Přejít na obsah

Koupě Octavie I


galaher

Doporučené příspěvky

Nepleteš se je to březen 2000 a cena byla 165 000Kč + plná nádrž. A felicii jsem nakonec prodal za 25 000Kč(což na její stav byla hodně slušná cena). No a jinak první požitky z jízdy jsou úplně super, akorát musím koupit letní gumy asi padne volba na Bridgestone Turanza ER30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepleteš se je to březen 2000 a cena byla 165 000Kč + plná nádrž. A felicii jsem nakonec prodal za 25 000Kč(což na její stav byla hodně slušná cena). No a jinak první požitky z jízdy jsou úplně super, akorát musím koupit letní gumy asi padne volba na Bridgestone Turanza ER30.

No ještě, aby ne když přesedneš z feldy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahoj všem, mám možnost koupit od známých jejich oktávku 1.8T 20V Laurin&Kement, automat, r.v. 2002. Nalýtáno má kolem 200 000 km. A bylo by to za 130 000 Kč. Vůbec nikde v inzerátech jsem na 1.8T, L&K, automat nenarazil, takže netuším za kolik se dá normálně koupit. Myslíte, že je to dobrá koupě? Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj všem, mám možnost koupit od známých jejich oktávku 1.8T 20V Laurin&Kement, automat, r.v. 2002. Nalýtáno má kolem 200 000 km. A bylo by to za 130 000 Kč. Vůbec nikde v inzerátech jsem na 1.8T, L&K, automat nenarazil, takže netuším za kolik se dá normálně koupit. Myslíte, že je to dobrá koupě? Díky :)

S phledem na rok výroby by to byla koupě určitě dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj všem, mám možnost koupit od známých jejich oktávku 1.8T 20V Laurin&Kement, automat, r.v. 2002. Nalýtáno má kolem 200 000 km. A bylo by to za 130 000 Kč. Vůbec nikde v inzerátech jsem na 1.8T, L&K, automat nenarazil, takže netuším za kolik se dá normálně koupit. Myslíte, že je to dobrá koupě? Díky :)

Krasna cena...i kdybys tam chtel dat 6st prevodovku.

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, je to od známých, kteří mají moc moc peněz, tak jim to je v podstatě jedno za kolik to prodaj :) Takže myslíte, že dobrý jo? Nemáte tušení, za kolik by se takový auto prodávalo v bazaru? Taky by mě zajímalo, jak je to s tím šestikvaltem jak se tady někdo zmiňoval. Kde můžu najít nějaký bližší info? Googlil jsem, ale nic kloudnýho jsem nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, je to od známých, kteří mají moc moc peněz, tak jim to je v podstatě jedno za kolik to prodaj :) Takže myslíte, že dobrý jo? Nemáte tušení, za kolik by se takový auto prodávalo v bazaru? Taky by mě zajímalo, jak je to s tím šestikvaltem jak se tady někdo zmiňoval. Kde můžu najít nějaký bližší info? Googlil jsem, ale nic kloudnýho jsem nenašel.

cena je to neuvěřitelně nízká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je opravdu dost nizka, ale castecne je to zpusobeny prave tim automatem a taky tim ze si nekdo mysli, ze 200 tisic km je uz moc kdyz 99% aut v bazarech maji od 100 do 150. Jestli je to opravdu od znamych tak bych do toho sel. Jo a cenu v bazaru za stejny auto bych videl tak 170 - 200 ale to jen hadam nedavno jsem taky schanel podobne auto, sehnal jsem zde na foru ale cenovka byla uplne jinde.(stejny motor stejny rok maual prevodovka a mene najeto snad)

Editováno: , autor: o2r
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jjjjj cena je super,200 000km neni vubec moc,jeste hodne politas!A jeste k tomu je to L&K,dalsi plus!Ale osobne bych auto do rodiny neprodaval,potom se neco po.... a s tou reklamaci je to trosku tezke!A proc jste mi to nerekli atd. Radsi to prodam,at o to auto uz nevidim a mam i reklamace co se posere za rok,uplne na haku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je opravdu dost nizka, ale castecne je to zpusobeny prave tim automatem a taky tim ze si nekdo mysli, ze 200 tisic km je uz moc kdyz 99% aut v bazarech maji od 100 do 150. Jestli je to opravdu od znamych tak bych do toho sel. Jo a cenu v bazaru za stejny auto bych videl tak 170 - 200 ale to jen hadam nedavno jsem taky schanel podobne auto, sehnal jsem zde na foru ale cenovka byla uplne jinde.(stejny motor stejny rok maual prevodovka a mene najeto snad)

jj těch 200 000 km se nebojím, protože když bych si v bazaru koupil něco se 130t km, tak to stejně těch 200t bude mít, možná i víc. Trochu mě štve ten automat, radši bych manuál, ale zase ta cena je hodně lákavá :)

Tchýně má 1.8 20v v automatu, spotřeba 9,8 a jede to jako šnek!!!!!!!!

osobně bych nebral

Tak tohle jako šnek rozhodně nejezdí lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj těch 200 000 km se nebojím, protože když bych si v bazaru koupil něco se 130t km, tak to stejně těch 200t bude mít, možná i víc. Trochu mě štve ten automat, radši bych manuál, ale zase ta cena je hodně lákavá :)

Teho automatu bych se zase tak nebal.A ber to tak ze podobnou Octu hned tak nepotkas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...