Přejít na obsah

Zatékání do interiéru


Lukas_cz

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Zdravím,

tak sem dnes po třídenních deštích měl v autě bazén. Zjistil jsem, že mi zatéká přes otvor, který je na prahu z vnitřní strany. Neví někdo k čemu tam je? Vede směrem do dutiny prahu. Můžu ho něčím zalepit? Jsou u řidiče dva a přes jeden teče...

Díky za rady

P_20161007_065633.jpg

P_20161007_065628.jpg

P_20161007_065616.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,mám k vyřešeni záhadu. Kde mi zatéka když mam mokra zadni sedadla presne sedáky uprostred. Strop nad nema suchy a pod nema taky sucho. Pak mokro na strane vzadu za ridicem strop. Prikladam foto.  8usdYw419-pfyvU--XUiwbW9XWjYQyIq3EcP3IAsO6RbXvmcPlY_p5ejDLiF-G_XwKvBnbmCKvsdIfdzsXShXE06kXC8597b2gu6H2UYFqtae_EGoWNq82BQwUPJdEQxJ8bTAtB_6RQR_3_e3VrwAX9367BP7ReqSNjlwx7zlMcgztpycLI83-0SfWjZOflUtamVtFXMEkHzUJnN8OZXL5QNho6onFnlM0GUtzWhZWWa5x-MxQBXhN3mIEEG39v45U7RUoG3SGicbY3NSbdyM_wvXaH41K3OM5Yy4S3dWlODRmVOl5V-x4rdAxetCJsRPxhpCzB2SRc62ifPAjk6xCgswM3-_oWykTC3FnijeHKWj1awTjyZYgMFPLx2cGLb5xeWOS4c1IvLKPaXHvWSyLMoyVPYGmuCX7MFwwikhfe9B2n5Xo8SmZ2JA1n2juJ8VGMUoZROkbpSX_7W2ve3VEmYZqYUFOF5dhGY8oiEOVE37VM3o8I3XnFeYcH3Qd1nlu_1lHVmKV3X4VJGHBJCy5XIQ9sxHfureCrxs_fuHqtZKCh5dCfG7L6ww_fWF9XlDFcyCH5hiHbmht_6GsBXrTS8c3fUspIej8DsGYGvVw=w946-h532-noNH2hjw7FmTBfws6z03lr3AU_dPX4sPU-zqJatdMFo60UN_heF1GsV6TI4cctWDJ0u10ueglv-XEmpasX1foKFjbaHr1gCwibmnOIZqMofXyPtHw2CUsW2whEhXljrhyDGM3XY0D3ODRYV5rSNeLoNMbIWG6TUIL8MWW014HOKcPHfAJen01iB1fKrnz35gfPyd-3BRsHP5jR1DqNrFvoS75VWKBTT3w0-8qR03Cv_FX-iwWpDCAuO2bMQRYaVxGz74bITVT1EojwAp__z32-Tm3RqSluuLqrvSLQvgaer21uoFOe6q7Yf0C_1aLft6L6L7aQWkiz7zE2vA222W0dbIbA56soEq_zXlhD_0axyVbdxom6UIqK0LViPn9Ov6Gi44tMh6WlkxbuIskNnI1z8puieXQ4Vley60W4toUgFFi__INPFwngkYAzaCOcMv7EsWXfbxrSOFzql8Ci2WnB5lYLGPmvBX7dEnYiarroo4YCJTolOHqfnT_CHEhxeB00w6Ar656vwZSKqha5HbiSAWepcggv4B4R5MkNdRh7_o5HSNYUy4HNUhK0gCXjupXQMSZuE88ks5TJMEiFhECDi8F9q6cec3OVjZ2BaF6fBg=w946-h532-no

 
 
Editováno: , autor: Miro46
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bizo napsal:

Zdravím,

tak sem dnes po třídenních deštích měl v autě bazén. Zjistil jsem, že mi zatéká přes otvor, který je na prahu z vnitřní strany. Neví někdo k čemu tam je? Vede směrem do dutiny prahu. Můžu ho něčím zalepit? Jsou u řidiče dva a přes jeden teče...

