Přejít na obsah

Alu kola


Hustoles77

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Super, už je mám na autě, akorát jsem teda pocítil hodně znatelnej pokles výkonu..Jak kdyby mě něco drželo za prdel..Mam 1,6 vim že to není žádnej drak, ale ten rozdíl mezi zimáka 195/65/15 a těmahle kolama 205/55/16 je dost znát, má s tim ještě někdo problém? Mám je fouklý na 2,4 to je možná moc nebo ne? Jinak se jich asi zbavim jestli to je pro 1,6 taková zátěž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

paldik:na to si zvykneš,já měl s fabkou na letních(215x45x16)stejný pocit,bylo to znát hlavně při rozjezdu-byli o něco těžší než zimáky,ale za 3-4dny si zvykneš.Jsem zvědavý jak to bude na octě-zítra přezouvám na letní-hurááá :kol-33:

Editováno: , autor: milan1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám problém hlavně do kopce a pak z mírnýho kopce kdy si má auto minimálně udržovat např. těch 60 km/h bez plynu tak to zpomaluju...A to ve dvou lidech, co teprve v pěti? Nechci dávat kopce na dvojku, to si tam dám radši 15" plechy..1,6 sama o sobě už nemá moc výkonu a teď ještě tohle.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • Pawouk uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...