Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Ak by sa niekto rozhodol do toho ísť, mohol by napísať niečo bližšie. Zaujímalo by ma, ako je riešené potom ovládanie rádia a ďaľšie veci...

Myslím, že ovládání bude stejné, a repasované to asi bude z důvodu Škodovky, píšou, že nové-repasované prodají za 3000,-Kč, kdyby napsali nové, které Škodovka účtuje za 11K by jim asi přineslo problém se Škodovkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz sa mi konecne podarilo rozbehat ten horny display :D Dostal som par rad priamo od technika kde robia radia.Jedno z rad bola ze mam skusit znova prekodovat GATEWAY tym istym kodom.Chcel som to este dnes skusit uz som mal pusteny VAG a Gateway a kodovanie a hovorim si este pripojim radio na CAN a potom to prekodujem.Po pripojeni radia sa zrazu zobrazil aj horny displey a vsetko ukazuje :) V sobotu to neslo dnes zrazu ano.Nechapem ale som rad ze to ide :D

Bobik ak by si chcel ten meil mozem poslat alebo kontakt na toho pana posli mu tie cisla radia a on Ti povie ci to dokaze komunikovat po CANe.Bol velmi ochotny.

-_-

tak jsme to dnes vyzkouseli a ani prd, takze je to v radiu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.brm.cz/

+420 326736541

tak jsem ted zavolal a moc ochotny pan mi sdelil, ze moje radio to proste nedokaze :( mam jedno z prvnich radii, sice to konektory ma, ale nema to can radic. S maxidotem bude tedy mluvit jakekoliv radio, ktere ma pismeno za cislem dilu. Strojvudce ma E, coz je jedno z nejnovejsich a ja tam nemam zadne <_<:disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus te se zaptat Cosbyho, já jsem mu ted posílal rádio, protože mě taky nekomunikovalo s maxíkem a bere ho někam do Prahy na přehrání SW, nebo co s ním tam budou dělat. Spíš se zeptejte jeho, co a jak, ale každopádně pak musí s maxíkem komunikovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak by sa niekto rozhodol do toho ísť, mohol by napísať niečo bližšie. Zaujímalo by ma, ako je riešené potom ovládanie rádia a ďaľšie veci...

Myslím, že ovládání bude stejné, a repasované to asi bude z důvodu Škodovky, píšou, že nové-repasované prodají za 3000,-Kč, kdyby napsali nové, které Škodovka účtuje za 11K by jim asi přineslo problém se Škodovkou.

Ja mám na mysli ovládanie tej verzie s MP3 - ako je napr robené listovanie po adresároch, či vôbec a ako je možné prepínať zobrazenie ID tagov na displeji a podobne...

Neviem, ako sa ovláda Symphony MP3 v O1, ale ak menia len mechaniku do fabiáckeho Symphony, tak tam asi nebude presne to isté ovládanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...