Přejít na obsah

fabia RS nebo octavia RS


maca

Doporučené příspěvky

nevím nevím, že jsem jeden čas koukal po FRS a těch žlutých po faceliftu vážně moc není...dle mne byla větší poptávka po černých a stříbrných, protože těch je jak srače...je jich dost :D

já chtěl tenkrát zase Fabku jedině černou, ale po měsíci čumění do anoncí a inzerátů a žádné černé kombíkové, která by mi sedla výbavou a stavem jsem vzal tu co mám....proto jsem nadhodil to, že barva nejezdí, 1000x radši auto v TOP stavu se serviskou ( u max 6let starýho auta není důvod proč by neměla být), i když na úkor oblíbený barvy - ale jen můj názor :) PS: nakonec jsem za tu červenou snad i rád, jdou na ní lépe vidět detaily a není to taková morda to čistit :)

Maca: vím že je to trochu OT...ale krom FRS, na Ibizu FR, nebo ještě lépe Cupra jsi nepomyslel?? To je za méně peněz více zábavy :)

mňam: http://www.sportovnivozy.cz/13866-seat-ibiza-fr-tdi-96-kwfull

http://www.sportovnivozy.cz/12843-seat-ibiza-cupra-tdi-rakovnik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maca: jasný, pokud je potřeba 5 dveří, tak to není co řešit ;) navíc chápu "škoda forever" :skoda:

lukas: nemyslím si, že je to hnus, naopak to působí a je sportovnější....Fabku RS beru jako rodinej hatchback se sportovním duchem....o Ibize Cupra se už dá říct že sportovní je ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maca: jasný, pokud je potřeba 5 dveří, tak to není co řešit ;) navíc chápu "škoda forever" :skoda:

lukas: nemyslím si, že je to hnus, naopak to působí a je sportovnější....Fabku RS beru jako rodinej hatchback se sportovním duchem....o Ibize Cupra se už dá říct že sportovní je ;)

Musim mít 5 dveří,dávám synka na zadní sedačku a u 3 dvířka bych musel být akrobat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maca: 3 dvířko jsem už měl a harantíka taky sem tam vozím, tak vím jak hrozně debilní to bez těch dvou dveří je...ono stačí, když se nechává přední sedačka šoupnutá až dozadu, prcek pak z dětský sedačky vždycky pěkne zasere sedadlo - a že to na těch FRS sedačkách jde echt vidět <_<

lukas: 5ti dvířko máš Ibizu Sport - ekvivalent Fabie RS...ale Cupra je prostě jinde, ať už výkonějším motorem, většíma a ještě většíma brzdama (312mm a pak příplatkové SEAT Sport tuším 345mm) jiným podvozkem ...skrátka pokud 5 dveří nebo kombi, tak to nemůžeš chtít po Cupře ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, možná je cupra jinde výkonem, ale to je asi všechno. Brzdy, výkon a možnost dát si ještě tužší podvozek máš i u fabie. Navíc seat nemá tak dobrý dílenský zpracování a použitý materiály. Škoda je prostě Škoda.:)) Navíc, když si to tak vezmu, kdo by se chtěl kodrcat v prkeným autě, když o výtluky nouze není a ještě v tom vozit malý děti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maca: ty potahy od MADU na FRS sedačky jsou raketa...za cenu potahů máš druhé sedačky a to nepřeháním :feve: myslím že ceníkově začínají od 5.000,- a strmě ta cena stoupá...

Snowboarder: Ibiza Cupra není jen výkonem jinde, ale jak jsem psal, brzdy podvozek jsou jiné...možnost dát si jinej podvozek a brzdy máš i u Dacie, to přeci není směrodatné, skrátka u tý Cupry to máš z výroby a nemusíš to řešit.....já jí jen nadhodil, když Maca chce 5 dveří, tak je to jasný...každopádně prkenný auto to je naprosto stejně jako Fabia RS, tak to není žádnej argument (prkená je Fabka i Iba až po záměně podvozku právě za sportovní a tím nemyslím nějaký šunt za 10-15.000,-, ale to přeci při snižování auta musí každý očekávat)...jinak s dílenským zpracováním máš pravdu, hlavě v interiéru to jde znát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maca: já na ně koukal, málem i koupil....ale abych tě zavedl do obrazu, hrubší látka + koženkové bočnice, pokud si dobře pamatuju, tak 8990,- :feve: takže výsledek je takový, že jezdím bez potahů a radši je jednou za 6 měsíců vyčistím ;) a až budou sedačky KO (zatím po 2 letech jak nová), tak radši za tu 9vítku koupím nové :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maca: já na ně koukal, málem i koupil....ale abych tě zavedl do obrazu, hrubší látka + koženkové bočnice, pokud si dobře pamatuju, tak 8990,- :feve: takže výsledek je takový, že jezdím bez potahů a radši je jednou za 6 měsíců vyčistím ;) a až budou sedačky KO (zatím po 2 letech jak nová), tak radši za tu 9vítku koupím nové :D

Ty vado to je palba :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo doporučuju co se týče potahů, tak firmu Šindelář u mladý boleslavi. Spolupracujou se škodovkou a mají všechny druhy potahů a látek, který se používají nebo používali při výrobě. Ceny jsou docela v pohodě.

Maj nějaké stránky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj já radím fabii Rs nějakou rv od 2004 má lepší jízdní vlastnosti než octávka nepřetáčí se ...hlavně jezdím za 4,5L máš 6 rychlostí a hlavně budeš mít novější auto než octávku v rs ta se dělala jen do roku 03 myslím.Jezdím do práce taky 10 km a vždy se mi ohřeje na 90stupnů vždy něco po 6 km ...

Editováno: , autor: Weitr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim si, že lepší jízdní vlastnosti fakt nemá. Sám vlastním ORS. Ale možná je to jen můj názor :)

Ohledně spotřeby to s ORS neni tak horký, ale člověk, kterej si koupí turbo benzínovej motor musí počítat s tím, že když se chce svízt, tak si připlatí, ale zase to za to stojí si myslim. Já mam průměrnou spotřebu kolem 7,5 - 8,5 ať jedu ve městě nebo mimo. :palec2: Dokonce se mi povedlo na trase Praha - Ústí n/L jet za 6,5l což je slušný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...