Přejít na obsah

Sraz OSTRAVSKA a okolí - 16.3.2008


Doporučené příspěvky

Tak kdy něco podniknem ? Co tak sleduju a znám se s lidma, začíná nás tu ze severní moravy býti dosti, tak co udělat nějaký scuk ??????.....

Takže házejte lidičky termíny a místa co Vás v okolí OV napadnout, kde se můžeme sjet ;)

- Hlučínská štěrkovna

- Mošnovské letiště zezadu

- Hypermarket (Shopping park apod)

- ???? další nápad

Termíny:

24.2.2008

2.3.2008

9.3.2008

Osobně bych teda nějaké klidnější místo a termín 2.3. ;)

Téma pak upravím jak se domluvíme, aby bylo viditelno co a jak ;) see you agenti ;)

Takže zkouším nahodit první návrh místa a data srazíku, po poradě s cosboškem to vidíme takto takže hlasujte :

Kde: Mošnov - stará letištní plocha - pro GPS:Loc: 49°42'34.65"N, 18°6'41.608"E

Kdy: 16.3.2008 ve 14:00

Jak se tam dostat: Mezi Příborem a Mošnovem je cesta (464) směr Studénka, v Obci Studénka-Nová Horka odbočit doprava do kopečka a jet směr Albrechtičky, ty projet celé po hlavní cestě a na konci doprava, je tam na sloupu šipka "Motokáry" dostane te se na úzkou asfaltovou cestu a na koci (v lesiku odbočíte doprava) :palec:

Pro případné zájemce počkám na 13:30 (13:40 odjezd) v Příboře na pumpe PapOil vedle motorestu, je to hned pod mostem tahu Frýdek-Olomouc a vyrazíme pak společně ;)

Takže uvidime jak dopadne hlasování :palec:

post-517-1204555617_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já můžu v 2 měsící,potom až po 10.3.Avion bych nebral-lidí jak sraček.Raději Mošnov

nesmol :D tak vemeš ski sebou do mošnova a já tě budu tahat :) a pokud nebude sníh tak ti kupime motokáru :D :D

byl jsem tam dnes mrknout v Mošnově, placu fest, klídek a pohoda, příjezd je vcelku slušný až na 2 jámy, zákaz tam není

post-517-1201290999_thumb.jpg

post-517-1201291014_thumb.jpg

post-517-1201291025_thumb.jpg

post-517-1201291046_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmol :D tak vemeš ski sebou do mošnova a já tě budu tahat :) a pokud nebude sníh tak ti kupime motokáru :D :D

byl jsem tam dnes mrknout v Mošnově, placu fest, klídek a pohoda, příjezd je vcelku slušný až na 2 jámy, zákaz tam není

Cosbos ma pravdu.Mosnov by byl asi lepsi,alespon bych se tam podival :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmol :D tak vemeš ski sebou do mošnova a já tě budu tahat :) a pokud nebude sníh tak ti kupime motokáru :D :D

byl jsem tam dnes mrknout v Mošnově, placu fest, klídek a pohoda, příjezd je vcelku slušný až na 2 jámy, zákaz tam není

Ty dve jámy :D vyfocene nemas ? ;) .. tam by to byla parada ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jsem udělal fotečku místa Hlučín - Štěrkáč, tu je výhoda oproti Mošnovu, že když bude zimáá tak je kde se schovat, jsou tu 2 nebo 3 hospody, každopádně pokud bude přijatelně tak jsem taky pro mošnov a datum je mě fuk, klíďo prvni zimní session toho 26.2 ;)

post-517-1201361279_thumb.jpg

post-517-1201361288_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem pro Mošnov ,pokud tam je kde zajít na kafé a datum je mi celkem jedno ,pokud se chci zůčastnit tak si prostě ten čas udělám. Neználek.

paráda, no s tebou se počítá každopádně ;) no kafe na ploše asi nikde nebude, leda pak sjet do "dědiny", a nebo že by Carlos dovezl zase kávovar na +12V :D :D

děláte mě radost, snad to dopadne ;) zatím tedy vede mošnov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...