Přejít na obsah

Premyslite o sedackach z OII do fabie?


jogofogo

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

kabelaz si mal alebo si si dorabal?

Mám elektrickou a funguje,ale bez paměti ta je vázaná na can.

a este otazka, mam teraz sport-dynamic fabia2. su genialne a krasne v zakrutach drzia telo, aj stehna aj chrbat ako pribite.

tieto co mam su z elegance a zdaju sa mi take rozsedene nejake siroke.

presedlaval niekto z rs sedaciek do elegance octaviaII?

lietate potom v aute? na kozenych s alcantarou je asi nutnost v zime zapojit aj vyhrev. toto niekto riesil?

bocne bagy su len prepinovanie konektrov?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

no tak som kupil sedačky s Octavie II, celý žháví do výmeni predných sedadiel, ale pozeram, že tie predne tam nesadnu, dnes som niečo rezal, vrtal a ešte aj tak tam nejdu bohvie ako.... tak že to nieje až take lahke s montažov...

mohli by ste mi niekto ukazat fotku ako to tam namontovali ????

dik moc :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak som kupil sedačky s Octavie II, celý žháví do výmeni predných sedadiel, ale pozeram, že tie predne tam nesadnu, dnes som niečo rezal, vrtal a ešte aj tak tam nejdu bohvie ako.... tak že to nieje až take lahke s montažov...

mohli by ste mi niekto ukazat fotku ako to tam namontovali ????

dik moc :help:

Nevm co přesně chceš vyfotit a proč ti to tam nesedí.Přední díry vypiluješ do boku a zadní navrtáš nové,rozteč si přeměř podle starých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, ospravedlňujem sa BOBOvi že to tak trvalo.

Niečo som vytvoril a tu si môžete stiahnuť si PDF Sedacky_OIIRS_FIRS_predfacelift.pdf

Dúfam že všetci máte predfacelifty iba lol lol lol

PS: dúfam že je to zrozumiteľné, ak nie, môžeme tu diskutovať. Pekne si všetko prečítať, predpokladá sa určitá schopnosť čítať schémy...

Ahoj, já chci propojit Facelift FI s výhřejvanýma sedačkama OII, je to velký rozdíl oproti tomu schémátku co tu má profor? případně dělal to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, kdyby měl někdo zájem, tak mám na prodej kompletní látkové sedačky z Octavie II., barva černá, obě přední výškově stavitelné, s bederníma opěrkama a s airbagama, zadní s loketní opěrkou.

Vyzvednutí je možné v Ostravě.

Cena: 3 000,- Kč

Mail: nove.mobily@seznam.cz

post-15871-012140900 1288631402_thumb.jp

Editováno: , autor: Kamil07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Zajímalo by mě jak tam pak ty sedaky držej - myslím i z hlediska případné nehody - když se tomu můsí uřezat ta poměrně masivní zarážka na kolejnici, která brání posunu sedačky vpřed vzad. Ty šrouby pak musej být namáhané mnohonásobně větší silou než na jakou jsou dimenzované - a hlavně už tam nejde jen o protlačení materiálu ale i o střih na který ty šrouby asi ani nejsou testovány protože tam od toho je (byl) ten kolík. Je to hloupá otázka ale nějaké zkušenosti? Rád bych si je tam dal ale přeci jen se toho trochu bojim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

já jsem si tam dal přední a nikde jsem nic nepiloval, jen vzadu jsem do lyžiny musel navrtat jinak díry aby mi to tam sedělo.. Jsou sice z anglický octavie II (verze s begem bederkou vyhrevem a v zadu loketka) tak nevim jestli to neni trochu jinak.. kazdopadne predni mi sedly jako prdel na hrnec.. horsi je to s tema zadnima.. s tema bych potreboval od nekoho pomoct.. klidne za uplatu.. co nechce se Vam nekomu? diky pETT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravim vsetkych,

kupil som predne sedacky z OII, su s airbagmi. Zo spolujazdcovej ide jeden kabel (asi ten bag), ale z vodicovej idu tri (neviem ci su obe sedacky z jedneho auta, podla kablov asi nie). Mohlo by to byt tak, ze ked zo soferovej sedacky idu 3 kable, tak jeden je na vyhrievanie sedacky (na jedvom z kablov je papierova vysacka VAG ...)?

Ak ano, co treba na zapojenie do Fabia I pred faceliftom vybava clasic?

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

i ja jsem se dostal na upravu sedacek, zatim jsem stacil udelat predky ,roztece nesedi vubec, jak delka tak sirka, po mensich upravach to ale jde , sezeni se neda srovnat ,je to parada 

 

zde jsou me fotky

 

jesti musim udelat cas na zadek, tak uvidim jake budou nutne upravy tam...

 

 

img20130517124031.jpg

 

img20130517170045.jpg

 

img20130517170056.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Jak jste pořešili boční airbagy? :-) 

 

 

Airbagy mají stejnou kabeláž(teda alespoň dle schémat) by měla mít a pokud někdo nechce pájet kabeláž tak já si pořídil díl 6X0 972 783,svorkovinice 3pin žlutá

1374225_10200978058113547_1530221978_n.j

Editováno: , autor: siky7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cavte je pravda že kožné sedadlá z octavie 2 pôjdu na fabiu 1 ? ja si to nemyslím lebo sú dosť široké ale podla toho čo tu vidím asi idú, dalo by sa dáde kúpiť kožené sedadlá bez toho znaku RS   :kol-48: lebo RSko nemám   :kol-48: na fabiu 1 ? PS: Poťahy nechcem...

Editováno: , autor: FabiaSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...