Přejít na obsah

výměna dekorační lišty na palubní desce


Martin Bednář

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Mám na palubce lišty dekorace hliník (nebo co to má imitovat). Chtěl bych tam dát lišty imitaci dřeva. Ty lišty jsou na palubce pouze nacvaklé, jestli se nepletu? Ví někdo, kolik ty lišty stojí?

Já mám naopak dřevo a radši bych hliník. Cena hliníku je cca 30.000, dveře jen s tapcema kus za 6000.

Editováno: , autor: jiri01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Jde to demontovat - odletovat a dokonce se ty lišty dají ještě potom i použít. Měnil jsem teď hliník za původní dřevo a rovnou říkám, že je lepší si to nechat udělat od někoho, kdo s tím má nějáký zkušenosti. Blbý je, že existuje ve škodovce opravná sada do dveří pouze v provedení hliníku, takže se bude dřevo špatně shánět. Jinak v Etce ta opravná sada v hliníku je : 3T5 898 101.

Editováno: , autor: dh1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Já mám vroubkovaný hliník a chtěl bych pouze lištu do palubovky před spolujezdcem...Důvodem je, že tam mám nainstalovaný držák na mobil, ale adaptéru na iPhone 6 se asi nedočkám, tak to dám pryč...Je pravda, že lišty s vroubkovaným hliníkem už nejdou koupit? Někde jsem tuto informaci slyšel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrnca: Jsme na tom dost podobně! Taky lištu sháním (já ne kvůli držáku na telefon, ale mám ji mírně poškozenou - tu samou lištu, ta samá barva). Kdyby někdo věděl, kde ji sehnat (jinak než za 1 900 Kč od Škoda Auto), budu rád. Něco měli na Mihocar, ale už nemají skladem ani jednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...