Přejít na obsah

Zatékání do interiéru


Lukas_cz

Doporučené příspěvky

To je ucpanej odtok.. to s emi taky stalo... ale ještě lepší historka! ;-)

Jel jsem na myčku.. pohoda...říkal jsme si dopřeji autu trošku čisté kůry... v polovině myčky najednou začala tééct voda u spolujezdce... paráda. Než skončil program , stálo mi tam tak 10 cm vody! :p Hustý. Samozřejmě to bylo skoro v zimě, takže jsme to auto neměl ani jak vysušit, takže mi pěkně zplesnivěl koberec, nádhera.... a proč se to stalo? měl jsem listí v odtokovém žlebu. Od té doby už na myčku nejezdím.. radši :D

na myčku můžeš, v letectví je jedno pravidlo, předletová prohlídka pak by se ti to nestalo abys měl v zimě listí v odtokáči plno listí :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem sundal ten plast nahore a ten plast uvnitr toho prostoru a bylo mi to hned jasne. Mel jsem tam hlinu, listi atd a kdyz voda vystoupala cca 5 - 10 cm tak mi to zaclo tect do topeni. Uz jsem to vycistil a je to OK. Musel jsem jeste koupit ty plastové krytky jedna cca 25kč a uz je to OK -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Obnovuji toto téma protože po posledních větších deštích jsem měl totalně mokrý koberec u řidiče a za řidičem. Celý koberec ven, filc, který je pod nim važil tak "100kg".

1. Zjistil jsem že mi do auta teče pod pedalama - přesněji řečeno prolisem ktery je v podlaze pod pedalama - viz obrazky

post-3671-1191520628_thumb.jpg post-3671-1191520638_thumb.jpg post-3671-1191520647_thumb.jpg

2. Zjistil jsem že voda tam teče v případě že leju vodu na plast pod předním oknem - po přečtení několika příspěvku k tomuto tematu jsem si byl jistý ucpaným prostorem pod plastem

3. Sundal jsem plast a prostor pod plastem je čisty - na obrazcích je označen prostor kde jsem našel ten kanal pro odtok vody - byl tam jeden suchy list ze stromu - do toho prostoru jsem pomalu naleval vodu - voda okamžitě zmizela v kanalku a bylo slyšet jak teče na zem - v autě se objevila taky

post-3671-1191520655_thumb.jpg post-3671-1191520662_thumb.jpg

Dotazy:

1. Kam usti ten kanalek - někde za plastem v podběhu?

2. Kde hledat dal problem?

díky všem za jakou koliv radu

Editováno: , autor: brunoos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Hoj zdravím mám takový menší problém se kterým si nevím rady. V kufru mám neustale mokro pod deskou kufru a to na levé straně, mám věčně mokrou 1/3 desky kufru, tekutina je hořká,a do modra vypadá to na vodu z ostřikovů, a jelikož jsem šel po stopách a nahoře u leveho upevnění zadních dveří mám rezavý část předpokládám že tekutina pochází odsud ale kabel který tudy vede je neustále suchý.... Nemá někdo zkušenost nebo netuší čím by to mohlo být ??? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
chci se zapojit take do debaty me zase tece na zadnich dverich tapece jsou flekate a nejvice to tece za spolujezdcem nevim co stim dik za rady jen jsem si nevsim ze se to tu resi omluvuju se priste se radeji podivam

Taky jsem to řešil, dneska jsem dal auto do servisu s tekoucími třemi dveřmi, cena opravy bude 300 kč

Jestli taková cena bude u všech škoda servisů nevím co řešit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to řešil, dneska jsem dal auto do servisu s tekoucími třemi dveřmi, cena opravy bude 300 kč

Jestli taková cena bude u všech škoda servisů nevím co řešit ;)

Si to dělal v rámci záruky,ne????

Já tam naklusal a vpálili mi 800 za jedny dveře (sem to měl mimo záruku),tak sem se otočil a upaloval sem pryč...a nakonec sem si to doma spravil sám .....A s láskou :-)

Chvilka času a tmel....dohromady mě to přišlo na 100,- (za t,tmel) :prc: a 60 min času

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si to dělal v rámci záruky,ne????

