Přejít na obsah

SEX v Octavii


zabiak

Doporučené příspěvky

No bud na předním spolujezdcově, když ho posuneš hodně dozadu a maximálně sklopíš, vzadu to taky není špatný, každopádně máme nízký stropy. Nejlepší je prostě kapota :)

To jsem zatim zkoušel jen to spolujeckyně sedadlo a dobrý a to měřím okolo 195. Kapota to se musí zkusit, ale aby jsme nepromáčkli haubnu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle  mi do auta nesmí... :p

Proč proboha :o

Protože luxovat chlupy a dostávat mr*ku z černých sedadel není nic moc. A k sexu na kapotě nemám, co bych dodal...

Hehehe, ty woe :smich: Ja tam mam chlupy od psa a tekutiny radsi poslu dovnitr B);)

Hm a to myslíš, že jí to tam zůstane navždy?! No nevim no... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je jedna z věcí co jsem se zařekl že už nikdy!!! Na mě je tam malo místa! je teda pravda že když se posunou přední sedačky a skopí opěradla tak to celkem jde....

To kámoš ten to má lepší! Jede MB 560 SEL vzadu el. posuvná lavice místa jak na letišti!!! Jo a černá kůže=snadná údržba! Jen mu ji teď jedna odřela opaskem :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle  mi do auta nesmí... :p

Proč proboha :o

Protože luxovat chlupy a dostávat mr*ku z černých sedadel není nic moc. A k sexu na kapotě nemám, co bych dodal...

Hehehe, ty woe :smich: Ja tam mam chlupy od psa a tekutiny radsi poslu dovnitr B);)

Hm a to myslíš, že jí to tam zůstane navždy?! No nevim no... ;)

Co sem tak zazil, tak nezustane :smich: Ale to uz je to pod kontrolou, coz pred tim precejen min ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...