Přejít na obsah

Superb 2


kuldam

Doporučené příspěvky

To ses asi do parametrů dlouho nedíval. Třeba VW koncern má u všech DSG převodovek spotřebu nižší. Spotřebový test má jistý profil a předepsanou zařazrenou rychlost. U automatů se v testu jezdí na "D" a je na převodovce co si zařadí. Výsledná hodnota spotřeby vychází nižší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znám svůj styl jízdy moc dobře, takže opravdu nevěřím, že bych se s 1,8 TSI do 8,5 litru vešel a navíc v automatu. To prostě vylučuju. Ale tím neříkám, že někdo jiný tak nejezdí, protože má lehčí nohu.

8,6 SII 1,8 DSG MB - Brno po dálnici ... průměrka 117km/h ... takže bych v hodnotě 8,5 neviděl žádnej problém. Pohodovou hranici bych vidět tak 8 při lehké noze 7,5.

Editováno: , autor: Mates_XIV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto su mi debaty.... ja som isiel do TSI s vedomim, ze spotreba bude vyssia ako na TDI. Ale aj jazdenie bude ine ako na TDI...

Podla mna ked je rozdiel do 3 litrov benzinu na 100 km tak je to v poho...to je pri cene 1€ za liter suma 3€/100km, pri najazdeni 120 000 km je to zhruba 3600€ co je trosku viac ako rozdiel medzi cennikovou cenou 1.8 TSI a 2.0 TDI CR..nieco este kompenzuje cena servisu

...a vobec, nema zmysel riesit detaily....vygrcate 50 tis za nejake blbe kozene sedacky a budete tu riesit haliere za kilometer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to opravdu slyším poprve, že automat má nižší spotřebu, než manuál. Kamkoliv se podíváš, všichni výrobci to uváděj opačně, tedy v neprospěch automatu.

1,8 TSI, DSG.

prvnich 15 tkm cca 9,1 prumer - svizna jizda a zapnuta klimacka porad.

tedka na podzim to slo o pul litru dolu - asi ta klima nemusi klimovat? nebo mozna uz je to zajety. kazdopadne posledni dobou tak 8,6 prumer.

jinak test humpolec - praha (tedy 90 procent dalnice, zbytek mesto). kdyz jedu dle predpisu viceme, prijedu za 7,1. kdyz jako dobytek tak 9,5. takze zadna tragedie.

rekord dolu je 5,8 (okresky podle predpisu, v rakousku - ale zadna uzkostliva snaha o eko rally), nahoru cca 12 (pha-brno stylem schumacher).

kolegove s traktorama v pasakach a superbech cca 6-7 litru pri podobnem stylu jizdy.

takze suma sumarum - ja si nestezuju. TDI je jen nizsi spotreba, realne tak o 2-3 litry dle zpusobu jizdy. to neni zadny strasny rozdil. jinak sama negativa a socialni nejistoty.

jinak mlhovky se mi nerosi, DSG zatim nerozpada ( a to spadam do toho intervalu svolavacky). obcas vrze LP okno, nedavno zacal rezonovat stredovy reproduktor v prednich dverich (obou) coz me dost sere - jak uz tu nekdo psal tak to skodovka asi neuzna za vadu sound systemu.. no to este uvidime az pojedu do servisu.

Editováno: , autor: Kuba78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No? A? co ti u toho vypadlo....hodnoty v parametrech u výrobce jsou ze spotřebováho testu. Ten je daný normou. Tady nikdo netvrdí, že jezdí dlouhodobý průměr s 1,8 6l.

