Přejít na obsah

Chrom. okenní lišty - montáž


Ondruss

Doporučené příspěvky

Předem se moc omlouvám jestli tu toto téma je, hledal jsem, ale nenašel. :feve:

Pořídil jsem chrom. lišty pod okna.Chtěl jsem je vyměnit a jestli jsem to dobře pochopil, tak abych mohl demontovat vnější zrcátka, musím demontovat tapec, repro a následně zrcátko nebo to jde jednodušeji?? Prosím o radu :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, stačí když tu lištu na jednom konci sundáš (stačí zabrat prstama). Pak ji nadzvedneš až k zrcátku a dál už jen pomalu táhneš.. Tu chromovou nacvakneš za zrcátko a pomalu zatlačíš pod něj. Zbytek lišty zatlačíš prstama za okno. Bacha ať ji nezlomíš.. Dělal sem to stejně a lišty drží. Než si jich všimne první fetka :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic jinyho asi nezbyde :-) nejsem zrovna profík, ale snad to nějak zvládnu bez poškození....

Moc ti děkuju za radu :-) Koupil jsem si konečně Supíka a zlomil jsem si nohu, tak jak to pujde, tak pridam foto do sekce :-)

Tak to určitě vyzkouším!!!! Snad to pujde, ušetřilo by to pul dne práce :palec2: jsem z menšího města, ale právě z tohodle mam extra strach, jak mi to očešou tak dám zpátky gumu, nebudu nikoho sponzorovat :-)

Editováno: , autor: Ondruss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...
  • o 9 let později...

Ahojte. Omlouvám se, mám Superba 2, ale našel jsem toto téma. Chystám se na výměnu sametky/stírací lišty u řidiče. Podle příspěvků by se to mělo dát provést bez demontáže zrcátka. Jen mě zajímá jestli to šlo opravdu  hladce, nebo se musí nějak zabrat. Nebo je lepší sundat to zrcátko... Ovšem asi i tapec dolů. Díky 

Editováno: , autor: perceptio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...