Přejít na obsah

žárovky NARVA - H7


Michal I

Doporučené příspěvky

Od vedoucího jedné STK jsem se dozvěděl, že do aut vybavených světlomety s plastovými "skly" což je i případ Fabie, by se měly zásadně dávat žárovky s UV filtrem. Ukazoval mi krabičku, tuším OSRAM a opravdu je to tam vyznačený. S obyčejnými žárovkami hrozí tvoření mikrotrhlinek ve "skle" a postupné slepnutí světel. Prodávám jak jsem koupil, tyto informace pocházejí z nějakého školení pro STK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od vedoucího jedné STK jsem se dozvěděl, že do aut vybavených světlomety s plastovými "skly" což je i případ Fabie, by se měly zásadně dávat žárovky s UV filtrem. Ukazoval mi krabičku, tuším OSRAM a opravdu je to tam vyznačený. S obyčejnými žárovkami hrozí tvoření mikrotrhlinek ve "skle" a postupné slepnutí světel. Prodávám jak jsem koupil, tyto informace pocházejí z nějakého školení pro STK.

s tymto plne suhlasim, ultria fialova zlozka zo ziaroviek ma destrukcne vlastnosti na polymer z ktoreho je predny svetlomet Fabie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byly mi raději doporučeny OSRAMky SilverStar, cena setu cca 5OOkč, ty jo ateď koukám na e-light.cz jak psal Crake a tam maj set za 362kč :angry: , jsem to ale vůl :angry:

Doporučili ti dobře, mám je a svítí perfektně. Jen s výdrž by mohly mít delší, ale něco za něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel ne, ted jsem kupoval OSRAMY .... Kdyztak zkus www.e-light.cz  Maj dobry ceny... Kupoval jsem coolblue za 460,- Kc set... ;)

Ty "coolblue" žárovky sou modrý??

Dvě H1 Cool Blue kupované v rozpětí jednoho měsíce na e-light.Dva odstíny modré.

post-10-1146248738.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_bastien

Mně zajímá hlavně, aby žárovka svítila a používám H7 OSRAM SILVER +50%. Jestli je žárovka o 100 kč dražší si myslím, je úplně jedno. Do dálkových má to samé, jen se dělá "jen" +30%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš hezký.Já nedávno kupoval dvě H7 Cool Blue a obě samozřejmě odstínem stejný.Odstínem jako ta tvá vlevo.Někde asi bude chyba.A jak svítí?Stejným odstínem?

Ještě jsem je tam nedal tak nevím.Dvě mám stejné,tu třetí jsem dokupoval jako náhradní tak mi to ani moc nevadí.A ještě navíc jsou do dálkových.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně zajímá hlavně, aby žárovka svítila a používám H7 OSRAM SILVER +50%. Jestli je žárovka o 100 kč dražší si myslím, je úplně jedno. Do dálkových má to samé, jen se dělá "jen" +30%.

Jo,ty tam mám teď,svítí super,ale štve mně že jsou ke xenonum žluté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...