udržovat ji v chodu může být hodně drahý. Teda jestli nemáš dílnu a nejsi od fochu, případně jestli nemáš známýho mechanika, kterej to umí a opraví to zalevno. Vzhledem k nalítanejm kilometrům se může stát, že tohle auto bude údržbu a opravy už tu a tam docela potřebovat. A ta údržba je hodně drahá.

Mám s tím blbý zkušenosti. Taky jsem nadšeně kupoval takhle ojetý auto a když se začaly množit opravy a pravidelný intervaly údržby a výměny různejch součástí, rval jsem si vlasy, kolik to stojí. Když jsem potom spočítal roční náklady na tyhle opravy, tak mě mohli omejvat.

NEvím ale podle mě na dnešních motorech 2OOOOO km není zas tak strašbě moc, Motory přece vydrží mnohem víc, A ta cena je krásná. A pokud je o od známých, kerým se dá důvěřovat tak bych se nebál ničeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen aby v tom nebyl zakopaný nebo zavařený pes, ta cena a vybava a rok, jenom se schválně podívej na net kolik stojí okty tohoto roku, nejlevnější 160tis a to bílá mrdka, slušná tak 180-190tis .

Ale tak zase každá hlava jiný názor

Asi bych se toho bál

ŠTĚSTÍ PŘEJE ODVÁŽNÝM, (ale né moc) spíš pak sou problémy, ale je to na tobě. jo a jak jsem psal že tchýně má 1.8 20v, sice to není T, ale má s tím jenom problémy a chce se toho střepat a to to má jen půl roku, převodovka se jí kousla za tu dobu už 2x, (nešlo vůbec nic zařaditú, po druhé šlo řadit jen s vyplým motorem, a celý se jí to pičí, mě se automat nějak nezamlouvá, ale kup jak myslíš ty, spíš se s tím ale pořádně projeď jaký budou dojmy

Je mě jasný, že to je hodně levný, ale vím co to je za lidi, takže se ničeho bát nemusím. Tchýni asi nepřálo štěstí na dobrej kousek :)

Zvaž taky náklady na údržbu. Toto auto je docela složitá mašinka a udržovat ji v chodu může být hodně drahý. Teda jestli nemáš dílnu a nejsi od fochu, případně jestli nemáš známýho mechanika, kterej to umí a opraví to zalevno. Vzhledem k nalítanejm kilometrům se může stát, že tohle auto bude údržbu a opravy už tu a tam docela potřebovat. A ta údržba je hodně drahá.

Mám s tím blbý zkušenosti. Taky jsem nadšeně kupoval takhle ojetý auto a když se začaly množit opravy a pravidelný intervaly údržby a výměny různejch součástí, rval jsem si vlasy, kolik to stojí. Když jsem potom spočítal roční náklady na tyhle opravy, tak mě mohli omejvat.

Jasně tohle jsou důvody který jsem si promyslel. Proto mě zajímala i přibližná bazarová cena, protože jedna alterniva je, že ho pošlu dál a koupím si místo toho nějakou 1.9TDi 81kW. Takovou jsem původně chtěl, než se mě naskytla tahle příležitost. :t

NEvím ale podle mě na dnešních motorech 2OOOOO km není zas tak strašbě moc, Motory přece vydrží mnohem víc, A ta cena je krásná. A pokud je o od známých, kerým se dá důvěřovat tak bych se nebál ničeho.

Taky si myslím, že 200t km, není až zas tak moc.

No každopádně už se na ní těšim -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo, no tak máš svůj mozek že, tak ti teda přeju hodně štěstí při koupi, abys časem třeba nenarazil.

Jenom nevím proč člověk kterej chce TDi 81kw de do brnzinovaho automatu, kterej tě navíc sežere, počítej se spotřebou min 10. ale třeba ne

Tak hodně štěstí a pak napiš jak jsi pořídil a v jakym je stavu a jak jsi spokojenej, ale nepiš to první den nebo hnedka ze začátku, to je člověk unešenej i z auta který ve skutečnosti ani dobrý není

maj sa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobrý deň, dnes sa chystám kúpiť Octaviu I rok 2004. vraj servisnú knižku nedostanem, lebo ju predchádzajúci majiteľ niekde stratil. Ale to by ma tak nehnevalo. Ide o to, že som ešte nevidel tie štítky (s kľúčami), ktoré sa tu spomínali. . Môžem auto kúpiť aj bez toho? Myslím tým nejaký kód imobilizéru, kód podľa ktorého mi vyrobia nové kľúče....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked takto kupis auto a nahodou potrebujes PIN tak sa da vycitat. V kazdom pripade to ber tak ze k autu su aj dalsie kluce ktore sa asi k tebe nedostanu. Keby si ho kupil ako prve treba prisposobit kluce tak aby tam nefiguroval iny.

