Přejít na obsah

FABIA 1.2 HTP vzduchový filtr


Fíla

Doporučené příspěvky

Ja som tiez vyklepal a povysaval az do 43 000km :) Auto sice islo ale nie podla mojich predstav tak som sa nasral a kupil novy filter a ked som ho vyberal tak bol asi tak 2x tazsi ako ten novy :) ono sa zaseru tie mikroprieduchy v tom a to uz nevyklepes ani nevysajes... ale ako chces... ak ta zabije 300sk za filter tak si ho tam nahaj kolko chces... kludne si tam nahavaj aj olej, vsak aj ten vydrzi v pohode 20 000 aj viac len ma kusocek horsie vlastnosti, to iste je aj v pripade filtru, lutujem tvoje auto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No tak som po siestich rokoch vymenil ten vzduchovy filter.....

pre zaujimavost som vybral skrtiacu klapku, tak taky čierny mazľavý zapečený humus som ešte nevidel..... ta klapka zo spodu vyzerala čierno čierne .... hrubka zapečeneho humusu bola až 3mm... no waaaw.

ale čo nechapem, ako sa tam take čosi mohlo vytvoriť ?

ved ta klapka zo spodu vyzerala neskutočne.... a to potrubie dalej dolu je tiez extra čierne :D

Klapku som odpojil a ostrym kovovym predmetom cistil.... no nezislo vsetko ajtak....

nastupil plan B. klapku som zapojil klabelazou a povedal osobe ktora sadla za volant nech pri zapnutom zapalovani zatlaci plynovy pedal.... klapka sa otvorila dokoran,,,, vylestil som zospodu a zhora..... klapka je cista, len to pokracovanie potrubia dole pod nou je brutal spinave.... neviem ci to tak nechat . ???!!!

Jedno je iste : po 100.000 Km a vymene filtra naslednom vycisteni klapky , je auto o hooodne zivsie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zdravim, mam takovy problem, byvaly majitel dal na auto sportovni filtr, ale bohuzel tak neodborne ze hadice sani byla z casti zmackla a v jednom miste to bralo i falesny vzduch, tak sjem koupil novy originalni filtr i s boxem na nej. Znamy mi tvrdi ze tam ma byt nejake cidlo ktere snima teplotu okolniho vzduchu, ale ja na tom nic takoveho nemam, tak ted nevim jestli jsem koupil dobre nebo se znamy plete. Mam HTP 40kw r.v. 06

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

ZDRAVÍM PŘÍZNIVCE FÁBII,NEDÁVNO JSEM SI POŘÍDIL FÁBII 1.2 12V A CHTĚL JSEM SE PODÍVAT NA VZDUCHOVÝ FILTR BOHUŽEL JSEM SE NEMOHL DOSTAT POD VRCHNÍ KRYCÍ PLAST MOTORU,PORADTE JAK HO SUNDAT ANIŽ BYCH NĚCO ZLOMIL.NA FORU JSEM UŽ HLEDAL BOHUŽEL JSEM NIC NENAŠEL DÍKY ZA RADY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

To mi také není zcela jasné pakliže jsem auto servisoval u odborníků a teď když jsem si sám
měnil filtr tak jsem tam druhou hadičku nenašel a to mi nedavno v servise měnili svíčky a opět tam
dali dekl zpět a nikdo nic nenamítal. Auto má 120 tis. a jezdí dobře a pozítří jdu na STK tak

uvidím, ono by to mělo mít něco společného s emisemi. Třeba tam ten EGR ventil již není - viz.Malta - výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...