Přejít na obsah

Volant u Yetiho


JosefP

Doporučené příspěvky

Chci se vás zeptat jak se vám všem drží volant a jaké z něj máte pocity. Již od koupě auta volantu stále nemůžu přijít na chuť. Bolí mě z něj dlaně, pocit mám jako by byl takový umělohmotný a ne potažený kůží, tvrdý s ostrými prolisy. Prolisy na volantu jsou v místech kde stejně volant nedržím jak básník myslel.

Rolovací tlačítka jsou také " perfektní " , zejména točíte-li volantem položenou dlaní při ostrém zatáčení.

Zkrátka z něj nemám dobré pocity. A měl jsem si objednat volant tříramenný a ne čtyřramenný vzhledem k mému držení volatu ve spodní části, kde mě jedno rameno překáží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se vás zeptat jak se vám všem drží volant a jaké z něj máte pocity. Již od koupě auta volantu stále nemůžu přijít na chuť. Bolí mě z něj dlaně, pocit mám jako by byl takový umělohmotný a ne potažený kůží, tvrdý s ostrými prolisy. Prolisy na volantu jsou v místech kde stejně volant nedržím jak básník myslel.

Rolovací tlačítka jsou také " perfektní " , zejména točíte-li volantem položenou dlaní při ostrém zatáčení.

Zkrátka z něj nemám dobré pocity. A měl jsem si objednat volant tříramenný a ne čtyřramenný vzhledem k mému držení volatu ve spodní části, kde mě jedno rameno překáží.

Díky za nápovědu. Pokud vše klapne, mám v pátek na víkend Yetiho 1.4 TSI. Už si píši poznámku že se na to mám zaměřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tříramenný kožený volat a drží se mi dobře. Když jsem auto objednával, zkusil jsem si na prodejně čtyřramenný i tříramenný, a pocitově byl ten tříramenný lepší - řekl bych, že má i o něco silnější věnec (ten tříramenný).

Editováno: , autor: jarek95
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarek: má o dosť iný tvar ;-)

Ja mám štvorramenný kožený a tiež sa mi zdá dosť tvrdý, proti tvaru nemám námietky, ale materiál.

Preto už dlhšiu dobu uvažujem nad trojramenným, najradšej by som RS (perforovaná koža...), akurát je o cca. 1200Kč drahší a tažšie zohnateľný ako bežný.

A hlavne neviem, ako by to v Yetíkovi vyzeralo..

Úplne super by bol RSkový, akurát bez plakety/s plaketou Scout (na Scout sa bohužiaľ robí len 4ramenný z perf. kože).

Takže to je môj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre mna osobne bol zas volant prijemne prekvapenie... mam 4 ramenny, a drzi sa mi perfektne... taktiez material koze mi pride skvely, nieje to klasicka koze, co mi vyhovuje... pride mi prijemnejsi na dotyk ako bezne kozene volany... akurat ked dlhsie drzim volant stylom, ze on zavesim ruky v mieste tych prelisov, zacnu ma tlacit palce od toho vnutorneho svu... ale to je drobnost... osobne som velmi spokojny s volantom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...