prosím Ťa, ako to myslíš, prispôsobiť kľúče, aby tam nefiguroval iný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ztratil servisku...nechápu, jak ji může někdo ztratit, kde ji tahá? Připadá mi to lehce podezřelé, ale samozřejmě se může stát.

Stejně tak ten štítek ke klíčům - je pro výrobu nového klíče a zase se ptám, jak to mohl ztratit. Tyhle věci mám doma a nikam je neberu, takže... :blink:

já jsem v současné chvíli třetí majitel auta a všechny tyhle věci jsme k němu automaticky dostal.

jaký to má motor, výbavu, nájezd, cenu...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V RJ sa da prisposobit viac klucov (tusim 8). Takze ty dostanes 2 kluce (teda ak jeden nestratil :D )

Dojdes domov, spokojne zaparkujes zamknes si svojim klucom a ked rano dojdes tak zistis ze ti niekto obsadil miesto. Takto sa da najjednoduchsie lopnut auto - dojde typek odomkne si, nastartuje a paapaa.

Treba kluce v RJ premazat a nastavit len tie ktore mas TY fyzicky v rukach!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V RJ sa da prisposobit viac klucov (tusim 8). Takze ty dostanes 2 kluce (teda ak jeden nestratil :D )

Dojdes domov, spokojne zaparkujes zamknes si svojim klucom a ked rano dojdes tak zistis ze ti niekto obsadil miesto. Takto sa da najjednoduchsie lopnut auto - dojde typek odomkne si, nastartuje a paapaa.

Treba kluce v RJ premazat a nastavit len tie ktore mas TY fyzicky v rukach!!!

budešm mať dva kľúče.. Premazanie v riadiacej jednotke mi spravia v servise na počkanie? Asi cez ten Wag?

1,6; 75 kW 2004

Ako má vlastne fungovať alarm? Keď somnechal otvorené okno, a zapol alarm, tak som si kludne otvoril dver, či už zvnútra, alebo kľúčom, a ani nepípol. Až keď som naštartoval. Myslím, že tam nieje originálny, má zvlášť ovládanie mimo kľúča.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woow cim dalej tym lepsie. Tak nastavenie klucov je otazkov par minut ak nemas nikoho s Vagom tak asi v servise ale jedine na pockanie a byt pri tom (stat za chrbtom heh) nie ze ti povedia ze zajtra si dojdite pre to.

Dalej tam bude problem zo zamykanim lebo podla toho co pises ti nefunguje spravne. Ak zamknes auto tak ho nemozes len tak otvorit kluckov z vnutra. Aky tam je alarm? (ako vyzeral ovladac).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woow cim dalej tym lepsie. Tak nastavenie klucov je otazkov par minut ak nemas nikoho s Vagom tak asi v servise ale jedine na pockanie a byt pri tom (stat za chrbtom heh) nie ze ti povedia ze zajtra si dojdite pre to.

Dalej tam bude problem zo zamykanim lebo podla toho co pises ti nefunguje spravne. Ak zamknes auto tak ho nemozes len tak otvorit kluckov z vnutra. Aky tam je alarm? (ako vyzeral ovladac).

to si teraz určite nespomeniem. Ale keď som zamkol originál diaľkovým kľúčom a až potom zapol alarm, tak sa dvere kľučkou nedali otvoriť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá sa niekde tu nájsť prehľad (aj foto) bežne používaných alarmov? Len včera som sa zaregistroval.

to ovládanie alarmu bola malá čierna krabička myslím, s dvoma pozdĺžnymi zelenými tlačidlami. Auto sa dalo zavrieť a otvoriť aj jedným aj druhým tlačidlom.

Editováno: , autor: agino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkial kupujes to auto? Bazar, inzerat?

kupujem z bazáru. Pred týždňom ho tam umiestnila nejaká pani.

Svietila tam ešte oranžová kontrolka. V servise povedali, že ide o nejaký spätný ventil výfukových plynov. Tak mi znížili cenu o 10tis.

Editováno: , autor: agino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...