Díky za rady

nejsou ucpaný odtoky na spodní části prahu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Combi2002 napsal:

to - Miro46

Mě to teče tou spojnicí u těch zadních obložení na stropě u pátých dveří. A přišel jsem na to že mi to teče pravděpodobně (spíš jistě) utrženou miskou u pantu 5 dveří.

Aspon víš,kde řešit problem,ale ja netuším. Snad přes střešní lištu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Wittmann napsal:

nejsou ucpaný odtoky n...a spodní části prahu

Včera jsem to prošťouchnul zespod drátem a nevypadalo to...navíc při polívání to přes ty odtoky normálně protékalo...alebteklo to i dovnitř přes ten otvot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Bizo 

 

Jinak to co píšeš jsme ji v době když jsem měla F1 myslel taky a nakonec teklo dveřma po skle a voda stékala na tu plechovou kazetu s držákem okna a pod tapecem vytékala na vnitřní prah 

 

Koukni zespoda na tapec jestli je mokrej

Editováno: , autor: cz pida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, cz pida napsal:

@ Bizo 

bylo by fajn napsat o jaké se jedná auto :-)

Jinak to co píšeš jsme ji v době když jsem měla F1 myslel taky a nakonec teklo dveřma po skle a voda stékala na tu plechovou kazetu s držákem okna a pod tapecm vytékala na vnitřní prah 

Jedná se o F1..voda teče hak píšeš ale teče i do auta přes ten otvor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, cz pida napsal:

sundej tapecy, rozšroubuj to od sebe, vytrhni to těsnění co tam je, vysuš  a dej místo něj nějakej silikon a pak zase sešroubuj a bude to dobrý.....dělávali to takhle i v autorizákách....i mě :-)

Na to se chystám, akorát mám ten vnitřní plech přinýtovaný tak ten sikikon dám jen přes to těsněnï. Jen sem myslel, jestli nejde ucpat jen ten otvor, přes který mi teče dovnitř (ten co je na fotce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi si nerozumíme....sundáš tapec a demontuješ plechovou výplň, ta je na několika šroubech...v podstatě staří jen povolit a vyndat původní těsnění po celé spodní hraně a na bocích, vysušit, dát např silikon a namontovat zpět...to je celý tvůj problém....steče to po sklde na ten plech a přes vnitřní stranu dveří pod tapecem pak do prahu.....

.Škoda Fabia 1 - montáž předních a zadních reproduktorů včetně tlumení dveří, ins_2016-10-07_13-54-43.jpgŠkoda Fabia 1 - montáž předních a zadních reproduktorů včetně tlumení dveří, ins_2016-10-07_13-59-44.jpg

Editováno: , autor: cz pida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, cz pida napsal:

asi si nerozumíme....sundáš tapec a demontuješ plechovou výplň, ta je na několika šroubech...v podstatě staří jen povolit a vyndat původní těsnění po celé spodní hraně a na bocích, vysušit, dát např silikon a namontovat zpět...to je celý tvůj problém....

.Škoda Fabia 1 - montáž předních a zadních reproduktorů včetně tlumení dveří, ins_2016-10-07_13-54-43.jpg

Ale rozumime :-) jen říkám, že nemám tu plechovou výplň na šroubech ale přinýtovanou...zase musïm být vyjímka :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj vsem...tak jsem se pustil do opravy...tapec dole...dvere (plech) suche:wacko:zdemontoval jsem i plast pod volantem a vypada to ze se to tlaci odnekud zhora z rohu...byla mokra i ta izolace co je na plastu pod volantem...jakoby nad tim mistem kde odkladas levou nohu...a vyteka to i prahem dovnitr...pod plastem jak je packa na otvirani nadrze\kufru...jsou tam 2 otvory...nevite na co tam jsou? Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Zatékání do interiéru
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...