Přejít na obsah

Yetiho ještě nemám,ale budu mít! Koupě nového Yetiho


Artigas

Doporučené příspěvky

Tak dnes konečně objednáno :)

Yeti Experience 1.2 TSI, DSG

Bílá Candy

Sun Set

Alarm

Boční airbagy vzadu

příprava ISOFIX na sedadle spolujezdce

přední parkovací senzory

vyhřívané trysky ostřikovačů

Hodně jsme zvažovali Bi xenony, ale nakonec jsme je nekoupili kvůli ceně. Přišlo nám to už hodně.

Předběžná předpověď je konec dubna :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednáno Yeti 4x4 Experience 125 kW

Hnědá Mato

Alarm

Střešní nosič stříbrný

Sunset

kola Spitzberg

tažné zařízení

Bi xenony

vyhřívané trysky ostřikovače

kryty pedálů z oceli, zástěrky vpředu a vzadu, gumové koberce

Jak to vypadá s tvým termínem? Taky konec dubna? Řekli mi, že březen je již plný. Ale přesněji budu vědět až příští týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes konečně objednáno :)

Yeti Experience 1.2 TSI, DSG

Bílá Candy

Sun Set

Alarm

Boční airbagy vzadu

příprava ISOFIX na sedadle spolujezdce

přední parkovací senzory

vyhřívané trysky ostřikovačů

Hodně jsme zvažovali Bi xenony, ale nakonec jsme je nekoupili kvůli ceně. Přišlo nám to už hodně.

Předběžná předpověď je konec dubna :kuk:

Taky jsme zvažovali DSG - no nakonec DSG není, ale jsou zase bi-xenony. Jsem zvědavý na zkušenosti s DSG převodovkou - já jsem s ní jel v Roomstrovi a bylo to pěkné svezení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s 1.2 TSI DSG jsem jel asi 50 km a bylo to pěkné svezení, byl jsem překvapen. Rychle řadí, bez škubnutí, velmi tiché přeřazení ale spotřebu jsem měl o 1l větší než s manuálem. Popojíždění po městě taky zvládla bez problémů. Ale cena je pořád vysoká, tak jsem se spokojil s manuálem. Jinak pro srovnání jsem potom řídil DSG v Superbu TDI 125 kW a to je neskutečný rozdíl ! Asi je to dáno větším výkonem superba nebo starší konstrukcí (Sup DSG je 6°), ale DSG v Superbu už nikdy více :angry: Chci předjet, stlačim plyn, dám si kafe, pak i druhý, potom převodovka konečně přeřadí a kopanec do zad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde to DSG pro suchary. Když jsem teď objednával auto, DSG mě ani nenapadlo, i když je speciálně vytvořeno právě pro moji motorizaci. V práci automaty máme a je to o ničem. Pochopím to ještě do města, tam to má v kolonách význam, ale jinak je to podle mého názoru zbytečná věc, která řízení vozu naprosto zevšedňuje. Ani řazení pádly na tom nic nepřidá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde to DSG pro suchary. Když jsem teď objednával auto, DSG mě ani nenapadlo, i když je speciálně vytvořeno právě pro moji motorizaci. V práci automaty máme a je to o ničem. Pochopím to ještě do města, tam to má v kolonách význam, ale jinak je to podle mého názoru zbytečná věc, která řízení vozu naprosto zevšedňuje. Ani řazení pádly na tom nic nepřidá.

To je asi úhel pohledu. Používám automatickou klimatizaci, automatické zapnutí stěračů a světel, tak proč si nezjednodušit život automatickou převodovkou. Líbí se mi pohodlí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde to DSG pro suchary. Když jsem teď objednával auto, DSG mě ani nenapadlo, i když je speciálně vytvořeno právě pro moji motorizaci. V práci automaty máme a je to o ničem. Pochopím to ještě do města, tam to má v kolonách význam, ale jinak je to podle mého názoru zbytečná věc, která řízení vozu naprosto zevšedňuje. Ani řazení pádly na tom nic nepřidá.

Mě přijde klasická převodovka pro suchary bez fantazie,když jsem tento týden byl u svého prodejce okouknout svého nového Championa TDI s DSG,tak mě napadlo,že klasická vařečka je o ničem.Mám 2 auta,jedno klasika,najeto 300 000 km,druhé DSG,kde mám najeto 150 000 km. Dostatečně jsem si to obojí vyzkoušel. Pochopím klasiku ještě na dálnici,tam se moc neřadí,ale v běžném provozu hustě osídlené ČR? Při klasickém řazení si připadám jako pianista,co šlape pedály jako vzteklej a zároveň jako kuchař,co míchá vařečkou guláš,panč by se mu připálil,kdyby pořád nekvedlal. Marně přemýšlím,jestli mačkání spojky a hejbání pákou řazení je opravdu tak vzrušující,že někomu působí takřka předčasnou ejakulaci........

post-57274-0-67564800-1296310638_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě rozhodně nepřináší. Samozřejmě taky názor, po vzoru tlustejch línejch amíků, kteří ani manuálně řadit neumí, jak jsou dementní. Ale nic proti. Jestli chceš v autě sedět jak v obejváku a čumět z okna, je pro tebe DSG nebo jízda vlakem shodná záležitost a pravá volba :smich:

