Přejít na obsah

Zadní kotoučové brzdy Fábia


Petrando

Doporučené příspěvky

Ondík: ty máš vždycky "zaručený" rady :) Starline jen přebaluje, čepy, elektro součástky nebrat, baterie jsou ok (tuším přebalený Varty), destičky údajně ok (není to z mé hlavy, je to od známého co má mototechnu), kotouče špatný...jinak zrovna Feroda, alespoň na zadek jsou na Fabii velký aušusy

 

Peposu: pokud to auto nechceš prodat, nejlepší je dát origo kotouče i desky, je to jistota...jinak nejsou od věci ATEčka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

meyle jsem neměl, tak nemůžu sloužit... od Meyle zatím jen Meyle HD kosti, ty doporučuju, jsou fakt masivní a drží.....já měl ATEčka na předku a spokojenost, na zadek jsem je bral na jedničkoví Octavie (stejný brzdy jako Fabka 232x9 mm) a taky OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co zase? me tech dilu proslo  rukama hodne od ciny pres polsko az po originali konzultoval sme to jak s dodavatelema od vyrobcu  tak se zakaznikama reference hovori jasne. navic sam sem testoval starline, HARD i maxgear takze vim co a jak. vim kdo prebaluje  a co a kdo falsuje apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ondíkTDI-dělal jsi nakonec repas toho brzdiče?Potřeboval bych průměr pístku,abych koupil opravnou sadu a udělal repas.Pískování a barvu mám domluvenou,ale až na září,tak do té doby koupím věci a pak se na to vrhnu.Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedelal prdim na to. STK projdu a kdybych mel resit repas,tak koupim nove trmeny radej,protoze ta sada sice stoji 180 kc,ale ja se s tim drbat nebudu a v servise ti nauctuji tolik,ze trmen mi vyjde na polovinu. Kdyby nekdo chtel levne dily ozvete se zkusim vytvorit zajimavou cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

ja testuju na firemnich autech nasi znacku protechnic a super brzdi to dost ostre nemame zadnou reklamaci na zvlneni narozdil od i znackovych cneove to vychazi stejne jak STARLINE,HARD a maxgear vscehny 3 sem testoval a dopadlo to hrozne nejlepe HARD ten se celkem da.  kdybyb nekdo nahodou chtel proaddit pripadne koupit brzdy za lepsi ceny staci se ozvat

ted davam na zadek protechnik s tim,ze zkusim nechat ty shit desky co tam jsou pokud nebdue brzdit dam asi MEYLE to hodne prodavam na zadek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a kdyz jsme u toho jak povolujete drzak trmene nebo desek proste  unasec desek jak je na 2 imbusy? ja to  nepovolil zvedal sem auto,ale ani tuk navic k tomu spodnimu se beznou racnou dostat nemuzu s nastavcem na ten imbus to je moc vysoke. poradite jak to delate? nechci takovou prkotinu davat do servisu  a vite jak radi berou  dily co si prinese clovek sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

chlapi poradte, menim vzadu kotuce aj dosky, dal som dole kotuc aj dosky, do strmena som dal nove dosky a ostalo mi tam akosi malo miesta na kotuc. Ten piest som skusal zatlacit dnu ale nejde to. U prednych drzd to ide celkom zlahka zatlacit piest no u zadnych sa to ani nehne. Poradte co s tym, pouzit hrubu silu a zatlacit to spat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz tomu nerozumis a delas to poprve,tak se zeptej,protoze takto ti zbydou akorat oci pro plac. zadni kotoucove brdzy maji pistky,ktere se zatlaci a zaroven musi otacet specialnim pripavkem. jde to i sikovkama,ale malokdy me to neslo,takze abys nakone cauto netahal do servisu,protoze zadni trmen  byva  casto zatuhly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Proč Fabie s motory např. 1,4 74kW nebo 1,9 TDI 74 kW mají i vzadu kotoučové brzdy a ostatní motorizace mají bubnové? Podle informací má třeba nová Fabie III s motorem 1,4 TDI 77kW vzadu bubnové brzdy. Proč nemá také kotoučové, když se jedná o výkonnější motor, který má 77kW? Nechápu, proč konstruktéři najednou přešli ze zadních kotoučových na bubnové brzdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...