Mě by fakt zajímalo jaktože Českej národ je tak zatíženej na ty diesly. Proč to vzniklo :D

Editováno: , autor: Mates_XIV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dle srovnání to výchází v průměru jen 1,64l na 100 v neprospěch 1.8TSI což není žádná hrůza. A ty řeči že někdo jezdí s 2.0TDI na kolech s profilem 225 což nejprodávanější SII (Elegance) mají, za ani né 6l mi přijdou jako zcestné. Sám jsem jezdil s OII v létě se spotřebou okolo 6,8l. Ano u mé OII v zimě na kolech 195/65 R15 to spadne pod 6l, ale že by si někdo dal dobrovolně na SII gumu s šířkou 195 o tom silně pochybuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle srovnání to výchází v průměru jen 1,64l na 100 v neprospěch 1.8TSI což není žádná hrůza. A ty řeči že někdo jezdí s 2.0TDI na kolech s profilem 225 což nejprodávanější SII (Elegance) mají, za ani né 6l mi přijdou jako zcestné. Sám jsem jezdil s OII v létě se spotřebou okolo 6,8l. Ano u mé OII v zimě na kolech 195/65 R15 to spadne pod 6l, ale že by si někdo dal dobrovolně na SII gumu s šířkou 195 o tom silně pochybuji.

Ahoj tak jestli chapu mas 1,8 TSI a jsi stim motorem naprosto spokojen???ja sem se mnel tu moznost svezt s TDI ale jen 2,0L myslim 103 Kw a musim rict ze ze to asi slabsi na to auto ale zase bylo to novejsi mozna po zajeti bude jine mam 406 starou 2.1L TD a prislo mi to zivejsi mozna se milim podle Kw byc to mnelo byt jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SII 1.8TSI nemám já nýbrž otec, já mám OII 2.0TDI 103Kw a i v SII tento motor jede podstatně lépe jak 406 HDI v jakékoliv motorizaci.

406 2.1 TD jsem neřídil, ale i tak si nemyslím že by táhnul lépe jak 2.0TDI v SII.

Nejel si náhodou v 1.9TDI?

Editováno: , autor: indet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SII 1.8TSI nemám já nýbrž otec, já mám OII 2.0TDI 103Kw a i v SII tento motor jede podstatně lépe jak 406 HDI v jakékoliv motorizaci.

406 2.1 TD jsem neřídil, ale i tak si nemyslím že by táhnul lépe jak 2.0TDI v SII.

Nejel si náhodou v 1.9TDI?

jel jsem v 2,0 tdi potoze to mnelo 6r.stupen a v 1,9 je jen 5 pokud vim taky se rika ze 406 2,1 td byli nejlepsi motory u teto znacky hdi uz ne ale rikam mohlo se mi to zdat a co ten otec je spokojen s Sll 1.8 tsi?asi ano jinak by to prodal ze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

cau,

ja jsem resil pred casem uplne stejny problem, nakonec jsem sel do tdi, u verze cr jsou motorové vlastnosti pro mě vynikající (zátah, zrychlení atd), spotřeba zatím po 1500km cca 6,5l (80% po Praze, zbytek dálnice). Než jsem kupoval, svezl jsem se v 1,8tsi a tdi cr a pd a nejvíc se mi líbil cr. CR oproti pd je značný rozdíl - samozřejmě k lepšímu :-)

Ve finále je to stejně tvoje subjektivní rozhodnutí, takže nejlepší je vše vyzkoušet a uvidíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze suma sumarum - ja si nestezuju. TDI je jen nizsi spotreba, realne tak o 2-3 litry dle zpusobu jizdy. to neni zadny strasny rozdil. jinak sama negativa a socialni nejistoty

tady chceš založit nějakej flame????

podle mě má každý motor své plusy i mínusy a je jen na rozhodnutí kupujícího co potřebuje a upřednostňuje, kdyby to bylo jak píšeš, asi by se moc tdi neprodalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke spotřebě přidám má měření na 1,8TSI:

srpen 2009 Hilden - Liberec +28C° +klima cca 760km - 1osoba (cca 70kg) pneu letní Pirelli PZero 225/45 R17 - jízda město 50km/h, dálniční omezení 80km/h, dálnice od 150-210km/h průměrná rychlost 117km/h - výsledná spotřeba 7,5l