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě rozhodně nepřináší. Samozřejmě taky názor, po vzoru tlustejch línejch amíků, kteří ani manuálně řadit neumí, jak jsou dementní. Ale nic proti. Jestli chceš v autě sedět jak v obejváku a čumět z okna, je pro tebe DSG nebo jízda vlakem shodná záležitost a pravá volba :smich:

Tak teď jsi právě jasně dokázal,kolik fantazie ty máš. Zatímco ty kvedláš pravačkou při řazení,já když vezu svoji hezkou holku,tak ji šahám tou samou rukou na nohy a tak. Jde to ohromně a je to moc příjemné. Vůbec nepochybuju,že tebe by tahle činnost nenapadla. Nic si z toho nedělej. Každej jsme jinej. Já jsem se naučil zacházet s oběma typy převodovek a není na tom opravdu nic těžkého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě rozhodně nepřináší. Samozřejmě taky názor, po vzoru tlustejch línejch amíků, kteří ani manuálně řadit neumí, jak jsou dementní. Ale nic proti. Jestli chceš v autě sedět jak v obejváku a čumět z okna, je pro tebe DSG nebo jízda vlakem shodná záležitost a pravá volba :smich:

Přesně-> jako v obýváku, to je můj cíl. Jinak bych si mohl koupit rovnou traktor :) Prostě nepotřebuji řadit, abych si užil cestu. A amíci většinou neumí řadit protože to nepotřebují. Na co by se to měli učit, když celý život budou jezdit automatem. To není o tom, jak jsou nebo nejsou dementní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automat je automat. Keď som Yetiho kupoval tak som strašne chcel automat. Volal som aj priamo do škodovky či sa bude rpbiť 2.0 TDI 103 kw 4x4 automat. Vraj že nie a tak som si kúpil manuál. A čo sa nestalo automat je na svete a ja som nasratý že nieje doma. Tiež ma tá varecha vôbec nebaví a hlavne v meste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, já tomu vařečka neříkám, možná je to tím, že nejsem jen uživatel vozu, ale že mi to přináší trochu vyblbnutí, mohu si tak vytočit motor podle mé představy a neřídit se jen tím co je naprogramováno. A řazení pádly mi nadšení také nepřináší, to je dobré pro invalidy. Prostě k jízdě potřebuju 3 pedály, nemám rád, když se pravá ruka a levá noha fláká. Ale naštěstí výrobce nedělá jen automaty, ale také manuál pro ty, co chtějí mít z řízení větší požitky, než jen šlapat na plyn a na brzdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Automat je automat. Keď som Yetiho kupoval tak som strašne chcel automat. Volal som aj priamo do škodovky či sa bude rpbiť 2.0 TDI 103 kw 4x4 automat. Vraj že nie a tak som si kúpil manuál. A čo sa nestalo automat je na svete a ja som nasratý že nieje doma. Tiež ma tá varecha vôbec nebaví a hlavne v meste.

Tak to tě lituju,já přesně tohle auto mám-Championa,teď od února,mám už Octávku 103kw s DSG,tak jsem věděl,do čeho jdu. Jezdí to nádherně,hlavně je to příjemně tiché-proti PDčku. Jezdím na letních 17tkách,po suché silnici to v zatáčkách perfektně sedí. A když to přimrzne,sednu do Octávky na zimních. Tyhle diskuze o automatech nemají naprosto žádný význam. Mě je srdečně jedno,co si myslí někdo jiný o převodovce,kupuju já pro sebe a já si za svoje peníze koupím co chci.Z čeho má potěšení Clint a jaký vozový park mají ve firmě je mi ukradený ,třeba v budoucnu udělá Škodovka 7 kvalt a tak si to příznivci klasiky více užijí,já jim to přeju,mě to opravdu nevadí. A co používají Amíci,to je jejich věc,nevím,proč se o tohle tady někdo stará.Že by znalci Ameriky? Oni by na to zřejmě řekli,že ti po tom nic není a aby jsi se staral o svoji vlastní hubu. Kdyby Škoda nevrhla na trh Yetiho 4x4 s automatem,tak bych určitě koupil jiné SUV- v dízlu s automatem,teď už je dost výběr,možná Ford Kuga s tím novým motorem 2,2 120 kw,ale možností je víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yetiho se zatím spatřit nikomu nepodařilo, jsou to jen dlouhodobé dohady, takže ti to nevěřím :smich: Navíc pochybuju, že by ho někdo balil do igelitů...

:smich::palec2: To jsou jenom spekulace. Spoustu lidí tvrdí, že sněžného muže viděli a někteří to i dokládají spekulativníma fotkama chlupatejch koulí :smich:

Já jenom doufám, že ten můj chlupatej nebude. Možná proto ty idelity, aby zabránili tomu porostu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak oranžový jeťák objednán 4.2.11... termín dodání nejdříve 15.5. (téhož roku...), spíš to vidí prodejce na červen.... a to jsem nechtěl tiguana kvůli dlouhému termínu dodání (nyní prý aktuálně říjen/listopad). To je objednáno tolik aut nebo mají tak malou kapacitu? Achjo, takhle dlouho čekat, to do té doby zcvoknu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...