Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Tak pani taktiez som nahodil MAXIK a mam SYMPHONY r.v.cca03/03 a taktiez nefunguje horni display. Co keby sa k tomu vyjadril cosby??Ten uz ich par namontoval.Nemoze byt este chyba niekde v kodovani budikov???? Ja mam 16101 -_-

Editováno: , autor: makov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strojvudce: Dik za tu kodovaciu tabulku. Ja som mal doteraz kod 16101 aky je rozdiel v tom poslednom cisle ci je tam 1(zdroj signalu CAN) alebo 2(zdroj signalu tachosnimac)?Ide mi vsetko aj s tou 1-ckou (zdroj signalu CAN).

Skusim sa opytat kamarata a skusim este vymenit radia a ci to pojde. Bobikovi to ukazuje s inym radiom??

Da sa radio v origo servise preflashovat na novsiu verziu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobikovi to s mym radiem ukazuje, naopak jeho radio neukazuje u mně. Teda jestli už nějak nepokročil. :unsure: S tou 1 nebo 2 ti to neřeknu, jenom mrPecoun psal, že mu to s 1 ukazovalo něco trochu jinak. Má taky 1.2. Já mám v každým případě 1, takže jsem tohle neřešil. :unsure: Třeba nám to někdo osvětlí. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co by si za to chcel?

Si trocha od ruky ale zase co by clovek neurobil aby mu fungoval aj horny display ;)

Skusim ked tak este tu dvojku ci bude nejaka zmena. Len som si vsimol co mi zle ukazuje je palivomer ukazuje menej ako povodne budiky.Napr na povodnych som mal dnes 13l a na maxiku uakzovalo stav paliva 7l ked som to prisposobil tak maximalne ukazalo 9l. Tak zatial neriesim.

Editováno: , autor: makov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna se vracím od Cosbyho a rádio se mi v maxidotu taky neukazuje. Zapojený a nakódovaný je dobře - Cosbyho Symphony se mi hned na mým Maxidotu zobrazilo. Dle Cosbyho bude chyba v rádiu - možná soft. chci si ho nechat přehrát a uvidím, takže možná budeš mít stejněj problém Bobíku. Nevíte někde, kde je v Brně opravna těchto rádií? - vím, že jsem tuto informaci tady někde viděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me to radio porad nefunguje, pac neni cas....

jinak na radiu je

SKZAZ5A 0603398

6Y0035156 - strojvudce ma za timhle cislem jeste v zavorce (E)

asi by to chtelo zjistit FirmWare - je stejna postup jako u OII?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze ani Cosby nevie odstranit chybu?

Neviete nahodou co by vyslo prehratie softu v origo servise?

Ja mam este problem s tym radiom ze ked ho vypnem a predtym bolo pustene na TA a tyzden s nim nevidem z garaze vybije to baterku.Tam ho nezapinam ani na TA.Iba na FM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam este problem s tym radiom ze ked ho vypnem a predtym bolo pustene na TA a tyzden s nim nevidem z garaze vybije to baterku.Tam ho nezapinam ani na TA.Iba na FM.

Tady neco s tim radiem nehraje, to by se rozhodne stavat nemelo. Ja posloucham jen na TP (kvuli dopravnimu zpravodajstvi kdyz prepnu na CD) a ani po dvou tydnech, co mi auto stalo kdyz jsem byl na sluzebni ceste, se to baterky ani nedotklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal problemy ze asi dva krat mi nieco vybilo baterku ked auto stalo v garazi dlhsie ako 7 dni.Od kedy vypinam radio nie na TP tak nemam problem.Teraz som ho mal na TP a zabudol som ho prepnut a stalo cez noc a tiez nic.Len ked sa stalo ze auto bolo dlhsie ako tych7 dni nejazdene, tak to uz nebolo OK.

Editováno: , autor: makov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...