Já tam naklusal a vpálili mi 800 za jedny dveře (sem to měl mimo záruku),tak sem se otočil a upaloval sem pryč...a nakonec sem si to doma spravil sám .....A s láskou :-)

Chvilka času a tmel....dohromady mě to přišlo na 100,- (za t,tmel) :prc: a 60 min času

Mám auto už 5 let, takže to bylo po záruce. Nechával jsem tam zasatříknout i odřený nárazník a celkem to stálo 530 kč

Dělalo to Autodružstvo Frýdek-Místek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, mám uplně stejný problém. Dnes bylo krásně, tak jsem se rozhodl, že umyju svojí Fábinku. Jaké však bylo pro mě překvapení, když jsem otevřel dveře u spolujezdce a kouknu na gumový kobereček a tam 2 loužičky vody. Tak sem si řikal, jak se to tam mohlo dostat, páč jsem všechno těsnění dveří pod tapecírunkem vysilikonoval a myslel jsem si, že tím mám vyhráno, ale po bližším zkoumání jsem nahmatal, že pod kaslíkem spolujezdce je to mokrý a nějak to musí téct kolem stěračů a sem do interiéru. Udělal jsem nějaké fotky, aby každý pochopil, kde to je. Jen jsem Vás chtěl moc poprosit, jestli by jste mi neporadily a nejllépe dali sem nějaké fotky, jak tento problém opravit? Do servisu to nechci dávat, jedině v posledním případě, páč tam by mě to zase stálo majlant. Budu Vám moc vděčný a předem moc děkuju. Honza

ja99j4mz5mnul2pg3wq.jpg

9tww9p9jqsbh2padxdtf.jpg

jm39cdgqh4y2wdj2rpy.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za kastlikom je ventilator a otvor cez ktory prudi vzduch do kabiny.Tak tam Ti to tecie.Daj si dole stierace a ten plast a pozeraj kade to tecie.

Ahoj, chci se tedy zeptat. Takže, když sundám ten kaslík u spolujezdce, tak jak vyřeším to, aby mi tam neteklo? Jak to utěsnit? Předem děkuju za odpověď. Honza

Editováno: , autor: Bobik
zvýraznění?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

zdravim, mam problem , pred par dny jsem chtel vysat auto a po vyhozeni gum. kobercu jsem nasel na strane ridice vodu :kuk: , tak jsem auto rozdelal a zjistil ze do auta tece sloupkem co nem drzi predni dvere. nemate stim nekdo zkusenosti kudma se tam ta voda dostava?

foto mob.

post-14543-1239049004_thumb.jpg

Editováno: , autor: dosinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týden jsem úplnou náhodou zjistil, že vzadu za řidičem je hodně mokro. Den nebo 2 předtím silně pršelo - jestli to je ale jediná příčina to nevím. Na vodu jsem narazil klasickým vyndáním gumového koberce za účelem vysypání kamínků. Pod ním byl doslova utopen ten textilní koberec. Narychlo jsem tu vodu aspoň savou hadrou dostal do kyblíku, v něm skončilo asi 2 - 3 litry vody ! Využil jsem toho že na parkovišti je auto mírně z kopce na zadní a levou stranu, takže voda se držela (pohledem shora) vlevo dole. Další den jsem už zvednul koberec a vytřel zbytek vody. Voda je ale i na místě řidiče - tam nevím jak zvednout koberec, nevím jak sundat páku od kapoty abych sundal ty plasty okolo prahu a na vyndání sedadla nemám "dvanáctihran", takže zatím jen nasávám hadru. Dveře jsem zatím nerozebíral a přední i zadní byly zevnitř auta suché (jak to vypadá ve dveřích nevím). Ale vzadu byl ten koberec mokrý už u toho plastu od prahu. Nevím odkud mi tam teče - jen u řidiče a za řidičem, vpravo je sucho. Od mokrých bot to může být jedině u řidiče, vzadu se sedí málokdy. Auto bylo u prvního majitele trochu nabouráno na přední nárazník a přední dveře jsou asi taky vyměněné. Všiml jsem se, že když jsou všechny dveře zavřené, tak na levé straně - řidičovi dveře jsou nahoře na jejich konci v místě sloupku (mezi předními a zadními dveřmi) asi 1-2 mm od horního těsnění (je tam mezera), že by tam tudy nějak teklo dovnitř, podle mě by to steklo po sloupku? Těsnění jsou přece celkem 2? Na co jsou v podlaze ty černé "špunty"? Tam byla taky voda. Prosím poraďte post-32604-1239046170_thumb.jpg post-32604-1239046200_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DOSINEK,MIREK09, Na lavom A stlpiku je gumova prechodka kabelaze medzi karoseriou a dverami je dobre nahodena???? :)

Máš na mysli tohle? Pořádně sem to zatím nezkoumal, ale podle mě je to na mém autě dané dobře. Omlouvám se, že jsem použil něčí fotku tady z fóra...

post-32604-1239109671_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, ale toto mi prijde jako typicka zavada vsech fabii - zatekani pres dvere. Pokud jsi to jeste nikdy neopravoval, tak snad ani neni moznost, ze by to bylo neco jineho. :) Rozebrat, pretesnit a bude to ok.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Zatékání do interiéru
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...