Přejít na obsah

Tempomat a všetko s nim súvisiace.


Pepa007

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj,tak jsem si to tu zpočátku trochu pročítal a chci se zeptat. Mám FI rok výroby 2006, výbava Ambiente, dneska jsem si dodělával s kamošem tempomat (kolíbkovej) a pořád nechce fungovat. Červenej drát jsme napojili na brzdovej snímač a ten PIN jsme dali do červené kostky na pozici 6, jak tu někdo psal. Aktivoval se přes VAG, ale v reálu nereaguje:( Jinak páčka funguje. Neví někdo co s tím??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panove, muzete mi prosim poradit zda jde do prvni Fabie HTP (tusim rok vyroby 2004) dokoupit tempomat? Omlouvam se zda se to tu uz resilo...

Diky

Honza

Záleží na motorizaci HTP - zda 40kW nebo 47kW. Na 40kW se to nedoporučuje. A další věc je výbava, musíš mít BSG 6Q0... nebo 6Q1....

6Q2... totu funkci nepodporuje. Příště to chce hledat. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně to píše aktivní tempomat...tedy v bloku 2 - "1000"...když ho deaktivuji "0000" (jen peťova jednotka píše 6 čísel - tedy 001000)toto frčí v pohodě..ale v dalším bloku(myslím blok č.4) by se měly měnit čísla dle poloh tlačítek na páčce tempomatu... 0000-OFF , 0011 -ON atd. jenže toto je úplně mrtvý :( uplně bez reakce..stále 0000 a prd :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli je to 1,2 tak to bude asi 4 pole v 66

máš dobře napojený napájení ?

změř přímo na konektoru tempomatu na pozici 6

co máš v bloku 2 v 66 ?

Kde přesně mám změřit to napájení na konektoru...myslíš jako oddělat plasty za volantem a na konektoru, který je zastrčenej v Tempomatu, mám najít pozici 6 a tam vyzkoušet napájení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

z tempomatu se stává noční můra a polykač peněz. Mám 1.4 16V 74 kW, bohužel s ŘJ 036 906 034 T. Tempomat mám zapojený od S-talkera, samozžejmě montáž ok, kontrola u Váši, kde jsme bohužel zjistili, že je problém v ŘJ motoru, která tempomat se tváří jako, že je vše ok, ale tempomat nejede. Jedinou možností je flash nebo výměna ŘJ za jinou, třeba BK. Dneska jsem byl ve Škodovce, tak mi řekli, že páčka ze Superba není kompatibilní :blbec: , že ten kdo to dělal lže, tak jsem jim řekl, že člověk který montáž prováděl a druhý který ji kontroloval namontoval tempomatů hafo a každý fungoval. Chtěl jsem jen flash jednotky, který mi samozřejmě neudělali, místo toho jen spekulace o páčce tempomatu. Pokud byte měl někdo ŘJ motoru BK, tak bych ji bral, samozřejmě funkřní a s pinem. Můžete mi někdo říct, zda máte na ŘJ 036 906 034 T nebo R namontován tempomat a funguje? Napsal jsem i do Škodovky, zda je tempomat funkční na výše uvedených jednotkách. Uidíme co řeknou. Pokud by něko věděl o servise, kde umí flashnout ŘJ motoru, nejlépe na Ostrasku, pište, děkuji. Jinak zdravím Vášu a zajímá mě co říká na názor servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...