Přejít na obsah

Spotřeba 2.0 TDI 16V 103 kW


Pavel 5

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

U pred FL urcite ano. Pres diagnostiku jde nastavit korekce na 85 % - 115 % (vychozich je 100 %). Sam mam nastaveno na 110 % a ukazuje to max o 0,1 l spatne.. U FL to pravdepodobne pujde taky.

Je mozne, ze ti do ted palubak o 0,5 l podmeroval a ted ukazuje spravne. Musis to proste propocitat podle tankovani. Jestli se o 0,5 litru zvedla realna spotreba, tak bude asi neco spatne...

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tim trochu jsem myslel, ze to neni o cely zub. Ted nevim, jestli se ptas vazne, nebo na neco narazis. Rozvody se prenastavuji presazenim remenice na vacce a to jak o trochu, tak treba i o vic. Presazovat to ale nejde do nekonecna. Pokud je spatne nasazeny remen (o zub nebo i o vic spatne), tak je samozrejme nutne ho nasadit spravne.

 

 

no sústredili ste sa na PP ...ale čo tak tie menené rozvody?

 

Rozhodne to muzou byt i rozvody, ale prvni bych to overil podle natankovani, ne jen podle PP.. :kol-47: Nebo pokud je moznost, tak rovnou diagnostika...

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si rozvody menil na me 1.9 TDI taky s pripravkama. Pripravky nasazene, nasadil jsem remen, napnul jsem ho, utahl remenici na vacce, oddelal pripravky, jednou to protocil a ejhle, pripravky nasadit uz nesly. Trefil jsem to myslim az na potreti. Ono jak to pootocis, tak to teprve zacne "tahat" vacku. Tohle protaceni je popsane i v dilenske prirucce. V podstate se tam pise, ze dokud po protoceni nejdou pripravky nasadit, ma se nastaveni rozvodu delat znova a znova. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...