Přejít na obsah

Kam dat GPS


MAUpick

Doporučené příspěvky

Já původně měl Mio C720b, ale po odbloknutí a nahrání IGO 8.3 se to strašně sekalo, tak jsem ji prodal a koupil Mio C520 a ta je i více hardwarově vybavená a igo 8.3 běží perfektně. Jediné co se mi vysypalo, že svojí blbostí jsem si ulomil usb v TMC stojánku, tak používám bez TMC a pak ještě u autonabíječky mi uvnitř ulítl drátek, tak jsem to musel spájet a je to ok, zároveň jsem tedy i změnil zelenou diodku za červenou, aby to ladilo k podsvícení budíků atd. Mám ji na čelním skle, kde drží perfketně, jen je trošku horší, že je dál od ruky, že se tam člověk musí dost natahovat, ale jde to. Osobně bych si ji dal do levého rohu čelního skla, ale zase když někam jedu, mladá pořád do toho čučí a i rychleji ji to asi utiká, tak nebudu hamounit, a proto ji nechám, tam kde je

Editováno: , autor: Losky83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tomtoma na skle a plně mi to vyhovuje.O zákonu si myslím jen to,že mi můžou všichni políbit ..... ale hlavně aby přišli všichni najednou,protože se nerad ohýbám-mohlo by mi píchnout.To máme málo jiných starostí a řešíme pí...... možná nám to zalepí to děravou státní kasu,nebo se přestane globálně oteplovat.

Editováno: , autor: misumi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som sa docital ze cely ten nas SK zakon je na hovno lebo neurcuje co je vlastne ten zornz uhol vodica a preto to musia prehodnotit a policajti za to nebudu vyberat pokuty,takze to mam na skle, :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mna to taktiez ostalo na svojom mieste oblubenom (lavy spodny roh). Vraveli ze pokutovat za to zatial nebudu, ze iba napominat. No tak nech si ma teda zastavi a napomenie ma ked uz je to taky problem. Za chvilu pride zakas fajcenia pocas riadenia... Zakaz jedenia, pitia... Ach jo. Ale to ked niekto 20 sekund nastavuje radio, alebo vybera CD ktore si pusti... To uz pozornost vodica neovplyvnuje. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

zdravím a taky přidám foto umístění své GPS.Dlouho jsem to zkoušel kam s ní,nakonec vyhrálo toto.Destička přilepená oboustrankou na přístrojovku,a na ní přísavné rameno s GPS,Garmin.Výhoda tohoto umístění je v tom,že to může obsluhovat i spolujezdec a neruší to výhled ven.

post-49557-021982300 1283971986_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Já původně měl Mio C720b, ale po odbloknutí a nahrání IGO 8.3 se to strašně sekalo, tak jsem ji prodal a koupil Mio C520 a ta je i více hardwarově vybavená a igo 8.3 běží perfektně. Jediné co se mi vysypalo, že svojí blbostí jsem si ulomil usb v TMC stojánku, tak používám bez TMC a pak ještě u autonabíječky mi uvnitř ulítl drátek, tak jsem to musel spájet a je to ok, zároveň jsem tedy i změnil zelenou diodku za červenou, aby to ladilo k podsvícení budíků atd. Mám ji na čelním skle, kde drží perfketně, jen je trošku horší, že je dál od ruky, že se tam člověk musí dost natahovat, ale jde to. Osobně bych si ji dal do levého rohu čelního skla, ale zase když někam jedu, mladá pořád do toho čučí a i rychleji ji to asi utiká, tak nebudu hamounit, a proto ji nechám, tam kde je

da se prekopat i verze Mio H16 ? Pac moje posledni aktualizace map je 2007... Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Levej výdech klimatizace na středovém panelu mi přijde jako nejlepší volba. Nejen, že je po ruce, ale i dobře "vidí" na oblohu a družice. Pro telefony bez zabudovaný opěrky stačí nějakej jednoduchej držák, co se přicvakne na to žebrování. Třeba "Ex Spider", co maj v Globusu...

ex-spider-car-phone-holder.jpg

No a telefon s opěrkou stačí uchytit do toho žebrování a pak ho zavřít.

9912655_b71ea57ccf.jpg

Teda tady byl zrovna v televizi hokej, ten má před navigací přednost... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som kúpil držiak v tuning shope za 5€.Má kľb na natáčanie mobilu,dá sa prilepiť na rovnú plochu,alebo priskrutkovať,ďaľšia vrianta je do výduchov kúrenia.Keďže som nechcel nikde vrtať a nalepiť to nebolo kam,vo fábii nie sú hladké miesta,iba pórovité miesta,tak využívam redukciu do výduchov.Viditeľnosť aj praktickosť je super.Pripájam foto.

post-43820-0-86444200-1304320504_thumb.j

post-43820-0-58467700-1304320515_thumb.j

post-43820-0-18789000-1304320527_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Jj, to je přesně to ideální místo. Možná by to ale chtělo v létě ten výdech ucpat. V zimě totiž topení pouštím jen na nohy a sklo, protože ten teplej vzduch od podlahy stoupá. V létě ale pouštím vzduch přímo z těchhle dvou výdechů a z klimy je pěkně ledovej... a telefon trochu mrzne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

]Zdar , já vyřešil problém s držákem na mobil na soustruhu, nechal sem si udělat cca 3mm duralové kolečko o průměru 8cm, to jsem nalepil na palubovku speciálnim silikonem kterej jde bez problemu odstranit, dá se taky oboustranou izolepou přilepit,.... na to pak chytne přísavka od většiny držáků... kdyby někdo chtěl taak se ozvěte neni problem nechat vyrobit na míru za pár kaček... http://www.ulozto.cz/9336448/dsc-0441-jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Musíš snížit palubní napětí (12 - 14,5V podle toho jestli jde motor nebo ne) na +5V vhodných pro napájení USB (mini-USB) - to udělá miniaturní DC/DC měnič, jaký obsahuje každá "nabíječka na telefon do auta" s výstupním konektorem mini-USB. Můžeš ho buď používat dočasně zastrčený do zásuvky na palubní desce, nebo vyndat z originálního pouzdra, přemístit do nějaké vhodné škatulky a schovat do prostoru pod palubní deskou - v levé části máš pojistkový box, podle návodu k autu si najdi na kterou pojistku je přivedeno +12V po zapnutí zapalování a z ní můžeš udělat přívod. Kabel s konektorem pro samotnou navigaci pak můžeš protáhnout kolem výdechu ventilace nebo těsně kolem plastového obložení palubky u A-sloupku nad palubku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...
  • o 4 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...