5.1.2010 10:00 - 12:00 -4C° Liberec (Radnice) - Praha (Podolské Nábřeží) - 3osoby(cca 250kg) pneu zimní Michelin Alpin 225/45 R17 - pohodová jízda: město do 60km/h - dálnice tempomat 92km/h cca do MB a 100km/h zbytek výsledná spotřeba 6,5l

5.1.2010 13:00 - 17:00 -4C° - Praha (Podolské Nábřeží) - OD Chodov + CČM - Liberec (Radnice)- 3osoby(cca 250kg) pneu zimní Michelin Alpin 225/45 R17 - pohodová jízda: město do 60km/h - dálnice tempomat 110km/h výsledná spotřeba 7,0l

7.1.2010 15:00 - 17:00 -3C° - Praha (Podolské Nábřeží) - Liberec (Radnice)- 3osoby(cca 250kg) pneu zimní Michelin Alpin 225/45 R17 - pohodová jízda: město do 60km/h - dálnice tempomat 120km/h výsledná spotřeba 7,5l (pro srovnání trasa a podobný styl jízdy v létě +28C° +klima s O1 1,9tdi 110PS s pneu Bridgestone 760 205/55 R16 4osoby (cca300kg)cca 5,5l )

Po Praze se dá jet trasa od cca 5-20km od 6,5l - 9l podle dopravní situace - menší města jako je Liberec je spotřeba na trase od cca 2-10km po městě od 10l do 13,5l podle dopravní situace, když se opravdu spěchá není problém jet i 17l (pro srovnání městská spotřeba v LBC s O1 1,9tdi 110PS byla od 5l - 6l maximální spotřeba při velkém spěchu 8l

ještě jsem jednou měřil MB Olympia - Liberec Babylon 5 osoby(cca 320kg) pneu zimní Michelin Alpin 225/45 R17 - cca do 15min s průměrem 9,8l.

p.s. :Rychlosti jsou podle navigace, spotřeba dle palubního počítače

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potom, co jsem měl možnost vyzkoušet motor 1,8 TSI v Octavii, Yetim i v Superbu (vždy s manuálem) jednoznačně doporučuji, byl jsem z něj ve všech těchto autech unešenej. A spotřeba? Podle mě, pokud se s autem nejezdí víc jak 50.000 km za rok, tak mi mizí výhoda TDI. A obzvláště u vlajkové lodi Škodovky razím heslo NAFTA PATŘÍ DO KAMEN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jednoznačne 2.0TDI DSG!!!!!!!!

Ja mam VW PASSAT CC s 2.0TDi DSG, odporúčam kupiť SUPERB s týmto motorom. Robí mi to spotrebu 6l/km (maximááálne)!!!!!

A to je krása jazdiť. Samozrejme ak prepnem na Sport jazdu, tak je to iné.. ale kombinovaná spotreba 6l (dokonca nedávno som išiel 600km a urobilo

mi to krásne 5l/km spotrebu. Myslím teda, že neni o čom!!!!

Inak ak máte niekto záujem o nové SUPERB, viem zohnať lacnejšie!!!!!!

kontakt: robertopuna@hotmail.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau,

ja jsem resil pred casem uplne stejny problem, nakonec jsem sel do tdi, u verze cr jsou motorové vlastnosti pro mě vynikající (zátah, zrychlení atd), spotřeba zatím po 1500km cca 6,5l (80% po Praze, zbytek dálnice). Než jsem kupoval, svezl jsem se v 1,8tsi a tdi cr a pd a nejvíc se mi líbil cr. CR oproti pd je značný rozdíl - samozřejmě k lepšímu :-)

Ve finále je to stejně tvoje subjektivní rozhodnutí, takže nejlepší je vše vyzkoušet a uvidíš...

cau kdyz pises ze si jel i s 1,8tsi jaky si mel pocit urcite je to tissi ale co ten tah motoru je to dostacujici ne ten vuz mi se dti nevyplati asi jak tak premyslim opravdu moc nejezdim ale kdyz uz nekde jedu chci pohodli a aby to melo i potah nemyslim sportovni ale kvuli predjizdeni atd.dik Mirek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...